Jump to content

Recommended Posts

 

22 епизод Направо ме накара да се просълзя,а бащата на Петра, и това как онзи изхвърли трупа и направо ме изнерви още повече...И отгоре на цялата бъркотия сега Ерен ще е в друг състав?Сигурно ще го преместят при онези които искаха до го ликвидират..просто невероятно...Очаквам със нетърпение какво ще се случи във другият епизод

 

Редактирано от Ragnos
Спойлерите в спойлер. ;)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда така е доста патос имаше в този епизод като заглавието му е доста подходящо предвид маниера по който се завърнаха. Предният път беше пак така пирова победа, но все пак победа докато сега...Сега осъзнах, че има още три епизода понеже досега така и игнорирах факта, че все пак това аниме ще свърши ама вече няма как финала тропа на вратата. А има толкова работи дето тепърва трябва да се изяснят като произхода на титаните, самоличноста на тези като Ерен, мотивите и целите им, а да не говорим, че и взаимоотношенията на главната двойка трябва да се развие по някакъв начин макар, че романса едва ли е в челните места на "to do" листа на Исаяма. :D Тва мазе и то ме човърка и май така и няма да се доберат до него в този сезон то се видя! :D Така или иначе едно е ясно - в следващите епизоди ще стават големи дори титанични неща, няма как иначе!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Опитаха се да вкарат сериозен драматизъм в този епизод, но дали заради ефекта от предишния епизод или заради това, че съм ръб, нещо не го почувствах. Някои казват, че са били на път да заплачат, някои дори били проронили някоя сълза, но аз дори не бях близо.

 

Според мен, след завършването на анимето трябва да направят няколкомесечно прекъсване, за да посъберат материал за втори сезон, да напишат сценарий и да ни зарадват с едно жестоко продължение в средата на зимата, да речем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бре вярно се оказа

Ани титанката

. Честно казано аз сигурно до този епизод нямаше да се сетя ако не бях чел тука размишленията на Рагнос. По принцип не ми убягват детайлите, но само ако са свързани с персонажи, които ми харесват и по някакъв начин са ми привлекли вниманието, а тя определено не беше от тях, някак си седеше така в страни от нещата до сега. Много са ми интересни мотивите й и защо постъпи по този начин. Следващият еп е ясен поне какво да очакваме ама за последният си нямам и на хабер какво ще извади от ръкава Исаяма, но едно е сигурно нещата няма да приключат в този сезон.

Микаса голяма поза изкара! Чак ми идеше да скрийншотна! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е то е ясно, че досегашното й държание не е било на 100% и че при този персонаж има доста скрити неща. Аз за това искам да хвърлят светлина в/у подбудите й ама кой знае какво ще стане. Но едно е сигурно - тя може да даде доста отговори на голям брой от въпросите дето ме тормозеха досега.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изключително добър предпоследен епизод както откъм атмосфера така и откъм ефекти. Нямам търпение да гледам филма ^^

 

Според АниДБ последният епизод ще е с нормална продължителност от 25 минути и ще се излъчи по график следващата събота /28.09.2013/. Къде ли е истината се чудя.

 

А за днешния епизод няма спор - анимирането на битките беше на ниво висш пилотаж. И отново свърши на най-интересното. Доколкото разбрах, в тази серия са си позволили леко да кривнат от мангата и се надявам да е било само за да се вместят в екранното време. Дано не ни изненадат с някой алтернативен завършек, защото ще си прегриза ръката от яд.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чиста спекулация, но най-вероятно информацията в anidb е грешна. Това, че последният епизод ще се излъчва по кината, го пише както в официалния сайт така и в много други, така че не ми се вярва да дават друг по телевизията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не, със сигурност ставаше въпрос за последния епизод. Може би коментарите след това са били в продължение на час? Прекалено дълго ми се струва, но кой ги знае тамошните отаку-та ^^; Както и да е. Добре че в крайна сметка може да се гледа!

 

EDIT:

Страхотен последен епизод!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ерен ми е МНОГООООООООО "бавен". Армин и Микаса, та и целия народ ще схване нещата, но не и той. Виждайки я, че е титан, пак не може да повярва и се нахапа целия. Епизодът бе хубав, но последните два ми се сториха малко "на тъгъдък". 

 

Благодаря за превода :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Той всичко си схвана просто работата беше там, че я възприемаше като човешко същество и един вид нямаше мотивация да й срита....Затова и беше цялата тая драма с хапането и лежането сред отломките на тунела. Финалният епизод мисля няма да предостави особени изненади като разбира се за завършеност и дума не може да става. Чудя се обаче да почвам ли мангата да си спойлвам...ае по скоро не, че и без това ми станаха много нещата дето следя за чапове. Ще си чакам като пич последният епизод и следващият сезон! :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последният (25-ти) епизод вече излезе. Съветвам ви да го изгледате целият... така де... след надписите има 2-3 секунди, които трябва да се видят... :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми като излезе превода го набъбвам аз поне, рауката си лежи на харда и чакали! Битката, която се заформи ще бъде епична сигурно ама изхода е ясен въпроса е каква друга интрига ще вкарат като за последно и да киризим за вторият сезон. Може би ще се появи онзи титан дето разруши стената в началото.

 

ПП Само на мен ли не ми показва снимката в заглавният пост и този на темата със субтитрите? Аз я нямам ъпната затва ако може да я реъпнете модовете ако действително е отишъл линка или да даде някой нов, че да го оправя аз. А и за снимки е най добре jpg формата не Png. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега след като 1ви сезон свърши няма нужда от spoiler alert 
 
Това го намерих след надписите на 19 епизод и все пак 

http://imm.io/1hboy title="Click Me" rel="nofollow external">click-me.gif

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хе хе интересен колаж. За харем ендинг (любимият ми xD) се точат някои хора явно ама по добре не. То и без другото Шингекито е повече от добро аниме, а така ще стане чак неприлично добро! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...