Jump to content

Момчешка любов


Recommended Posts

На 19.08.2020 г. at 22:40, melis95 написа:

 

Да и My Engineer 2, но пише 2021г. в MyDramaList. Ужас забравих да напиша и TharnType S2 :lol2:

Ей така се прави да не забравяш ;) цък

Та в тоз ред на мисли... съвсем ново и филипинско My Day The Series - за гледане засега тук

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 9.08.2020 г. at 14:10, milkyni написа:

Започнах испанския сериал Elite, заради двойката Надя и Гузман. 

Обаче бях приятно изненадана от тези двамата

 

Не бях и чувала за този сериал, гледам само азиатски, но поста ти ме подтикна да видя за какво иде реч. И благодаря, защото щеше да е голям пропуск да не гледам това бижу. Върховен сериал и трите сезона са перфектни. Най-хубавото беше, че и в трите има криминална загадка, мистерия, която се разкрива едва в последната серия + сложните и объркани отношения между героите, динамиката, просто не мирясах докато почти маратонската не изгледах всички серии. "Тези двамата" бяха супер, много готина двойка, но мойта слабост бяха двете тройки. :896767: Ще ми липсват всички герои въпреки всичките им пороци. Дано пък направят още сезони...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 8 часа, sisiveli написа:

Здравейте случайно прочетох и реших да видя сериала ми хареса някой да знае други този го намерих онлайн с бг субтитри ;)

 


Love, Simon. Love, Victor. Call me by your name (преди малко го изгледах...малко странен ми беше :д) Shadowhunters (отдавна го изгледах и да, гледах го само заради Malec) :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 41 минути, melis95 написа:


Love, Simon. Love, Victor. Call me by your name (преди малко го изгледах...малко странен ми беше :д) Shadowhunters (отдавна го изгледах и да, гледах го само заради Malec) :lol:

 

 

Благодаря да малко е странен но сигорно в това му е чара:es:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 22.08.2020 г. at 14:55, desini написа:

 

Не бях и чувала за този сериал, гледам само азиатски, но поста ти ме подтикна да видя за какво иде реч. И благодаря, защото щеше да е голям пропуск да не гледам това бижу. Върховен сериал и трите сезона са перфектни. Най-хубавото беше, че и в трите има криминална загадка, мистерия, която се разкрива едва в последната серия + сложните и объркани отношения между героите, динамиката, просто не мирясах докато почти маратонската не изгледах всички серии. "Тези двамата" бяха супер, много готина двойка, но мойта слабост бяха двете тройки. :896767: Ще ми липсват всички герои въпреки всичките им пороци. Дано пък направят още сезони...

Първоначално мислех, че е училищен романтичен, а пък какво излезе... :o

Аз го гледам яваш-яваш /бавничко/. Едва на втори сезон, епизод 3 съм. Малко повече ми идва пороците им. :blush:

Четох, че се очаква четвърти сезон. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравейте случайно попаднах на този сериал и се оказа преведен (:subs: )не видях в коментарите някой да го е отбелязал ако го има се извинявам

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 20 часа, sisiveli написа:

Здравейте  може ли малко помощ някой знае ли как се казва  незнам дали е филм или сериал търся но нищо не намирам :(

    

 

 

Customized Companion се казва, китайски -> china bl

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 18 часа, melis95 написа:

Благодаря :thanks:

Customized Companion се казва, китайски -> china bl

 

 

Благодаря много на човека които ми каза как се казва филма

Казва се  Customized Companion (2017)

 

Първа част от филма  цъъък

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 23.08.2020 г. at 18:46, sisiveli написа:

здравейте случайно попаднах на този сериал и се оказа преведен (:subs: )не видях в коментарите някой да го е отбелязал ако го има се извинявам

 

 

 

как се казва и къде може да се гл

еда?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 9 часа, aayman написа:

как се казва и къде може да се гледа?

 

Ами ако не виждаш, да кажа, че го пише в самия клип и просто натискаш клипа и го гледаш ._. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 1.09.2020 г. at 3:07, sisiveli написа:

Добър вечер от мен на всички ще предлоя едно сериалче има гo :subs: които не го е гледал:panda-145:

и този е хубав но не го намирам с :subs: 

 

То те не са нови?! Аз лично съм ги гледала докато излизаха. Само Trapped и Make Our Days Count ги има с превод. (2рото е в процес на превеждане)
Любимите ми са: Crossing The Line, Trapped и Obsessed.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, melis95 написа:

 

То те не са нови?! Аз лично съм ги гледала докато излизаха. Само Trapped и Make Our Days Count ги има с превод. (2рото е в процес на превеждане)
Любимите ми са: Crossing The Line, Trapped и Obsessed.

 

 

Не съм казала че са нови аз ги предложих защото единия имаше :subs: 

а на мен са ми лубими :es: Theory of Love       HISTORY 3 ,    Dark Blue Kiss,      I AM YOUR KING SS2  ,

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако говорим за любими БЛ сериали: TharnType, 2moons2, WHY R U, Crossing The Line, Trapped, 2gether, Love By Chance, Together With Me, Where your eyes linger, Long time no see.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...