Jump to content

Момчешка любов


Recommended Posts

Desini е описала много точно сериала, :yes:  няма какво да добавя.

 

andi11, хубави заглавия си дала, но за съжаление не мога да ги гледам. С моят английски - ниво А1 ще е като да гледам нямо кино  :28558: Единствено се престраших да гледам No Touching at All / Doushitemo Furetakunai

 

Докато се ровех за фен клипчета на Queer as folk, попаднах на една друга гореща двойка от сериала Hit the Floor

Доколкото схванах не са основни персонажи, за да ме примамят да започна сериала , но си се наслаждавам на това клипче. 18+

 

 

 

Няколко заглавия от мен, намерени случайно. Запазвам си ги за по нататък.

THOSE PEOPLE / ОНЕЗИ ХОРА (2015) гледане онлайн

 

LAST SUMMER / ПОСЛЕДНО ЛЯТО (2013) гледане онлайн

 

FRONT COVER / ПРЕДНА КОРИЦА (2016) гледане онлайн

 

Има и един норвежки филм, но за съжаление в момента не се сещам за името му. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

milkyni, мерси за предложенията. Ще ги погледна и тях. Аз гледах, но само първата част на Boys (Jongens), мисля че холандски беше, но все не стигам до втората му част, а заглавията, за които говорим имат и руски превод в doramatv.ru, така че ако не ти е проблем руския може да ги потърсиш там, но ти сега си имаш какво да гледаш, няма да те мислим, хаха.

 

desini, и аз бях чела, че филмът Мy bromance 

е с кофти финал и накрая един от двамата умира, затова го заобикалям, но в един форум пък прочетох, че сериалът ще е с различен финал, макар че дали е вярно и от къде може да знае  въпросният потребител, който го беше писал си нямам на идея, но ще му се доверя и ще си имам все пак едно на ум.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Попаднах случайно на един тайвански уеб сериал, който се състои от три истории -History webseries ( освен епизодите не намерих никакво друго инфо за него)

1. My hero, 2. Stay away from me, 3. Obsessed

My hero ep.1-2 (eng sub), ep 3-4 (eng sub)- не съм го гледала все още, тази вечер смятам да го направя и не знам дали са само това епизодите.

History: Stay away from me ep 1 (eng sub), еп. 2 все още без суб, но предполагам, че до утре ще има. На тази втора част от сериала гледах 1 еп., става въпрос за две момчета, които стават братя след като родителите им се женят и единия се нанесе да живее при другия. Ще видим какво ще излезе от това съжителство. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оказа се, че наистина са кратки частите на HIStory, по 4 еп. всяка. много леко вървят и въобще не усещаш кога свършват. Втората част ( Stay away from me) ми хареса повече от първата (My hero), а третата ( Obsessed) ще се окаже много шантава история, до петък или събота ще се излъчат останалите три части от нея, превеждат ги до ден-два, така че който иска може да следи за еп.. Като цяло много приятен и позитивен уеб сериал,както се и очаква от тайванците, пълна наслада за извратената ми душа :lol:

Ето и излезлите еп. с англ. суб: Stay away from me ep. 2, ep.3, ep.4

 

Obsessed ep.1

Рускините също са му направили тема, днес я видях, така че може би ще има и руски превод.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Реших, докато си пия сутрешното кафе да хвърля поглед на едно кратичко уеб сериалче. Голяма грешка - предупреждавам - да не се яде и пие, докато се гледа, има опасност от задавяне.  :28558:  Сериала е "The boy next door",  корейски, за съжаление серийките са само по 6-7 минути. За сега не е ясно броманс ли е, БЛ ли е или пародия на БЛ, но е адски забавно. На английски го има в тубата

, на руски тук.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. My hero, 2. Stay away from me, 3. Obsessed и "The boy next door'' ми допаднаха доста. Няма да запомня сюжетите в дългосрочен план, но играещите в тях стояха добре в ролите си. Винаги съм се чудела доколко са актьори играещите в БЛ продукции, защото мн пъти точно лошата, изкуствена игра ме е отказвала да догледам 9 от 10 проекта. Тук не усетих кофти вибрации и затова ми вървеше гледането. За сюжетите също се бяха постарали. В тези кратки минутки доста неща бяха вкарали, че и поуки може да си извлече човек. Само единият сериал от трилогията не го доразбрах и затова ми остана най-назад в класирането. В едната от историите краят завърши изненадващо за моите стандарти и затова ги адмирирам. Мисля, че в 'Моят герой'. Лошият ми английски не ме спираше да разбера сюжета, а в последното четвъртото минисериалче и само по картинка ще му е смешно на човек. Гледах го в една късна доба директно от 5-ти еп и досега мисълта за този епизод ми повдига настроението. Какъв финал само. А приятелката си по-нататък как я предпазваха. Ум да ти зайде. Едва оцеля, милата  :28558: 

 

 

За песента, направо ме отказаха от себе си. Сега ще и настръхвам като се сетя за групата и ще ги отбягвам. Като любител на бл и броманса, съм трайно отблъсната. Консервативна ще изляза в този случай. Преекспонирането ми идва в повече. Клипът с рокличките тип мексиканска фиеста пък ме довърши тотално. Не разбирам кое ги води японците понякога. Мисля че тази вечер ще ми се разстрои съня, ох. 

