Jump to content

Момчешка любов


Recommended Posts

На 5.05.2013 г. at 21:54, kamenashi_kazuya написа:

Ами аз съм гледала само няколко, като вкл. и Такуми! Аз съм му една от мн фенки!

Също няма нищо лошо да се гледат тези филми. 

Мен лично мн ме кефат и не ги мисля за извратени.

Както казаха останалите може би това се дължи на факта че сме момичета и тези филми са направени с насока за момичешкият интерес.  :D

Подкрепям те напълно.Аз започнах манията си по БЛ,точно от филмите на Такуми,помня че много плаках.Да точно като за нас момичетата са направени,с много емоции,много тъжни моменти,и много забавни и романтични са,без пошлост иизвратеност.:) Впрочем фенкс съм на Каме,както и ти:icon_sunny:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@ftisland И аз започнах BL с Такуми-кун през 2011, но след това спрях и започнах отново с BL сериалите през 2016 с Heroin и SOTUS. ^^

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази година излизат страхотни драми на тази тематика .В това число аз със нетърпение очаквам да почнат  две bl сериала .А това са :  Motor-Cycle (2020) и Oxygen (2020) ,които май месец се очакват да излязат.

Off Topic

 

Тази драма също със участието на Лонг от Тарн и Тайп -  That's My Umbrella (2020),но само незнам,кога точно се очаква да излезе.

spacer.png

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 14 часа, chernata kotka написа:

Тази година излизат страхотни драми на тази тематика .В това число аз със нетърпение очаквам да почнат  две bl сериала .А това са :  Motor-Cycle (2020) и Oxygen (2020) ,които май месец се очакват да излязат.

  Покажи скритото съдържание

 

Тази драма също със участието на Лонг от Тарн и Тайп -  That's My Umbrella (2020),но само незнам,кога точно се очаква да излезе.

 

 

  Горните  хубаво, но това с Лонг няма да се пробвам ... има личности, които не ми понасят и той е една от тях... :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@merisa Лонг си беше гадняр в Тарн и Тайп,но тази,която предстои да излезе все някога изглежда,че тук е  много добър.По разюмето съдя,че ще интересно.Ето още една драма,която също се очаква тази година Your star (2020) и на 2 moon третия му сезон очаквам да излезе.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@chernata kotka 2Moons3*  Първите два сериала няма да ги гледам, понеже не ме хванаха от трейлърите.

Може и да погледна That's My Umbrella. Честно казано мразех повече Сан отколкото Лонг. :lol:

Очаквам с ГОЛЯМО нетърпение този сериал -> My Ride Надявам се да е интересен. <3

Още едно ще излиза скоро Game On , но не се знае колко скоро. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@melis95 До края на годината има много все някога ще излязат всички,които са запланувани да се излъчат през 2020 година.Ако не и  до година има шанс да излязат.:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момичета здравейте, исках да ви попитам дали някой след какво се случва с Love by Chance, понеже гледам рускините са публикували една снимка на каста и как на момчетата им се работи, ама вируса ги спира. Заглеждайки се в нея не виждам този главния актьор от "Защо ти?". Нали той беше един от основните герои или греша нещо( то вярно що сериали минаха от първия им сезон насам, та може да бъркам)?6ec595ad71413547.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Gia13Така ще ти кажа в общи линии аз какво разбрах от коментарите.Saint е казал в интервю,че въобще не бил помолен да се яви,ако са говори ли с него са му отказали .Бившия мениджър на другия главен,с който бяха двойка в първия сезон е съсипал кариерата на Perth и приятелствата му .Никой не искал да ги вижда като двойка приятелството им било разрошено .Щото са иска ли да растат на горе ,но заради хейтъри и мениджъра затъвали все повече до колкото разбрах.Затова главния от Защо ти го няма във втория сезон просто никой не иска да ги вижда като двойка .Сасипа ли са всичко .Каза ли му да не го защитава,дори да не дружи със Saint.Perth бил съсипан щото са го нападнали,че е  против гейската общност или нещо такова.Въобще не заслужавал такова отношение.И затова те двамата са се разделили.Една дума за всичко това са виновни феновете, хейтърите и бившия мениджър на единия. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 7.04.2020 г. at 1:04, chernata kotka написа:

@Gia13Така ще ти кажа в общи линии аз какво разбрах от коментарите.Saint е казал в интервю,че въобще не бил помолен да се яви,ако са говори ли с него са му отказали .Бившия мениджър на другия главен,с който бяха двойка в първия сезон е съсипал кариерата на Perth и приятелствата му .Никой не искал да ги вижда като двойка приятелството им било разрошено .Щото са иска ли да растат на горе ,но заради хейтъри и мениджъра затъвали все повече до колкото разбрах.Затова главния от Защо ти го няма във втория сезон просто никой не иска да ги вижда като двойка .Сасипа ли са всичко .Каза ли му да не го защитава,дори да не дружи със Saint.Perth бил съсипан щото са го нападнали,че е  против гейската общност или нещо такова.Въобще не заслужавал такова отношение.И затова те двамата са се разделили.Една дума за всичко това са виновни феновете, хейтърите и бившия мениджър на единия. 

