Jump to content

BAD BOYS J (2013)


Recommended Posts

MV5BOTk1MDc0MGEtY2Y4Yy00NmEyLWIyOWEtZTVkNzExN2I4YmRjXkEyXkFqcGdeQXVyMzE4MDkyNTA@._V1_.jpg

 

BAD BOYS J (2013)

Страна: Япония

Също така известен като: BAD BOYS J

По мангата на: Tanaka Hiroshi - "BAD BOYS"

Година на излъчване: 2013 - Април - 04 старт

Време на излъчване: Неделя 0:50

Формат: Renzoku

Жанр: Екшън

Канал: NTV

Епизоди: 12

Режисьор: Kubota Takashi   

Субтитри: Английски

 

Участват:

Nakajima Kento as Kiriki Tsukasa

Iwamoto Hikaru as Kawanaka Yoji

Fukusawa Tatsuya as Iwami Eiji

Watanabe Shota as Nakamura Hisao

Nikaido Takashi as Danno Hidenori

Morita Myuto as Takama Kazutoshi

Morohoshi Shouki as Harada Kazunari

Sakurai Reika as Miyashita Mariya

Takayama Kazumi as Momose Haruka

Wakatsuki Yumi as Nitta Mio

Nojyo Ami as Karatsu Rina

Hashimoto Ryosuke as Hiro

Yasui Kentaro as Nakagawa Kenjiro

Hagiya Keigo as Funamoto Jun

Shimekake Ryuya as Kenjou Juri

Akimoto Manatsu as Kamijo Mariko

Ito Marika as Mikami Miyu

Ito Nene as Sakuma Mina

Itano Tomomi as Nakai Kaori

Triendl Reina as Sato Erika

Hashimoto Nanami as Yoshimoto Kumi

Matsumura Sayuri as Fujii Mika

Taketomi Seika as Takanashi Aoi

Yagami Ren

Sano Kazuma (епизоди 7-8)

 

Резюме: Историята се развива в Хирошима, където гъмжи от улични банди, събиращи в редиците си младежи с престъпни намерения.

Кирики Цукаса (Кенто) е лидер на такава група, наречена Гокуракучо. Той притежава силно развито чувство за справедливост, което често го кара да губи самообладание и да изпада в деликатни ситуации.

Такаши Никайдо от Кисумай е Данно Хиденори - водач на друга престъпна групировка с названието Звяр.

Рюске Хашимото от ABC-Z  е в ролята на Хиро, лидер на опонентите на Гокуракучо - Hiroshima Nigh.

Резюме благодарение на ukio…

 

Свали

 

Свали с руски субтитри

 

С български субтитри

 

С български субтитри 2

 

Онлайн с български субтитри

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този сериал си струва само заради Хикару Ивамото от Snow Man, който е в ролята на Йоджи Каванака. Всичко останало е детска Джони-градина, която се предвожда от Кенто Накаджима. Хикару е прекрасен, дебют за него, но се справя страхотно. Гледам заради него и е добре е, че са само 22 минути на епизод. Нищо ново под слънцето не е този японски Джони-сериал. Същата Бакалея, номер 2, явно са решили да разтеглят локума, а героят на Кенто Накаджима е влюбен, отнесен, Хикару ще трябва да го спасява постоянно. Ивамото-сан изглежда и най-мъжествен от всички, които се появиха в първи епизод, а и със сигурност най-висок.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Продължавам да следя епизодите. Дорамата си заслужава гледането за мен, само заради два-трима от героите и гостуващите актьори, които включват. Вчера, в трети епизод, дойде ред и на Рен Ягами, а в 7 и 8-ми епизод ще участва Казума Сано. Предполагам, че и други ще изскочат.
Хикару Ивамото... Аз ли се заслепих, що ли, обаче се справя страхотно с ролята си, изобщо и тримата от Snow Man (той, Тацуя Фукасава и Шота Уатанабе) се справят много добре. Епизодът вчера бе вече и с по-осезаемо участие на Мюто Морита (и той пораснал, настигнал Рен на височина).
Дразни ме единствено образът на любимия ми мушморок Кентаро Ясуи (и отново са в комплект с другарчето му Кейго Хагия). Къде ти той ще го играе лошо момче, а и с тази негова крехка физика. Така са го барнали и в главата, че... Ах, ах.
Рьоске Хашимото го гледам в момента всеки понеделник заедно с останалите от A.B.C.-Z в пътешествието им в Австралия, където трябва да пропътуват разстоянието от град Кернс до Сидни. Гласът му трудно се чува, но и там Цукада Рьоичи води парада. Кротък, съгласен с всичко, прави това, което му кажат батковците, а тук образът му коренно различен, лошо момче, но добре се справя.
Bad Boys J е и как да кажа.. по-хард версия на Бакалея. Добре е, че не киснем в училище и не припадаме по розовите приятно отнесени съученички. Има за какво да се хвана, двайсет минути епизод всяка седмица, гледат се.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сложете този линк в първи пост за субтитрите на английски. Преводачът, който започна проекта се отказа и вече на това място ще се качват.

Утре ще се излъчи в Япония 5-ти епизод, а аз съм редовен зрител. Зная, че всяка събота 20 минути имам да гледам японски физкултурници, които здраво се налагат. Нищо, с което да ме изненадат, но се гледа. Хикару Ивамото радва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дали гледах и десет минути в който обаче не ме напусна усещането, че това е много изпортена версия на гарваните, в допълнение и малко ала Sugarless сценарии. Трябва зверски да закъсам с преведеното японско за да му дам шанс!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен много ми хареса.Изгледах всички серии.Много ми харесва като се бият и след това нашите победят ( колкото и странно да изглежда).Дали ще има и продължение??

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...