 

 

Благодаря за споделените линкове ;)

Редактирано от voileta
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ауу, клипа на MeseMoa е наистина потресаващ. По-добре това: 

 

 

Днес изгледах 11 серийка на "The boy next door'' и на финала пак луд хилеж. Не знам колко серии ще бъде, но след като излезе целия ще го гледам пак накуп, за да се посмея като хората, че така с по 5 минутки на ден много маломерна работа. Тия двамата са уникални шматки. Толкова наивни и невинни и вечно в някакви компрометиращи ситуации. Така като ги гледам ще минат през всички БЛ клишета с гръм и трясък. Освен гарантираното забавление има и много готини хрумки, като например минаването им под дъгата.  :282:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бях забравила, че ''The boy next door'' има още епизоди. Добре, че ми напомни. Мисля че в 11-ти еп, където пак се появява съседът им чужденец. Ама все едни моменти нацелва, хахаха. Странно, но не помня момент с дъга. Сигурно съм го изплюла някъде с плеъра. Мюзикъл, това не го бях очаквала в сериала. Изпълниха ме. Така готино им се получи. Песента беше страхотна. Този по-дребният актьор така му променяха външния вид, че все си мислех, че различен човек го играе. Същински хамелеон, особено като се беше замърлил, ми обра всички точки. И финалът, ох, как съм се смяла. И всичко пак отначало. Вече като ме питат за препоръки, това ще давам <3

 

 

Ето още две песньовки към колекцията:

 

 





 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха, дъгата е в края на 8-ма серия, не че има значение де, то във всяка серия има по някой бисер.

Аз пък едва сега изгледах тайванската поредица HIStory. И трите сериалчета бяха много приятни, а момчетата красиви, пък и добре играеха. Сцените с целувки не бяха зле, цензурата не е така затегната. Това ме накара да се присетя, че се говореше, че тайванците са купили правата за Хероин. Да не се мотат повече, ами да филмират цялата новела. Ако примерно изберат за ролята на Гу Хай актьора, играещ семето в My hero поредицата, а за Бай Ло Ин примерно актьора, играещ семето в Stay away from me, ама никак няма да им се разсърдя. Оригинала, естествено ще си остане ненадминат, но поне да видим цялата история. 

 

Хайде сега да попълня и колекцията:

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

15 еп. на The boy next door последен ли е? Такова усещане ми остави. От текущите харесвам много Secret love puppy honey 2,GayOK Bangkok 2 не чак толкова. Смятам да гледам и едно ново тайско заглавие 2 moons както и Make it right, макар че скоро го почнах, но едни дечурлига наизскачаха и се отказах, сега обаче мернах снимки от втори сезон, попораснали са хлапетата, ако са същите де и ще го пробвам пак. Water boyy the series мисля, че няма да ми хареса толкова колкото филма, но с него съм до 4 еп. така че ще видим какво ще се получи нататък.

И аз одобрявам в тайванците това, че са по-освободени и цензурата не ги е оковала здраво, чакам суб за едно друго тяхно BL заглавие Red balloon.

Изгледах и първи сезон на испанския Merli, тийн история- леко, ама съвсем леко наподобяваща Skam, но ми се струва, че действието не е съсредоточено предимно и само около гл. двойка. Успях да изгледам сглобена само историята на двете момчета от първе сезон, защото не намерих целите еп със суб, чак после видях сезона без последните три еп в рутракер и много ме беше яд, че не проверих и там. Поне втори сезон го има с англ суб в dailymotion, но четох, че едното от момчетата е сменено с друг актьор, все още не съм го почнала. Ще има и трети сезон есента май.

Друго неазиатско заглавие, в което има BL линия е The Halcyon, него съм го отбелязала с 1 еп. за момента, но останах с чувството, че ще е интересен сериал като цяло, ще го продължа с най-скоро време. Също BL линия има и в Class, и той ми е в списъка.

Утре мисля трябва да почне и Slam dance the series, не знам дали да го гледам, че и там едни бебета са събрали.