За пореден път се отвращавам от "фенове". За жалост винаги ще се намери някой такъв. :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Яснооо, и последно са решили да го комбинират с момчето от The Red Thread (съдейки по снимката).Интересно ми е как неговите фенове, тоест на двойката им в "червения конец" не са се надигнали.Благодаря за отговорите.:)

ПС:Гледам, че е излезнало видео на фотосесията на Макс и Тул (MaxTul), която снимаха за списание  Hamburger с тема взета от китайския  гей филм Happy Together. :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Gia13 Моля радвам се,че бях полезна.Фенове ,не се знае какво им се върти във главата всеки напада без да се замисля ,че вреди по-този начин на своите идоли.Затова винаги ще има актьори,които заради разни малки грешки им се разпадат кариерите.Думите са нож със две остриерата:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мммм да...Цялостно съм останала с впечатлението, че феновете (като сигурно над 90% са момичета) имат трудност да различават персонажа от истинския, личен живот на актьора.Когато, специално за тайландците говоря, се направи двойка в тази индустрия, в повечето случаи поради изискване на фенките и риск от критика, режисьорите гледат да си ги оставят заедно.Кастват ги да са заедно, защото момичетата си ги харесват "моногамни":28558:.Така за жалост се ограничава цялостния капацитет на актьора, то не стига, че веднъж като влезеш в този жанр, много трудно можеш да излезеш от boys love ролята.Другото, което съм забеляза е, че реши ли актьор да излиза от гей сериалите, почти винаги прави прехода с тайски филми на ужасите ( не знам каква е тази тенденция).Относно неприемствеността, не знам дали ви е известна тази история, преди време бяха пуснати в интернет пространстово снимки на един от актьорите на Тарн и Тайп с момиче, което я описваха като приятелката му. Мисля беше последствие на някакво хакване на телефона. Феновете бяха отново реагирали много остро, започайки с обиди и негативни коменатри по адрес на момичето. Не знам какво става в крайна сметка, явно някак си мениджърите са успели да овладеят ситуацията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми това момиче доколкото се коментираше е бившата му приятелка и той не е крил с която са се разделили преди сериала или малко в началото. И доста хейт отвя мацката заради видео което е вече изтрито на нея и той как пазаруват в мола тя реве за скъпа чантичка да и купи той супер сериозна и нещастна физиономия....:lol2:. Но нормални са тези фенски изблици в Азия то в Корея са същите неща ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сбъркана работа. Честно казано, когато ги гледам извън филмите и сриалите търся мъжественото в тях, може да звучи нетолерантно, ама бих се радвала да ги видя с партньор от женски пол и деца....:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@cucyta то повечето актьори (не само в този жанр), са по-мъжествени понякога в ролите си, отколкото в реалния живот :D 

Да вземем Mew. Сега като го гледам в социалните мрежи, ми той героят му Тарн беше по-мъжествен :D  

А това фенщината е болестно състояние ако питате мен. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@felicyti @cucyta Някой актьори във реалния живот може да са  съвсем различни от ролите ,в които играят,а някой може и в реалния живот да са такива ,каквито са и техните роли.Кой да знае.А въпроса със феновете те са направо ужасни ,идолите искат да си одъхнат от дългия работен ден,а когато се приберат и влязат в социалните  мрежи нямат и минута спокойствие.Тези фенове могат да убият човек със техните нападки .:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бях чела преди време, вече не знам къде, че актьорите в тези драми не трябва да са хомо, ама дали все още е така не знам. И къде съм го чела също не помня.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А защо не помниш :D 

Бих го приела да не са хомо, ако е игрален филм, в който най-много да има 1-2 сцени на близост. Ама в сериали където във всеки епизод имат горещи сцени. Трябва да са много отдадени на професията си :D ама какво ли разбирам аз, може да се възпитават с по-разкрепостено мислене, ама си цензурират алкохола :D 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...