Jump to content

Recommended Posts

Дизайна си е в стил MAPPA, все пак са си студио с традиции в екшъна:)

• Upvote 1

Качеството на този сезон надмина и най-смелите ми очаквания. Обожавам го! Началната песен ми се стори странна първоначално, но сега не мога да спра да я слушам. Чакам да пуснат пълната й версия. Финалната песен ми хареса още от първо слушане. Клиповете към песните са интересни. Вкарали са леки спойлери, но не твърде очевидни за разлика от опънинг-а на миналия сезон, където се вижда кой как умира. Имам единствено забележки за трети епизод. Понеже адаптират около 2 чаптъра в един епизод, действието ми се стори малко накъсано. Допълнително постоянната смяна на сцени между стила на WIT и MAPPA не помогна, но затова сегашното студиото няма вина.

Сезонът е потвърден за 16 серии.  А съвсем наскоро обявиха, че мангата приключва през април. Засега няма информация дали ще правят втора част на финалния сезон или ще довършват историята с филм. Ако трейлърът е някакъв ориентир докъде в историята ще приключи сезонът, то ще останат малко чаптъри за адаптация.

преди 11 минути, seal_reinforce написа:

Божкеей, какво прогледах и аз заради мъж. Че да го нервирам, ако не ми хареса :lol2:

Че то анимето си е ТОП. Има малко кървища ама се преживяват. Историята е интересна. :P Аз търпеливо си чакам най-накрая да я завършат, че тогава да си го изгледам цялото с кеф. :D