Jump to content

Представяне


Recommended Posts

На 8.09.2017 г. at 18:40, bealonenomore написа:

Добре дошла! Пожелавам ти още много приятни мигове тук! :)

 

На 21.09.2017 г. at 10:16, sonihrisi написа:

Добре дошла Цветелина! Пожелавам ти много приятни емоции тук с нас!

Благодаря, за топлото посрещане! Уникални сте, доколкото можах да видя и прочета в темите, и от общуването с някои от вас, тук са се събрали добронамерени ентусиасти, желаещи да споделят харесванията, знанията и емоциите си. И пак да кажа, кое ми прави впечатление: ДОБРОНАМЕРЕНОТО и сърдечно общуване.  Има и несъгласия, но са изразени с голяма доза търпимост и такт.:inlove:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм Ямашита   :D    След хубавото представяне на Аша-Вили искам и аз да се включа в темата, за пет години /олее кога станаха толкова/ във форума и огромния пропуск да не се представя досега, а не е късно дет се вика.

Казвам се Тони и съм от Шумен. Обожавам Eastern spirit и идеята на форума и мисля, че този който носи духа на Азия си го носи, така ми се получава и на мен. Обичам японски филми и корейски обичам, обичам хубави силни истории и винаги продължавам да ги търся, понякога се получава, понякога по-малко, но търсенето е забавно,а в азиатските филми палитрата е голяма и вероятността да попаднеш на супер смислен филм, дълбок и човечен и да си кажеш Ехаа това е уникално, ама че съм късметлия да се докосна до тези хора и до тези истории, е много голяма. Корееда ми е любим пример за човешки и докосващи неща.

Друго друго, обичам да снимам, ама много, лееко вманиачена съм на тема снимане и там всичко ми е интересно, снимам портрети основно и най-вече детски, гоня/дебна/наблюдавам/обожавам племеницата ми /на 5 години/ и Майра ми е свидетел, че съм запечатала всичките и състояния, истории и моменти, ноо може и още ;), а и обичам детските истории, те са най-красиви.

Имам малко несериозно отношение към курсовете по японски в Шуменския университет, но се надявам да ходя по-често тази година/аз лично вече 3 години посещавам курса/, за всички желаещи! да кажа, че в Шумен има безплатни уроци по японски език в ШУ и те са много много добро място за събиране с добри приятели съмишленици и учене на езика от учител японец.

Другоо :D, ами обичам да пиша резюмета за филми както си личи по броя ми мнения :P, които съм изписала тук и от това конкретното също става ясно, че не съм по краткото говорене, но какво да се прави, обичам да си споделям впечатленията. ;)

Пиша, дописвам, редактирам и обичам да ви чета :D иии спирам да се обяснявам, че ще си кажете тая Тонито какво се разприказва ;)

И последно Тайната градина с Бини ми е един от любимите вълшебни сериали форевър  и така :D и Джентълмените и те, и двата са ми на сърце и млъквам, край. :D Приятна вечер на всички приятели в Eastern spirit!

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сакън, Ямашита, моля те не млъквай! :wub: И аз обичам да чета хубави резюмета, коментари, ревюта и представяния...:kissx:  

Скъпи на сърцето ми хора са от твоя град.

Дет'се вика  - да си жива , здрава и още дълги години да си "обсебена с Азиатския дух" :P;) / това е по-уместно пожелание в случая , според мен :D/  

"Тайната градина" ме беше докарала до положението да слушам ОСТ-то и да си рева безпричинно в леглото, спомняйки си как Бини хълца , докато пише онова писмо... Луда работа! :blink: Излишно е да казвам, че и при мен е в същия списък...:yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, току-що се регистрирах в сайта ви. Попаднах на него покрай Замунда и субтитрите в него за азиатски филми. Отдавна съм почитателка на азиатската култура - първоначално на китайската и японската, а покрай филмите на Ким Ки Дук открих и корейската. Вярвам в прераждането и чувствам, че не може да не съм живяла в поне една от тези култури. Преводач съм от английски и ще се радвам да помогна за някой и друг превод на субтитри. Много се радвам, че ви открих - това място е като алтернативен свят!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, Снежана написа:

Благодаря  Да, това е Мили, докарах си я чак от Ирландия, да ме разхожда и весели :panda-145:

Еха,  да е жива и здрава хубавицата!  Бордър-коли ли е? На такова ми заприлича... 

