Jump to content

Представяне


Recommended Posts

Пон Яну 04, 2010 9:42 pm

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

Здравейте-здравейте и от мен Нова сам във форума,но бързо ще разуча нещата ....и такам Севда сам на 23 години от града на тепетата *привет на сички съграждани * ненормалник на тема анимета и манга (не помна вече от колко години),очевидно и на азиатското кино любими жанрове ужаси,романтични и комедии.Обожавам книгите...в частност фентази-то и криминалните романи бла-бла-бла.....по принцип ме мързи да пиша във форуми и не обичам гъби ..хайде стига от мен peace people ще се засечем в матрицата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пон Яну 04, 2010 11:26 pm

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

Ей, като сме тръгнали да се представяме Аз съм Гергана, на цели 18 лета, от столицата. Професия - кандидат студент Хоби - азиатски филми и западна литература Форума много ми харесва и се надявам да има наистина активни хора

Слънчева нощ от мен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вто Яну 05, 2010 11:20 pm

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

Ами, здрасти и от мен. Открай време чувам от приятели да споменават за спирита, ама докато намеря някой да ми прати линк и аз да го зърна това чудо - голям зор. Добре, че си е Дядо Коледа, да изпълнява желания.

Та, името ми е Ивон, на 28 години съм и временно пребивавам в Благоевград. Временно, защото довършвам висшето, което бях прекъснала заради един глупав брак и бърз развод... Нищо ново под слънцето, предполагам, но сега като ми е странно цял ден сред децата в университета, убивам скуката с филмчета. От месеци ме запалиха по корейското - още от началото на учебната година и вече имам доста любимци.

Тук не намерих тема за моя любим Wheesung, но сигурно не съм погледнала добре. Както и да е, толкова за мен. Сега бързам да доразгледам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сря Яну 06, 2010 3:54 am

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

страшно много се зарадвах когато разбрах за форумчето и сайта. Самичка преоткрих страста си към Азятското кино, един ден търсех отчаяно нещо за гледане и написах произволно думичката Love и попаднах на A Love To Kill ... и ни най- малка идея си нямах в какво се забърквам! така започна всичко ...

За себе си - не знам какво да кажа освен, че съм голяма романтичка и вярвам в чистата по децки и невинна любов- и за това и тези сериали ми паснаха така добре.

Иначе заглавието ми е Семра (Туркиня съм ) на 22 години [ в момента съм студентка, специалност журналистика ( но желанието ми е да запиша профил PR ) 3 курс ] Когато не съм книжен плъх съм сервитьорка с характер .

Харесвам различните неща ... допадат ми чуждите култури и с голям интерес им се посвещавам, може би това ми увлечение се породи от 8 годишния ми престой в Либип (Себха) дъщеря съм на Лекар от групата на медиците които работеха там, но за щасти семейството ми не беше засегната от трагедията случила се останалите 5 души.

Докато бях там се запалих по Арабския език и всичко свързано с киното и музика.

Мразя само едно нещо и то е Расизмът във всичките му форми!

Обичам всичко което е продукт в резултат на желанието да направиш добро, без да очакваш каквото и да е в замяна.

Ами в общи линий това съм аз Може и да съм в грешка, но винаги съм готова да послушам градивна критика.

 

Поклон пред хората създали този форум ! Благодаря ви че ни радвате

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чет Яну 07, 2010 12:15 am

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

Привет и то мен!

Удоволствието е изцяло мое, че съм тук!!!!

Ами, какво да кажа за себе си...ммм то май няма много за казване

Младо девойче, уча, работя, предимно гледам японски филми и сериали, да не кажа само...

Който се колебае дали да гледа "Белите тигри", голяма грешка!

Страхотен филм, няма съмнение, днес го гледах за трети път .

Цялата ми сага с японските филми започна от случайното ми попадане на Crows Zero I и II. Гледала съм го 9 пъти и без проблем още толкова мога да го гледам..., много ме зарежда тоя филм...За драмите мога да кажа, че сринаха представите ми за романтика, направо се отчаях, то няма такива младежи наоколо (дано не обидя някой)...

Ами, това ще е май...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чет Яну 07, 2010 10:09 pm

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

Здравейте, фенове ма азиатското кино. Радвам се, че ви открих. Определено харесвам южнокорейските сериали с комедийно-романтичен сюжет.... и задължително с happy end. Така де, не мога да си представя, че ще изгледам обичайните 16+ епизода, за да рева накрая...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, фенове ма азиатското кино. Радвам се, че ви открих. Определено харесвам южнокорейските сериали с комедийно-романтичен сюжет.... и задължително с happy end. Така де, не мога да си представя, че ще изгледам обичайните 16+ епизода, за да рева накрая...

 

А, ша свикнеш, де ша идеш...

Уелкъм ту дъ клъб, дет' се вика.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Танк`с за уелкъм-а... дет` се вика .

А за свикването съм сигурна, че няма... То ми е останало едничкото удоволствие книгите и филмите и ако трябва да си изплаквам очите, заради нещастните съдби на героите или заради смъртта им, по-добре хич и да не чета и гледам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съб Яну 09, 2010 1:23 am

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

Здравейте мили хора!

Казвам се Галя И определено обичам азиатското кино

 

Поздрави на всички!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съб Яну 09, 2010 7:58 pm

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

Добър вечер,приятно ми е,че съм тук и се надявам да се задържа повече от в другите форуми.Оставям се на вашите напътствия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нед Яну 10, 2010 8:17 pm

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

Здравейте. Казвам се Петя и от доста време съм ваша тайна обожателка така да се каже.

