Jump to content

Момчешка любов


Recommended Posts

Ще дам още един шанс на този сериал, само заради две двойки. :wub: - за видеото по-долу.

Скоро ще почна Chains of Heart и StarStruck, а вие?

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Попаднах на The Eighth Sense и след като изгледах 1 епизод просто нямаше как да не изгледам и останалите. Много красив сериал, Прекрасно присъствие, прекрасна актьорска игра, прекрасна кинематография, прекрасни места, на които са снимали, цветове, музика.... Моментите на мълчание "говореха" толкова много, нямаше нужда от думи, нямаше нужда от излишни диалози, за да се усети любовта, болката, страхът, липсата, жаждата, травмата... Просто качествено заснетата  продукция с какъвто и сюжет и история да е, е наслада за очите. Препоръчвам. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съгласна на 100% както и се вижда на подписа ми. :wub: Любимият ми сериал за тази година.

Иначе преди малко завърших Love Tractor и останах очарована, момчетата се справиха добре, бяха и много сладки! (диабет да хванеш) Малчото, който е на 20г. правеше супер смешните физиономии, а усмивките на двамцата ми стопляха душата. :inlove: Най-сладък беше кученцето Dongshik, искам такова честно, супер е пухкаво и сладинко! И любимият ми OST~

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 18 часа, mariela82 написа:

Днес попаднах на този сериал и ще му хвърля едно око,но от трейлъра изглежда интересен

Dinosaur love

 

Този и аз ще го гледам, но може би вече след някой месец, че имам доста анимета и други БЛ-и. Имат химия двамцата, но май ще има и драми с бившия на малчото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нов сериал от Me Mind Y почна вчера --> :yes: Общо ще са 7 епизода (за мен са малко) :lol:

 

 

Редактирано от mell_moonie
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снощи довърших този сериал Only frieds .За мен е страхотен.Виждаш как актьорите,които познаваш от други сериали,как тук вече са израснали.

Говоря за Фърст и Као.Химиятя между тях е страхотна,чак нажежава.Направиха ми впечатление още от The eclipse .По отделно ги познавам и от други сериали -Као от TonhonChontee,а Фърст от Not me.

Нео също го виждам в друга светлина.В другите сериали все играе някакъв вятърничав,а тук вярно играе като плейбой,но е пораснал.

Първия сериал,който гледах с Бук и Форс A boss and babe,все още я нямаше химията,но тук е друго нещо.

Единствено за Марк нищо не мога да кажа от други сериали,защото не съм го виждала,но тук си изигра ролята страхотно.

Още един път страхотен сериал,с интриги,изневери и приятелство,жалко че е на английски,но пак му се на кефих.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Naughty Babe

 

Трябваше да хване самолета за Швейцария и да си купи крава.

Toва е в света на Cutie Pie, но основната двойка е другата. Страховитият и плахото момче, което се опитва да покаже нокти. Те се лъжат и попадат в семеен капан, а просто трябваше да ядат сирене в Давос и да са честни един с друг.

Беше ли страхотен сериал? Не. Сюжетът има някои погрешни неща, някои сюжетни дупки и определено двамата нямаха наелектризиращата химия на другата двойка. Това до някъде е нормално, защото плахото момче предпочиташе да гушка кучето, а не Страховития, което също е донякъде нормално. 

Пижамите, о пижамите. Трябва да се изгорят.От къде намериха толкова дядовски пижами?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 4.11.2023 г. at 11:39, Lost Cherry написа:

И на мен ми се видяха доста скучни нещата и с ненужна драма... и затова не съм го и догледала... така де може би... някой ден... aко няма какво да се гледа, но едва ли ;)

Та да си дойдем на думата... почнаха 2 много интригуващи For Him и The sign и 2 сладникави, да не кажа сладкарски ;) Bake me please  и Cooking crush ... и дългоочакваното завръщане на Павел от 2 Moon 2 в Pit Babe.

В първия много ме изненадаха с това ударно начало, очакваме и драма, но едва ли много ще помрачи доброто първо "впечатление". 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

The Sign с изгледани 2 епизода мога да кажа, че е най-интересния тайландски БЛ за 2023г. и очаквам докрая да е толкова вълнуващ. Ще се опитам да изчакам поне 3 епизода и така да продължа, но да видим дали ще издържа, понеже ми излизат сцени в инста и охх Billy се справя отлично, чак го последвах. :wub:

Още гледам PitBabe, но малко ми е объркващ и много бързо се развиват нещата. Поне че е Pavel и daddy Alan,че да продължа да гледам. :inlove:

Вчера почнах Middleman's love и ми държи интереса...засега.

Playboyy (18+⚠️) задължително хаха, почна да става интересно и да вкарват "драма" :lol2:

На Naughy boy само заради главната двойка няма да го почна, толкова са дървени, че кучето по-добре се справя от тях. Факт! :D

 

Щях да забравя за City Boy Log  Не е сериал, но е хубав, двамца вече ми грабнаха сърцето, че даже единия го знам когато беше в групата C-Clown (Maru), а сега е в TAN. Едната целувка чак стана известна, че как няма... :lol:

Редактирано от mell_moonie
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Only Friends

Тревогата е толкова добра.

Това е токсичен и конфликтен сериал. Толкова е забавно. Всички имат свои собствени проблеми и огромно его. Никой не е чист и идеален, и аз го обичам толкова много.

Не съм го изгледала докрай и нямам търпение да се разбият, и кармата да ги удари като камион.

Има три двойки. Едните искам да се съберат, другите очаквам да не го направят и TopMew, които просто пропускам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах Star and sky -Star In my mind , в Avistas го има и с  български субтитри.Хареса ми.Пак се появява страха от отхвърляне.Клуен е много романтичен като е запазил вазата с нарисуваните слънчогледи,направена от Дао.Общо казано Дао и Клуен бяха много сладки.

Завърши малко шантаво за брата на Дао-Фа и ми стана интересно защо е така,но като блондинка не бях разбрала за втората част,но после попаднах на нея. Star and sky- Sky in your heart.Тук се развива живота на Фа.Мале Принс с тази усмивка,направо да го схрускаш.

И накрая изгледах и спешъла Star and sky special ep.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Middleman's love

Оооо 

Главният герой е Тигър от "Мечо Пух", но на наркотици. Размахва ръце, крещи, подскача и е странно ухилен. :blush:

Другият сигурно се влюби в енергията му.

Не успях да се привържа към нито един от героите и на това ниво ми беше трудно да им съчувствам или да се радвам за тях. Дали съм малко груба? Нечувствителна? Прави ли това лош сериал. Донякъде. Имаше добри моменти и не толкова добри.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Беше шантав сериал за мен. Очилаткото беше много енергичен, де да бях като него, но уви одъртявам и ме удря мързела от време навреме. :lol:

Само секс сцените бяха на ниво! И се порадвах на моята двойка - NetJames. ❤️ 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...