Специални поздрави с близване по муцунката и помахване на опашки от моите кипри, Лора и Оливия.:kissx:

Ирландия , казваш...:D  Значи за 17 март да те поздравяваме, нали?;):P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

7 hours ago, asha said:

Еха,  да е жива и здрава хубавицата!  Бордър-коли ли е? На такова ми заприлича... 

Специални поздрави с близване по муцунката и помахване на опашки от моите кипри, Лора и Оливия.:kissx:

Ирландия , казваш...  Значи за 17 март да те поздравяваме, нали?

 

Наполовина бордър коли (което спи, откакто е в България, поради липса на овце наоколо). Другата ѝ половина е ултрабудна - спрингър шпаньол, но според мен е вакуум шпаньол - изяжда всичко, което намери, и е много щастлива, че я доведох на това толкова мръсно място (град Плевен). Да, за 17 март ще ѝ махна мартеницата и ще я закича с детелинка :) А твоите "кипри" какви са?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошла, Снежана! Тук, в общи линии, е забавно. Прекрасна  Мили! Виждала съм бордър коли в действие - подкарваше абсолютно успешно цяло стадо овце край Телиш. Щом сте в Плевен госпожицата може да се запознае с моя английски кавалер Алби.

 Ð¡Ð½Ð¸Ð¼ÐºÐ° на Yvette Kostova.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей ги "киприте" ,@Снежана Заедно с още някой друг антураж, като "сина" на мама Лора, дето от бебе й спи на главата, примерно...

8991278V.jpg8961100B.jpg

 

Лора е курцхароподобната шоколадка, а малкото рошаво териересто диване е Оливия.И двете са бивши бездомници. Обикновенно на шега обяснявам , че ние , трите кучки:28558::28558:, се разхождаме...

----------

Алби е прекрасен джентълмен. Да е жив и здрав! Пораснал е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, мили ми на сърце, момичета и момчета :):) :)

Твърде дълго заобикалях тази тема, не заради друго, а защото исках да се скрия, но не заради форума, а заради лични неща. Моля за извинение...

Аз се казвам Екатерина, живея в Неврокоп, 42 г, кестенява коса, пъстри очи клонящи към кафяво, 1.52 см., 50 кг,  кръвна група 0 плюс... бих дарявала кръв, но най-близкия такъв център е на 200 км..  и съжалявам много...

 

Кучета и котки нямам, и цветя също... изобщо от известно време гледам да имам колкото се може по-малко ангажиращи ума, времето и сърцето ми неща. За да не се разпилявам, да съсредоточа внимание само върху най-важното, и да не съм пленник на привички и навици. Но пък имам син на 6 г и времето с него доскоро запълваше целия ми ден. Особено, когато не ходеше на градина, а аз на работа... по цял ден скиторехме навън. А аз, като една любопитка и желаеща да види всяка гледна точка на едно място – това е свързано с хобито ми, след малко ще ви кажа за него - научих сина ми даже повече и от мен, да се пъха по невероятни места, такива каквито майките обикновено не учат децата си :) например - подземни гаражи, строежи, съборетини, входове на блокове, кооперации... и т.н. подобни. И така - мотото - Искам да видя какво има вътре - е водещо винаги и във всичко.