Регистрирах се главно заради субтитрите, за което искрено благодаря на всички преводачи

и редактори за добре свършената работа. С тчение на времето започнах да чета интересните новини от Изтока,

да следя новите филми и сериали и се радвам, че има хора като вас, които се грижат за форума и сайта

и за това какво да гледат обикновените потребители. Фенка съм на Хьон Бин-това е мъжа мечта според мен.

Особено след катоо го гледах в "Снежната кралица" и "Първата любов на милионера".

Ами за друго не се сещам. Вие ако имате въпроси-заповядайте

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Яну 14, 2010 4:19 am

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

<(^__~)> *

 

Казвам се Йо...

На 13 съм, обичам да рисувам да гледам анимета и японски/корейски драми, да слушам музика (предимно Metal и Jrock)... разбирам се добре с хората около мен, не ми върви по математика, надявам се да не ви досаждам много, много... предполагам, че тук ще ми харесаа... ^_^

E, май това е ... ^^

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съб Яну 16, 2010 8:36 pm

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

Добър вечер.. и специални поздрави за Крал (би трябвало да се сети кой съм ).

Почитател съм на азиатското кино, имам добра колекция. Исках да попитам дали ще приемете за превод някои от тях, защото повечето са с английски субтитри. За яснота да поясня, че имам всички филми на Стивън Чоу, може би го познавате добре (ама много говори тоя човек, ей, повечето му филми са с над 1200 субтитъра). И почти всички от тях са със английски субтитри. Също така имам колекция от около 200 кунг-фу филми, пак повечето със английски субтитри (извинявам се за повторенията). Благодаря ви, че ви има!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е разгеле, че се сети да се разпишеш!

Виждам аз при юнаците азиатски преводи с познат ник, па си викам, ти требе да си . Не са толкоз много мъжовете, които са ми подарявали стихотворения .

 

Та да не е съвсем офф поста ми - прави си, пиле, теми за наличните филми, пък който му хареса нещо, ще превежда.

 

И тези дни ще пуснем тема, но да кажа и тук, че е време да се побългари още част от китайския епос, та се събира екип за "робския" проект Romance of the Tree Kingdoms 2010 .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... колко се радвам, че ме позна!

Ами добре, ще послушам "Кралската заръка", то и аз се опитвам сам да превеждам, ама е прекалено много за сам човек. Особено при любимецът ми Стивън Чоу е страшно - голям е бърборко, ама е много готин. Преведох му 2-а от филмите, започнал съм трети, ама те са баячка. Скоро ще започна да качвам неговите проекти. И ще съм много радостен, ако и някой друг го хареса и помогне за преводите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чет Яну 21, 2010 10:17 am

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

Здравейте ,

казвам се Иглика и от скоро съм фен и то май главно на корейските сериалчета засега. Много са интересни. Мъча се да зарибя и мъжа Кажете моля, има ли темичка ,в която се обсъждат общо всички сериали - кой си заслужава, кой е много ревлив, кой е много смешен и др. такива? Или пък нещо като класация

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошла и от мен!

Това да се направят класации за най-ревлив, най-смешен, най-скучен и т.н. филм/сериал е много добра идея!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пет Яну 22, 2010 12:18 am

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

В тази тема написах първият си пост тук, ще напиша и последния си. В други ден заминавам да пейзанствам в Англия за минимум година, та за този период няма да ме има из нета. Много ми е мъчно и много неща ще ми липсват, но едно от най-свидните ми е именно този форум и готините хора в него. Съжалявам, че за 10-те месеца, през които си общувахме, не успях да се запозная лично с вас, но в бъдеще и това съм сигурен, че ще стане факт. Тук срещнах (вярно само виртуално) много весели, интелигентни и приятни хора и времето прекарано с вас запълваше и осмисляше голяма част от ежедневието ми. Радвам се на труда и упорството ви да работите за популяризирането на Азия и културните ценности на далечния изток. Сигурен съм и за в бъдеще ще се развиете и постигнете още много успехи. Много си ви обичам и ценя, ако с нещо съм обидил някого, то искрено се извинявам. Не ви казвам сбогом, а до нови срещи!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, наборе, ще ни липсваш...

Добре, по ред на номерата ти пожелавам лек път, само приятни изненади там, да надскочиш себе си и да се върнеш здрав, по-силен и мъдър. Вярвам, че ще се сещаш за нас при всяко разминаване с азиатец. И след година те чакаме да разказваш подвизи.

Гушки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пет Яну 22, 2010 12:55 pm

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

Здравейте на всички,казвам се Петя,почти на 29г.,родена съм в Ямбол,но по стечение на обстоятелствата от 11г,живея в Бургас.От 6 месеца активно посещавам форума,и вече не мога да жибея без него!Страстта ми започна с – Four Gods и вече съм изгледала голяма част от преведените сериали(предимно корейски,но отскоро започнах да обръщам внимание и на японските,след като изгледах - Pride).Омъжена съм и имам двама сина - Петър(на 4г.), и Павел(2г.),на които обръщам твърде недостатъчно внимание заради проклетите сериали,но какво да се прави – краста,лошото е,че няма начесване.Поне от малки ще бъдат закърмени с азитското кино и култура.И не на последно място,искам да благодаря на всички,които се грижат за нашето удоволствие!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...