Jump to content

Shingeki no Kyojin (2013-2023)


Razzormaw

Recommended Posts

Титаните вече рекламират Субару.

 

Ето и кастът за филма, предложен от японски фенове. Интересно, за Микаса са избрали съпругата на Рюхей Мацуда. Преди 10 години Фърлонг наистина щеше да бъде перфектният Ливай.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хм, доста са се постарали феновете в намиране на двойници на героите. На 90% одобрявам избора им. Само че не ми се вярва продуцентите да се съгласят на чуждестранен каст. Това много ще оскъпи продукцията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък още като видях онова дебилче от мега ултра бозата "Пърси Джаксън" за Ерен и се отказах да гледам по надолу.  Е пак можеше и да е по зле..оня от Хари Потър или Джъстин Бийбър в опит за филмова кариера.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бре, не виждам Патинсън. :) Нито един избор не ми допадна, това сигурно ще да е някаква пародия. 

А този предстоящ филм, става все по-зле и по-зле, а как се надъхвах навремето, когато бе обявено, че Накаджима ще режисира!  :mellow:

 

Кадрите от снимачната площадка направо ме отказват. :swoon:

Ако и самият каст не струва, дори не мисля и да гледам тази пародия на филм. Gantz и Death Note ми стигат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е то това си е фенмейд лист, такива обикновенно нямат нищо общо с реалността. Иначе ако действително се пръкне такъв филм и аз си мисля, че ще е по скоро пародия на анимето отколкото нещо наистина стойностно. Но за шингекито ми е дет се вика от единият крачол в другият, по важното е тази година да не окепазят Кеншин!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нали е ясно, че говоря за снимачната на самата реклама, която Укио представи? :)

 Снимана е от режисьорът на предстоящия филм, който се вижда добре и в клипа. 

 

http://www.youtube.com/watch?v=HBm6mFJb6ZU

 

Давам и едно preview:  :click: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как хубаво ме разсмяха:) Може би под влияние на кадрите от самата снимачна площадка... Като  ги гледам тия "живи" титанчета ми иде да ги гушна или да се посмея с тях на някой виц :28558: Май трябва да им придадат още малко бездушна гаднотия за респект.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Засега няма нищо на хоризонта, но ако се чуе нещо най вероятно форумите в които се дискутират анимета ще гръмнат. Мангата си върви, дори и сега има материал за продължение, но в най добрият случай ще е в края на тази година.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първото име в каста на филма вече е известно. Харума Миура поема ролята на Ерен. Снимките започват през лятото. Заглавието излиза догодина.

На тази база вече работи и въображението на феновете за останалите образи:

 

73080942656e6e98.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лошото е, че с този посредствен режисьор филмът се очертава да е едно голямо разочарование. И щом Ерен няма да бъде изигран от европеец, това означава, че и останалата част от каста ще е японски. А това директно отрязва главата на цялата продукция.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последният лайв екшън, който гледах беше по 20th Century Boys на Наоки Урасава - дано не е същата боза, че доста ще скопят историята. Не знам какъв бюджет ще им трябва за да направят ефектите обаче.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда, аз я прецъках даже без субтитри и ми идеше да метна лаптопа през прозореца. Направиха си гавра с нас. Не ми се мисли какво се случва с публичните им мейли в момента. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

IMHO - по-добре да не си бяха правили труда да го правят това нещо... Само развалиха "вкуса в устата" в очакване на втория сезон. Надявам се тази "тенденция" да не грабне и лайв-екшъна в руслото си :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...