 

И така - хобито ми е да снимам, МНОГО МНОГО ОБИЧАМ ФОТОГРАФИЯТА, ама толкова много, че е станала част от мен. Както е естествено дишането за човека, така и фотографията за мен. Когато вървя някъде, возя се, ходя, седя, има ли слънце, няма ли - това, което виждат очите ми, за секунди го преценявам дали ми допада, дали бих го снимала, дали е подходяща светлината, дали с хора, дали пусто.... как, откъде. 

Първоначално, понеже бях планинарка, снимах планините, в които отивах. Година, преди да родя, пробвах портретите и много ми хареса. А сега, понеже отдавна не съм стъпвала в планината снимам предимно хора. Много обичам и т.нар. стрийт, ама не всичкия, а ето такива неща

Off Topic

Снимка на Екатерина Огойска. Снимка на Екатерина Огойска.

 

Снимка на Екатерина Огойска.

 

За останалите ми неща, ако искате, може да погледнете тук.

 

Сега. най-същественото..мисля, че е любовта ми към азиатските неща. В момента предимно гледам корейски драми и филми, малко японски, другите не, защото не мога да стигна до тях.

 

Първият ми досег с азиатското кино беше през ~80-те години на миналия век. Не си спомням кое беше първо - Шогун или Манастирът Шаолин… и дали нямаше още някой японски сериал от тези години по телевизията. Но си спомням, че бях толкова впечатлена от въпросният японски сериал, че бях написала едно от имената в него на външната ни врата и то стоя там доста дълго време. Името беше Укьо, а сериала не знам.

Но пък Манастирът Шаолин така грабна вниманието ми, че след това изгледах всичко, което излизаше - Бойното изкуство на Шаолин, Измяна и отмъщение и всички подобни на такава тематика. А още по-късно започнах да се занимавам и с бойни изкуства, поради голямата ми любов към тях и изтока :)

И те така и досега. Е, с малки прекъсвания и смяна на тематики - от бойните изкуства, на мангите и аниметата, от китайските неща на корейските.

… а да, може да ме наричате Катя, много ми е приятно B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 51 минути, Kat написа:

Здравейте, мили ми на сърце, момичета и момчета  

Твърде дълго заобикалях тази тема, не заради друго, а защото исках да се скрия, но не заради форума, а заради лични неща. Моля за извинение...

Аз се казвам Екатерина, живея в Неврокоп, 42 г, кестенява коса, пъстри очи клонящи към кафяво, 1.52 см., 50 кг,  кръвна група 0 плюс... бих дарявала кръв, но най-близкия такъв център е на 200 км..  и съжалявам много...

 

Кучета и котки нямам, и цветя също... изобщо от известно време гледам да имам колкото се може по-малко ангажиращи ума, времето и сърцето ми неща. За да не се разпилявам, да съсредоточа внимание само върху най-важното, и да не съм пленник на привички и навици. Но пък имам син на 6 г и времето с него доскоро запълваше целия ми ден. Особено, когато не ходеше на градина, а аз на работа... по цял ден скиторехме навън. А аз, като една любопитка и желаеща да види всяка гледна точка на едно място – това е свързано с хобито ми, след малко ще ви кажа за него - научих сина ми даже повече и от мен, да се пъха по невероятни места, такива каквито майките обикновено не учат децата си  например - подземни гаражи, строежи, съборетини, входове на блокове, кооперации... и т.н. подобни. И така - мотото - Искам да видя какво има вътре - е водещо винаги и във всичко.

 

Супер:up:Това малкият любопитко ли е или случаен малчуган?:rolleyes::):icon_sunny:

Снимка на ÐкаÑеÑина ÐгойÑка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Добре дошла" няма да ти казвам, защото си част от форума не от ден или два. Но ти пожелавам много приятни мигове с нас, пиши коментари, споделяй впечатления и се забавлявай!

 

Аз лично ти благодаря за наблюдателността из темите на актьорите - казвай, ако засечеш проблеми някъде, ще ги оправяме своевременно! 

 

:kissx:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...