Jump to content

Момчешка любов

Recommended Posts

преди 48 минути, sisiveli написа:

освен този сайт ( dramacool.ch/ )  имаше още един мился че беше руски за онлайн гледане някой да се сеща как се казва :(

намерих го   https://doramatv.live 

Преди 3 часа, firefly написа:

Стискам палци и се надявам да удържат на думата си, и да пуснат втория сезон на "My Engineer" в началото на следващата година. Човек от екипа каза преди известно време, че работят усилено по сценария. Дано само не стане като с други сериали, на които вторите сезони по-слаби от първите! 

Лей няма само една целувка с Юн! В 'YYY Special' има и други. ;) Интересно ми е дали ще има още в 'YDestiny'. Скоро ще разберем. 

Предусещам, че целувки няма да видим в YDestiny между тях. Но знам само че ще ревем като бебета на LayxPerth моментите. >-<

• Sad 2

преди 53 минути, melis95 написа:

Предусещам, че целувки няма да видим в YDestiny между тях. Но знам само че ще ревем като бебета на LayxPerth моментите. >-<

Да, на тези моменти ще се реве яко. :cry:Историята е много тъжна и драматична. Явно я оставиха за финал на сериала.

• Sad 2

Преди 16 часа, sisiveli написа:

:wub:              :wub:       :wub:

images.jpg

Wednesday :wub: Тази двойка беше пожар! Фърст за своите 19 години изигра ролята си блестящо! Няма да спра да го повтарям. Много фенове на BL-а искат да видят цял сериал с двамцата. Нищо чудно в близко бъдеще да направят такъв, имайки предвид интереса към екранната двойка.

• Like 4

Преди 3 часа, firefly написа:

Wednesday :wub: Тази двойка беше пожар! Фърст за своите 19 години изигра ролята си блестящо! Няма да спра да го повтарям. Много фенове на BL-а искат да видят цял сериал с двамцата. Нищо чудно в близко бъдеще да направят такъв, имайки предвид интереса към екранната двойка.

Съгласна съм  тази двойка беше  пожар от емоции и чуства беше пламена на моменти щура непразказуема  и най вече показаха как идва любовта

дано има цел сериал с тях

Edited by sisiveli
  • Like 2

На 10.06.2021 г. at 18:21, firefly написа:

И този Behind the scenes е рай за очите~ :inlove:

• Like 5

На 22.08.2020 г. at 14:55, desini написа:

.... 

Дано пък направят още сезони...

@desini, може да гледаш Elite 4-ти сезон. Има и бг превод.

• Like 1

Преди 21 часа, milkyni написа:

@desini, може да гледаш Elite 4-ти сезон. Има и бг превод.

О, гледам, гледам. Но го гледам с руски дублаж само това намерих :mellow:. Качиха в неделя 8-те серии накуп, но поради липса на време не можах да си спретна маратонче и съм до 5-та серия :rolleyes:Къде го има с български превод? Аз го дебна в замунда и в 3-те основни преводачески сайта, но няма субтитри, онлайн не ме интересува, трябва ми за сваляне.

1 hour ago, firefly said:

РамКинг... толкова много ми липсват :cry:

Credit: coldties + rosenana708 @ YT

ох и на мен ,нямам тъпение за 2ри сезон :wub:

• Like 2

Преди 3 часа, loveless написа:

ох и на мен ,нямам тъпение за 2ри сезон :wub:

Надявам се да е началото на 2022г, че в момента си ги припомням в 1-ви сезон. :wub: Тези клипове са живот! <33

• Like 3

Браво на корейците, напредват. Започна Light On Me - вече си имаме 16 серии по 20 минути, айде следващия път 16 по 1 час. :28558:

Сладурско ученическо BL сериалче се очертава, момчетата са красавци, дано и на сюжет го докарат.

На руски тук

• Like 4
  • Haha 1

На 1.07.2021 г. at 22:14, desini написа:

Браво на корейците, напредват. Започна Light On Me - вече си имаме 16 серии по 20 минути, айде следващия път 16 по 1 час. :28558:

Сладурско ученическо BL сериалче се очертава, момчетата са красавци, дано и на сюжет го докарат.

На руски тук

Гледах 2-та епизода преди дни, много сладурско, вече шипвам Taekyung с Shinwoo. :lol: И аз викам на приятелка, вече остана епизодите да са по 1 час.

Don't say no Официалния трейлър, нямам търпение вече! :wub:

• Like 3

За фенките на War( Марк от Ен оф Лов)  ... едно лижерно сериалче с него и екранната му половинка Вии ( Анан Уонг) ... само 3 серии, но много сладко започна.

• Like 3