Jump to content

3 Musketeers Series (1): Illusions of Tawan (2012)


Recommended Posts

Illusions of Tawan / Maya Tawan

първа част от трилогията

3 Musketeers

l0z0vc.jpg

 

1f93fccafde8c8ba2dd0f94a548b1deb.jpg
 

Година: 2013г.
Държава: Тайланд
Жанр: романтична драма
Епизоди: 13

 

Участват:

 

Aum Atichart Chumnanon като KeaTawan
Urassaya Sperbund като Mattana
Sornram Tappituk (Num) като Chatt

Arthur Boon Benjakul като Ekk

Margie Rasri Balenciaga като Sarawaree
Boy Pakorn Chatborirak като Hiran

 

Резюме:

 

Младата репортерка Mattana (Yaya) отива под прикритие като слугиня във вилата

на актьора в оставка Tawan (Aum), за да разбере повече за личния живот на звездата.

Tawan отдавна вече не се снима в киното, а се е превърнал в известен моден дизайнер.

Но наскоро по медиите се е разнесъл слухът, че всъщност Tawan е сводник, за доказателство

на което са били изпратени снимки на разголени негови модели. Ето защо, шефът на

Mattana я изпраща с мисията да разузнае истината и да вземе ексклузивно интервю от звездата.

Какви тайни за Tawan ще открие тя, ще разберете, ако гледате сериала.

 

Сваляне:

 

Онлайн с английски субтитри: Тук, Тук и Тук

Онлайн с руски субтитри: Тук

 

 

*Втора част от трилогията: 3 Musketeers Series (2): Spell of the Moon (2013)

*Трета част от трилогията: 3 Musketeers Series (3): Brighten star in the sky (2013)

 

 

ГАЛЕРИЯ

 

 

 

cf53dbc20c37c08f5391539bffaf87a6.jpg
4b9ce8762e9ddff8a51fe9b4c2064e5e.jpg
0d4c62a6e092d56767f6bf203029c600.jpg
a18104f3733f3a78171b5710e67532bd.jpg
f0338ff0297d61f21de8e13a5676d085.jpg
71d6796c2c3e2f06818f854e301e1afb.jpg
c94d4d2a10b747534182696a373c22f3.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз го почвам отсега. Няма да издържа толкова. Друга слабост ми стана сериалът с любимецът ми Bie - Koo Kam.

Охо, влиза в списъка ми веднага.

Чакам да излезе целия и го почвам. :up:

Засега са излъчени 1 и 2 епизод от Maya Tawan, а 1 вече е с английски превод. Очаква се и рускините да го почнат,

но не знам дали ще чакат края, както ти. :)

 

Ще използвам случая, който ми даваш за да споделя още една хубава фотосесия на Аум и Яя към сериала.

 

 


8777156e49c8e4ce5179b8f69c03df0e.jpg
da602b13a11932e3f420e379ba2a2e6f.jpg
fb1c47bcd351652bcd0a1aac2023099b.jpg
1972f5e46d753d6bf35ddd005513d12d.jpg
70c5a88a5144b49a323e787555620cd3.jpg
b57487386d2fb656f10ff5f55ace67a1.jpg
dd20ef785d22c1e490e89bca95c1f0ad.jpg
535d7532041796ac9d0f476dff01829a.jpg
1126d2a6d758b9079f3ac624bbab7e95.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериалът стартира впечатляващо, с претенции, макар, според мен, началната сцена с Аум, където бе представен като супер-герой, по-скоро ми заприлича на карикатура, някак неубедителна ми се стори, но може да са търсили точно този ефект. Хареса ми и Яя как се справя с ролята си - чарът й е неустоим. Между другото в сериала участват още две познати лица от четирилогията за планинските сърца - Margie Rasri и Boy Pakorn.


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този и аз го си поставям в списъка за предстоящо гледане. Четох, че ще е част от трилогия за три разследващи репортерки .

Да си кажа право, тук най ме радва присъствието на Нум. Много симпатизирам на този актьор, гледала съм го в два сериала, все в положителна, главна роля. Сега за разнообразие ще го играе злодея. Искам да видя как се е справил, а и отдавна не е участвал в проект, който да е преведен - та, доволна съм!    :icon_sunny:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Num досега не съм го гледала никъде, но тук успя да направи впечатление. Понеже все още не е преведена частта, в която се появява, не разбрах какъв е по-точно, но май е някаква известна личност, защото героинята на Яя веднага се похвали на другите репортерки, че се е запознала с него. Героят му още от пръв поглед се влюби в Яя и много бързо се запозна с нея и я ухажва много красиво, с много внимание. Затова засега ми е трудно да повярвам, че е "лошият" герой, но може и да стане нататък - от ревност. :nunchako:

 

 


36300b4f31a4a89eeb4ae5f68a19981e.jpeg
afa5faae317ce009a819df484ae5d458.jpeg
e8926500570fb40a29a229a6e2ae9067.jpeg

 

Изгледах без титри първите 2 серии, които са излъчили и съм много доволна. Сериалът е много динамичен и според мен тук са дали интересна, по-сложна роля на Аум. Много добре той предава тънката разлика между външната визия, за пред публиката, и вътрешния, личния свят на една звезда; как ревностно брани личното си пространство и колко мнителен стана, след като изхвърлиха помията по него журналистите; но в същото време усещаш, че не е безразличен към средата и забелязва истински искрените чувства, които изпращат към него някои хора. Това е причината, според мен, да се заинтригува от героинята от Яя и после, доколкото разбирам, да се влюби в нея.

