Jump to content

Recommended Posts

Мел, за кой тайвански сериал говориш, който си почнала, да не е този  Gloomy Salad Days?  Аз има едно чудене относно тайландския  Kiss.Me.Again the series. Преди време бях  изгледала 1 еп. от първия сезон - Kiss me, но там не знам дали я е имало БЛ линията ( понеже ставаше въпрос за едно момиче и момче, приятели, които след пиянска нощ бяха преспали заедно) или я въвеждат във втори сезон. Мислех да го почна, понеже се и превежда, но трябва ли да гледам първия, свързани ли са, ако някой знае да пише.

PP Май Love by chance  е отложен, ето инфото 

Off Topic

LOVE BY CHANCE THE SERIES is postponed because the MCOT channel changed their policy which affected the original airing datе

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Kiss Me Again исках да го почна, но след като видях откъси и се оказа, че не е толкова интересен от трейлъра, който гледах.Отказах се да го гледам, иначе целувката в 1-ви епизод между New и Tawan ми хареса! :up::lol: 

Но знам, че има 1-ви сезон, но не съм го гледала. Гледала съм boyxgirl сериали, но не са ми особено интересни. :д
Не, но този Gloomy Salad Days е BL? Щот видях Aaron Yan, а той ми е любимец. Почнах друг тайвански, но може да е китайски и аз нз. Този 
За Love By Chance бях УТФ О.О Не е честно...поне юни да почне, като няма да е 27. ТТ

• Харесвам 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 9 часа, melis95 написа:

Не, но този Gloomy Salad Days е BL? Щот видях Aaron Yan, а той ми е любимец.

Aми, не знам, но какво ще прави иначе в gcinee. Аз изгледах 1еп., има едно нежно момче, което беше много разочаровано, че негов съученик, който го защити си има приятелка, но не знам дали ще има само леко загатната БЛ линия, нещо невинно и едностранно, или ще е нещо повече. Като видя следващите еп., ще имам по-ясна  представа.

• Upvote 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре, да ми кажеш после дали е интересен. ^^ Видях познати лица, но изглежда сериала не е нов.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На 27.05.2018 г. at 12:19, melis95 написа:

Добре, да ми кажеш после дали е интересен. ^^ Видях познати лица, но изглежда сериала не е нов.

Изгледах още един-два еп., но качеството е много кофти, а и не е много интересен и се отказах. Изгледах и преведените еп. на Kiss me again, които са за момента пет, не е само БЛ ориентиран, има няколко двойки, които още не са се оформили като такива и двете момчета са една от тях, но при всички действието върви много мудно и бавно, пълно е с отегчителни и безинтересни диалози, не знам дали ще гледам останалите серии. Bad romance the series беше много по-интересен, иначе малко си приличат двата сериала.

Love by chance са го напълнили с дечурлига, като гледам трейлъра, вероятно ще го пропусна.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@andi11 Е единият главен е на 17, но няма лошо. ;д На мен ми хареса трейлъра и сърчицето ми щеше да изскочи на някои сладки сцени. :д Оо, Bad Romance и Together With Me нямат равни <3 Значи да не почвам Kiss Me Again, аз гледах трейлъра, но не ме грабна. За момента така като гледам няма интересни бл сериали, 2Moons почва зимата, както и Together With Me The Next Chapter >< Чакам Love by chance, но скоро няма да събере 1 млн, че да го пуснат. ТТ

BL този може да е интересен, но единият актьор не ми харесва. Май и те са малки. :lol:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каква дълга реклама... :lol:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване