Jump to content

Момчешка любов


Recommended Posts

На 30.11.2022 г. at 0:14, mell_moonie написа:
  • Why You...Y Me? ~ 19-ти октомври (има БЛ двойка) edxBQ_4f.jpg  WHY YOU...Y ME?

Повече от една са двойките ;) Много приятно сериалче.. следях си го с голям интерес :) 

Няма да коментирам новите "Мафиоти" и принцове , които ще ни сервират през новата година... Ето едно дето е на финала... корейско предложение: Oh! My Assistant (2022)

Имаме и 2 Коледни продължения на Coffee Melody :)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@merisa Онзи ден изгледах сериала (Oh My Assistant) сладко сериалче, хареса ми характера на писателя. :lol: Ще гледам The Director who buys me dinner след като го качат целия. Гледах кратки клипчета и ми допадна много, актьорите са готини, особено директора. :wub: :inlove: Таз годишните корейски повече ми харесват от тайванските.

Утре почва HIStory 5, надявам се да е гледаемо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 26.12.2022 г. at 23:03, merisa написа:

Повече от една са двойките ;) Много приятно сериалче.. следях си го с голям интерес :) 

Няма да коментирам новите "Мафиоти" и принцове , които ще ни сервират през новата година... Ето едно дето е на финала... корейско предложение: Oh! My Assistant (2022)

Имаме и 2 Коледни продължения на Coffee Melody :)

 

Изгледах Why You Y Me и ми хареса, много нежен сериал, без лигавене и двете БЛ двойки ми допаднаха. :wub: И единия ОСТ ми стана любим, постнах го. ^^ <3

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 1/18/2023 at 10:10 PM, mariela82 said:

Някой да знае това сериалче,кога ще излезне.

https://youtu.be/vBluJvkZSXQ

 

http://www.easternspirit.org/forum/index.php?/topic/21868-love-syndrome-2023/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 1.02.2023 г. at 23:47, sisiveli написа:

Чакам с нетарпение

Долния и Moonlight Chicken (2023) започнаха ударно, та да видим. "Пилетата" заформиха към 3та серия едни драми и едни триъгълници  и четириъгълници, че чак на висшата математика ще се надяваме, за да се разрешят проблемите им.  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, merisa написа:

Долния и Moonlight Chicken (2023) започнаха ударно, та да видим. "Пилетата" заформиха към 3та серия едни драми и едни триъгълници  и четириъгълници, че чак на висшата математика ще се надяваме, за да се разрешят проблемите им.  

Аз не сам гледала чакам да има повече серий:beer:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, merisa написа:

Долния и Moonlight Chicken (2023) започнаха ударно, та да видим. "Пилетата" заформиха към 3та серия едни драми и едни триъгълници  и четириъгълници, че чак на висшата математика ще се надяваме, за да се разрешят проблемите им.  

 

И аз още няма да го почвам, може би март месец. Онзи ден почнах за 2-ри път да гледам Star in my mind супер са ми сладки Joong и Dunk! :wub:

И Bed Friend ще го почвам март, че се оформят 3 корейски, които ще следя. Shoulder to cry on го чакам отдавна. :wub:  Следя също The Warp Effect, интересен ми е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички,сега изгледах Cherry blossom after winter, много сладко сериалче.Съвсем случайно го намерих в vbox7 с бг субтитри.Оставям линк към него 

Cherry blossom after winter 

В този канал има още два преведени сериала.Единия е Not me ,а другия е Light on me.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 3.04.2023 г. at 22:55, mariela82 написа:

Здравейте на всички,сега изгледах Cherry blossom after winter, много сладко сериалче.Съвсем случайно го намерих в vbox7 с бг субтитри.Оставям линк към него 

Cherry blossom after winter 

В този канал има още два преведени сериала.Единия е Not me ,а другия е Light on me.

 

 

 

Страхотно! <33 Как не съм видяла, че Light on me има превод. Скоро ще го повторя, че ми липсва бухтичката. :wub: @loveless

Иначе тази седмица ще изгледам A shoulder to cry on, Our dating sim, The end of the world with you и Jack O'Frost. Прекалено много БЛ излизат, направо се шашнах кое да гледам първо. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Jack O'Frost не ми хареса. Актьорската игра по-точно, някак не бяха убедителни. Bed friend обаче беше страхотен! Красиви актьори и историята ми хареса, за разлика от ученическите, тук имаше и малко драма, а в същото време нямаше лигави и дразнещи моменти.The end of the world with you и аз съм го запланувала за празниците :D Да, доста такива сериали излизат, налага се да се пропускат някои.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

3 епизода ми останаха на Jack O' Frost, набързо ще ги мина и явно с превъртване, че нещо много банално стана. :lol:

Bed Friend ще го гледам вече другия месец.

Задължително ще гледам The Eighth Sense ,толкова са хубавички, само да излезе цялото. :wub:

За The end of the world with you ти трябва малко по-силно сърце, че има по такива сцени... (нали разбираш) :lol: Японците не си заплюват.

Бях започнала My school president по едно време, мисля да го продължа тия дни, супер са сладки главните. <33

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз ще го гледам, но чакам българския превод от Ниран.

Сега гледам Our Dating Sim, много е сладурски~ :wub: Препоръчвам го!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...