.......

 

За фенките на Аум искам да отбележа, че между него и Яя се усеща доста добра химия. Дори виждам Яя да изглежда по-красива и сияйна около него, може би защото е вече утвърдена тайландска звезда или защото е успял да "разчупи леда" още в началото. Дори ми се струва, че когато Яя играе с Надеч, колкото и романтична да е сцената и сладки да изглеждат един до друг, все пак се усеща една тънка граница на недопускане, която при тази двойка не усетих. :wub::rolleyes:

 

d76b2a5199b7861ad91bc3c432f13243.jpeg

 

Днес и утре ще се излъчат следващите 2 серии, така че съм в очакване как ще се развият нещата. Тук явно ни обещават доста интриги, защото имаме на лице доста герои с интереси. ;)

 

Този образ (отляво) се очертава застъпник, нещо като ангел-хранител за героинята на Яя. Ако не беше той, не знам как щеше тя въобще да успее да се "внедри" в къщата на Tawan. Интересен и ярък образ, който уравновесява агресията на женските образи в къщата, на манекенките. Характерен образ за всеки офис и отличен приятел. :up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

6cc6ed76622529f8fe8746c25692edd4.jpeg

 

Изглежда това ще е новата млада тайландска звезда, отново със смесена кръв, която ще завоюва малкия екран.

Казва се Arthur Boon Benjakul и в сериала изпълнява ролята на Eаk, при това доста впечатляващо.

 

6e32a15d7d6b88dc34315b498be3f06b.jpeg

 

Изглежда, че героят му е тясно свързан с миналото на Таван още от сиропиталището, а много вероятно и от по-преди.

Определено не е нает за асистент, както можеше да се предположи в началото. Това е и основният застъпник на

героинята на Яя, неин добър приятел впоследствие и съветник по любовните въпроси на Таван, както се оказа. ;)

Злите езици твърдят, че между Артър и Яя вероятно има нещо повече, понеже забелязвали повече химия между

тяхните герои, но аз лично не виждам такова нещо. Според мен Аум много добре си играе ролята и много фино

показва промените в отношението на героя му към Матана: от недоверието, през смътните спомени, през бащинско-

братските отношения до влюбването... При това отношенията им се развиват достатъчно динамично.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз тъкмо я довърших, но на мен тази част ми беше скучна. Не съм разочарована, защото я подхванах без предварителни очаквания.

Всъщност исках да се порадвам на Нум в ролята му на гадняр, защото както вече по-горе писах съм го виждала само в положителни роли.

Историята като цяло се въртеше около миналото на Тауан. Посредством ретроспекцийте, които показваха стана ясно защо той се е превърнал

в този затворен, мнителен, привидно бездушен човек, с ограничен кръг от приятели. Показаха и неприятната страна на славата.

Да имаше си забавните моменти, особено в началото с постоянните и нахални опити на Матана да се докопа до целта си, а именно - работата

в дома на своя идол, който за зла беда ненавижда репортерите. Но след като тя успя да спечели доверието му и съответно той започна да и се разкрива, за да получи така желаното интервю, е тези моменти само с тях двамата направо ме успиваха. Другото, харесвам Яя и Аом, но като екранна двойка нещо не ми допаднаха.

Сега да драсна нещичко и за персонажа на Нум, почти до края не разбирах напълно защо толкова се е вторачил и ненавижда Тауан, като и двамата са имали изстрадано детство и двамата са отраснали в сиропиталище, изоставени и разочаровани от майките им. Когато чужденците го осиновиха си помислих: защо след като получи това което искаше, шанс за по-добро бъдеще, все пак е станал това озлобено, брутално, цинично същество и то най-вече спрямо Тауан. Последния епизод с признанието му към края, донякъде ми дадоха отговор, но не и оправдание. Да, след осиновяването положението му не е било толкова розово, както си е представял, но за това не може да вини, камо ли толква много да мрази приятеля си. Изглежда психиката му е дала на късо, след травмата в детството, а злото се отключва след постъпката на осиновителя му и гибелния път, по който го насочва.

Иначе Нум като прикрит злодей ми допадна, хареса ми и стайлинга му с костюмите и очилата.

 

Но персонажите, които ме пробуждаха и предизвикваха интереса ми са, рошавото купидонче, сиреч приятеля асистент на главния и двойката на Марджи и Чакрит. Не мога да повярвам, че ще го кажа, защото по-принцип този актьор ми е антипатичен, но тука ми се стори доста чаровен и готин, а в тандем с наперената мъжкарана дето все му се опъваше - дават заявка за доста интересна и вълнуваща втора част. Като се сетя за няколкото момента в които имаха общи сцени и отново се усмихвам доволно. Сега ги подхващам, да видим каква ще е драмата там. Втората част също е преведена.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аум и Яя - струва си да ги погледаш... Иначе нищо невиждано, но приятно за гледане, ако не си приготвил големите кошници. Много топли бяха сцените с двамата, след като вече изчезна недоверието, Аум ме изненада с този си образ на добряк, страхотната му усмивка и влюбените очи направо засенчват всичко друго в тези моменти. А Яя - красавица и чаровница, кой от двамата да зяпаш по-напред...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...