Ако знаете къде го има Akron със суб казвайте.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, еп.15 на The boy next door е последен.

1-вата серия на Red balloon ми хареса, но ще чакам да излезе целия за да го гледам, че с тези 10 минутни серийки веднъж седмично нямам нерви.

На тайландците не мога да им смогна въобще. Те напипаха успешната нисша и бълват БЛ новели на конвейер. Много излезнаха вече, още повече се очакват. Water boyy the series и Make it right 2 ги гледам с превъртане, колкото да не е без хич, само героите и сюжетните линии, които са ми интересни.

Засега най-много ми хареса 2 Moons The Series, макар, че е излъчена само 1 серия и е рано да се каже. Много красив актьор са избрали за ролята на семето в главната двойка. Сега, актьор е силно казано, да видим как ще се справя, модел е, 1,90 красота  :28558: . Поне ще плакна очички с него. Ето го: EmvB6GVF3i8.jpg76UZF_bTYUE.jpgHq8B6ur8hWk.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Красавец си е младежа, desini, напълно съм съгласна с теб. Изгледах 1 еп. и ми вдъхна надежда, че ще си заслужава гледането, а по-добрата новина, която прочетох е, че ще е цели три сезона от по горе-долу  12 еп.. Наистина, докато китайците се чудят коя БЛ драма да баннат, то тайците нямат стигане направо, което пък е добре дошло за нас. Аз тези заглавия, които ги определих в предния с пост като текущи вече трябва да са излъчени, но понеже нещо се закучи превода им при мен си се водят още за такива ;) Вчера ми изскочи още едно тайско заглавие Bad brother и разни снимки от предстоящия Togehter with me, този втория не знам дали се отнася за гей двойката от Bad romance the series, понеже четох, че и за тях ще правят сериал, който да проследи развитието във взаимоотношенията им като двойка, но скоро мернах един горещ трейлър, мисля че беше от него, не помня точно. Сега дъвча Make it right, не е чак толкова зле, става за убиване на времето, поне ми е по-интересен от онази скука Love sick, тъй и не го догледах него. Докато се натрупат еп. от новите заглавия, ще обърна внимание и на  неазиатските, за които споменах. Снощи изгледах Akron, много хубав филм, симпатични момчета с разбиращи родители, но драмата дойде от това, че 

след като вече бяха започнали връзката си се разбра, че като са били деца майката на единия блъска с колата си по-големия брат на другия в следствие на което той умира и т.н.

 

Ако не сте го гледали, заслужава си отделеното време - пускам клипче с двете момчета, ще сложа и едно 18+ за всеки случай :)

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Припомних си 8-ми еп. Наистина не ми е направила впечатление дъгата, защото не съм разбрала смисъла, който й е заложен. Който не стопля от първия път, се връща да си го гледа пак :D

 

''From now to the past'' е едно от фаворитите ми от отдавна. Химия ли бе да го опишеш...

 

Попаднах и аз на ''Puppy Honey''. Изгледах около три епа с превъртане. Не можеше да ме хване за повече. Хареса ми, че единият го раздаваше темерут и тъкмо си мислех, че той ще доминира и после се оказа, че вече не съм толкова сигурна. То и той не беше много сигурен какво иска да бъде. Забавлявах се с него, но нямах нерви да превъртам толкова. Само тази от сюжетните линии ме радваше. А другия от двойката на такива фантазии го избиваше в банята, че чак се препотявах от хил. 

 

Някога попадали ли сте на ''Хероин'' озвучен на тайландски? Ех, че не мога да намеря линка. Всички косъмчета по гърба ми се изправиха. Сравнявайки с оригинала, ми се доплака. Дубльорите звучаха като настъпани на някое много интимно място. Толкова крайна ми беше реакцията, че си казах, че изобщо няма да гледам тайландско. Другото, което ме отблъсква там, е че актьорите имат телца и личица средно на 13-годишни. Отскоро обаче придобих нова търпимост към тайландското, но много си подбирам спрямо гореизброените показатели. 

