Jump to content

Recommended Posts

 

То момчето имаше задачка да си отмъщава на татенцето, а не да се зарибява с жена му;) А и не забелязах никакви искри да прехвърчат между "гея" и А-ра, откъде накъде ще се хващат заедно? :28558:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Какви искри да прехвърчат м/у тях ... нали той бе " гей "  , а и решението за отмъщение му доиде след като се намеси китайската аджума, до тогава той не знаше истината за  трагедията ... но в последствие пак взе решение да не става чудовище като китайката .... а аз говорех за мъжа на А-ра и нея самата ,че нямаше никаква близост м/у тях ....

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Аз пък що съм останала с впечатлението, че той си знаеше всичко поначало? <_<

 

Пък между "мама и тати" е ясно защо нямаше тръпка - те така или иначе се бяха оженили само заради пи-ара. Само дето с целия си пи-ар накрая се оказа, че могат да бъдат искрени само един с друг.

 

 

Май ще трябва да изгледам пак сериала, за да си го опресня:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Ами не тя китайката всячески се опитваше да му подскаже и накрая истината  брутално му влезна като отиде да види лобното място на родителите си и се засече с "любимият си " .. после видя автографа и се почна .... на мен за това не ми стана ясно те какви го играеха двамата ,дали наистина бяха  гейове и то влюбени .. или новинаря от съжаление и чувство на вина се беше превързал към него .... защото нали той обясняваше как се грижи за него то малък .... това не можах да схвана ... А за А-ра и новинаря .. тя си е била бремена като са се оженила маи де ... имали са вече дете ... готиният от b1a4 ....

 

 

не знам за какво го крием поста като всеки може да кликне и да види ... за какво иде реч ;) .... аз за това някои сериали не ги гледам , като прочета коментарите и нема смисъл ... е тъй де :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този сериал започна страхотно и тъкмо си мислех,че съм набарал златната кокошка и от средата изведнъж започнах да се питам,какво става,това същият сериал ли е. Защо по дяволите така го сбозиха от средата. Инак най-забавно ми беше с "моливчо" .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То това

с Моливчо

беше най-свежата идея в сериала, така ми беше жал за генерала, а и как се е съгласил актьора на тая роля? :slap:

Останалото с

псевдо гейството така и не го развиха. Подозирам, че нищо интимно не са имали бащата и учителя, защо през цялото време допускаха да ги набеждават, че са гейове, че и сам тв водещият си го признаваше?! :dunno:  

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

О да това с

моливчо

беше най-забавната част  , голяма изродче  беше А-ра ... ами как се е навил , нали все пак става въпрос за роля ... другите

гейове

  го играха Мрън ти си седнала да се притесняваш за

моливчо

:28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обновен плейлист за онлайн гледане: :click:

 

Редактирано от bealonenomore
Добавям в първия пост :)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...