Jump to content

Shingeki no Kyojin (2013-2023)


Razzormaw

Recommended Posts

Разкри някои неща, които не знаех, че ме интересуват, докато не ги видях icon_mrgreen.gif Малко керъктър дизайна ми се стори слаб, но иначе всичко беше 6. Това, че Ерен го нямаше, наистина беше плюс, а Ханджи имаше главна роля, което ме зарадва дори повече. Една хубава 9-ка й давам peace.gif

 

ОВА 2 още не съм гледал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не очаквам чудеса от лайф-екшъна. Мирише ми още от главата на нещо като Курошицуджи. Не мога да разбера защо са решили да посягат все на най-свидното ми. Единствената игрална версия, която ми е допаднала е една от частите на Death Note и то заради спец ефектите най-вече. За съжаление не знам какъв ми е проблемът с мангите, но не мога да ги харесам и това е. Иначе щях да изям написаното дори и да беше на англе или патагонски.

Анимето го изгледах за три дена, като втория нагънах 17 епизода. Показателно за това доколко ми е харесало, защото обикновено очите ми не могат да понесат повече от 6 епизода. На другия ден не знаех на кой свят се намирам, но това е др въпрос. Това беше и моето завръщане към аниметата. Направо така се завърнах, че сега не знам дали нещо изобщо ще ми хареса, лол.

Създателите не са открили топлата вода, но всичко беше поднесено на ниво и беше предоволно. За първи път ми харесва аниме без хумор в него. Нещо нечувано за моя вкус. Обикновено губя интерес от такива. Артът много ми допадна, музиката, опенингът, начинът на развитие на действието. Хареса ми подходът, при който те оставят да си задаваш толкова много въпроси и въпреки, че не дават отговор на нито един от тях,//което мен лично много ми направи впечатление//, на теб продължава да ти е интересно.

Като лош физиономист различавах само 3-4ма от героите, другите ми изглеждаха еднакви. Кой умираше през цялото време не ми бе ясно, затова си направих един събирателен герой 'екс' и той си мреше по няколко пъти на епизод :Д. Бях изчела всичките ви коментари и мнения, затова изчаках да мине малко време, за да забравя сюжета. Отлагах го и защото мислех, че ще е твърде брутално за моя вкус, но напротив, на всяка такава сцена се хилех психопатски. Май трябва да си потърся още подобни нещица, за да си проверя границата. 

 

Както се вижда по многото коментари, струва си. Щом дори мързел като мен се напъна да коментира, значи просто магията е на лице  ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Височината на Ливай във филмовата версия ще я преглътна, стига останалото да е на ниво. Японците умеят да филмират анимета и манги, но като че ли точно с най-популярните нещата понякога не се получават. Иначе имат страхотни попадения, които много радват. Това е нормално, понеже напоследък доста от филмите им са именно такива адаптации.

Очаква се готовата продукция да излезе догодина. Не се знае точна дата, но снимките са започнали. Онзи ден мярнах фото от снимачната площадка. Шота вече е с прическа на Ливай.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голямата новина! Шу Уатанабе застава до Харума в Attack on Titan. Излязъл е целият каст. Само не се знае, кой каква роля ще поеме.

Ух! Кико беше добра и за Микаса. Кой зае, кой характер са й избрали?!

Хаха! Пиер Таки мислил, че са го избрали за ролята на титан, но се е оказал изненадан. Сатоми е прочела мангата, след като получила предложение за ролята и после гледала анимето. Казва, че нейната роля ще е сериозно предизвикателство. 

 

Интересно. В IMDB пише, че фамилията на Ливай е Акерман. Май ще го изкарат "брат" на Микаса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първи епизод на САО 2 блокира сайтове, но излизането на първи епизод от втори сезон на т'ва животно ще спре и тока от напрежение!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледах прясно излязлата OVA. Този път нямаше лигавщини и плосък хумор. Сефте диалозите не ме издразниха, щото го гледах без никакви субтитри. :28558: Ма като го преведе Рагноса смятам да се прежаля пак. :na2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Новата овичка ме изкефи, въпреки че не беше нищо особено. Аниматорите бяха наблегнали на бекграундите /трябва да се признае, че са доста красиви/, за сметка на по-сложите сцени с битки. Издразни ме, че буквално са използвали едни и същи шаблони от първи и четвърти епизод на сериала. Само са сменили фона. Иначе отново видяхме Ерен да се пали и да върши глупости, останалите първоначално му се дърпат, но след това решават да му ходят по акъла.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Юкио, като я преведа, ще ти дам линкче. ;)

 

Sierra, първата ОВА си е много готина, втората е гняс. Може спокойно да я прескочиш. Иначе ОВИте не са смислово свързани. Разказват произволни странични истории.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...