 

 

andi, ти си неизчерпаем източник на заглавия :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

violeta, то заглавия да искаш, само време да имаше за тях. Откакто писах предния си пост почти нищо не съм поглеждала, едва днес успях да вида първите 2 еп. на make it right 2, но там само втората двойка са ми интересни и само техните моменти гледам, Фрем и Бук ли, тъй ли се казваха, ето... почти веднага забравих:lol: С 2 moons съм до 4 еп., но този красавец God, а и като цяло актьорската игра  не са много на ниво, ще видя по-нататък как ще е. Остават ми последния еп. на Puppy honey 2 и с Waterboyy бях стигнала до пети еп.(ето, че  поне това помня)

Набелязала съм и още няколко заглавия, дано успея да ги вместя някъде: My Girlfriend's BoyfriendMy BoyfriendCustomized Boyfriend ( ако някой от тези са един и същ сериал, да знаете, че набързо ги набелязах и не съм ги поглеждала, тъй че се извинявам за евентуалното дублиране, споменавам ги и давам линкове и за себе си, ако ги забравя, като вляза в темата да си ги припомня, че не се знае кога ще стигна до тях;)). Продължавам и с други заглавия, които ги оставям за най-накрая, понеже не ми се струват кой знае какво: Club Friday the series 8Slam Dance the seriesWe are Gamily ( този не знам дали е излъчен или се очаква).

Иначе отхвърлих Approach to love 2, Bad Brother - нещо актьорите не ми харесаха, също и Never trust a stranger.

Хехе, добър пътеводител си написах;)

Но тайците продължават с БЛ заглавията и видях още няколко, които се очакват, Sea of lavender и I'm your king, май така се казваха. Мернах също и онзи корейския, който desini препоръча, беше преведен до половината, понякога филмите ги разделят на кратки части (еп.) и се обърквам за сериал ли иде реч или за филм.

С Advance bravely знае ли се какво става, появиха се изневиделица три еп. и това си беше, да не си останем само с тях, ще е жалко заради красивите актьори ( модели).

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте от мен! ^^ Нова съм във форума, но не и с гледането на BL сериали. Казвам се Мелис и ми е приятно да се запознаем фенки на BL :panda-145:

Да кажа нещо за сериалите?! ;д Почнах да ги гледам, не помня точно коя година, мисля че беше 2012-2013. Първият ми BL сериал беше Такуми-кун, но след това спрях да гледам, а после бях почнала LoveSick, но го спрях, понеже ми стана скучен. Мисля, че прочетох по-горе, че и на друг му беше станало скучен хдд И от 2015 почнах да гледам отново BL.

В момента гледам няколко: 1. Waterboyy The Series 2. 2Moons The Series - Тези просто ги обожавам. 3. Make It Right Season 2 - нещо ми стана много скучен, едно и също...нищо интересно не се случва. хд 4. Red Balloon, който е тайвански. <3  5. My Girlfriend's Boyfriend.

Чакам август месец 2 сериалчета - Together With Me и I Am Your King~ :wub:

Скоро ще почне друг сериал - My Dear Loser Series, но не знам точно кога. хд

Съжалявам, ако не е точно по темата. :д Отново ми е приятно да се запознаем. ^^

 

П.С Снимките на Phana :inlove: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, Мелис и добре дошла във форума и най-вече в тази тема:) Повече сме хората, които гледаме BL, тя lazeto не ги е преброила правилно, понеже някои не се виждат зад храстите :P Пожелавам ти приятно изкарване при нас и споделяй по-често какво, кога и как, защото тук сме все много заети хора с малко свободно време <_<и може да пропуснем някой сериал/ филм, който си заслужава да бъде изгледан.

На мен Waterboyy  пък много трудно ми върви, вчера реших да размърдам тези заглавия, които съм започнала, та  едвам изкарах още няколко еп. с превъртане и стигнах до заветния осми, сега пак съм му дала малко почивка.

My girlfriend,s boyfriend интересен ли е?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха, сигурна съм, че има много хора, които гледат, но ги мързи да пишат. хд

Та за My Girlfriend's Boyfriend, той точно не е БЛ, но има такива моменти. Има бг субтитри в Замунда /за което се учудих доста/ до 4-ти епизод. Става засега, ще се види по-нататък. А за Waterboyy, той за мен е хубав, но може да има повече моменти за главните, в които да са заедно. Засега съм до 11 епизод, но другата седмица ще изгледам 2-та епа наведнъж.
П.С Чакам си целувката в 12 епизод. хд

А за 2Moons какво мислиш? :з

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • За 2 moons не знам какво да мисля, все още съм с 4 изгледани еп. В началото се ядосвах, че на този хубав младеж са му избрали този... двойник на костенурката Франклин, обаче малко по малко взех да му свиквам с физиономията. Другия пък стъпва тежко, тежко едвам докосвайки земята с най-безизразното лице, на което е способен. За останалите герои и геройчета нямам мнение, дори и смътно си ги спомням. Нека да видя дали ще им се получат нещата и тогава ще пиша.
  •  За Waterboyy- не ми харесва това, че много бавно върви развитието във взаимоотношенията на двете двойки и евентуалната трета, 8 еп. и никакъв кой знае какъв напредък няма.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...