Jump to content

Момчешка любов


Recommended Posts

Преди 6 часа, mariela82 написа:

Някои от тези сериали изглеждат интересни,жалко че няма да видят сигурно бг превод.Гледам и на английски,но ми е по-трудно.

 

И аз ги гледам на английски, вече съм свикнала. И ти ще свикнеш.

Minato's Laundry този също е хубав, японски е. :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 21 часа, mell_moonie написа:

Как така не знаеш? :lol2: Почна ли го? Гледах 2-та епизода, страхотен е засега, заслужава си гледането. Главните са уникални! :wub:

War of Y и този ще почна скоро. <3

My Secret Love гледам за момента, но ми стана скучен, главните ги превъртам, но май ще го изгледам докрай заради второстепенните. :lol:

2 епизода браво аз ще чакам да качат малко повече хаха

 

War of Y

този е 20 епизода ама ми се стува интересен но последния епизод е чак декември ще почакам

 

My Secret Love аз го изгледах не ми допадна

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 16 часа, mariela82 написа:

Някои от тези сериали изглеждат интересни,жалко че няма да видят сигурно бг превод.Гледам и на английски,но ми е по-трудно.

 

За  съжаление много малко хора  превеждат трябва да сме благодарни :thanks:че се превежда  аз гледам на руски повечето 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 1.09.2022 г. at 0:32, sisiveli написа:

2 епизода браво аз ще чакам да качат малко повече хаха

 

War of Y

този е 20 епизода ама ми се стува интересен но последния епизод е чак декември ще почакам

 

My Secret Love аз го изгледах не ми допадна

War of Y може да се гледат по 4 серии... така са за всяка двойка ... но са свързани цялостно.. доста различен и с много от това, което ни "блазни"

 

My secret love си беше гледаем и с нова визия на някои от актьорите от предишни сериали ... много добри комбинации за мен :)

 

Takara and Amagi  са моето японско предложение :)

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи ще си сваля първите 4 серии на War of Y да видя дали ще ми хареса първата история, че трейлъра беше много драматичен.

takara and amagi аз ще изчакам да го качат целия,че с тия 30 мин на епизод много бързо ще го изгледам 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 8 часа, loveless написа:

Значи ще си сваля първите 4 серии на War of Y да видя дали ще ми хареса първата история, че трейлъра беше много драматичен.

takara and amagi аз ще изчакам да го качат целия,че с тия 30 мин на епизод много бързо ще го изгледам 

 

Ще има ново японско, него със сигурност ще го гледам, само да качат трейлър, Takara и Amagi ми се вижда лигав и единия актьор не ме кефи. Все още си чакам Cherry Magic филмът.

Засега гледам Love in the air и Minato's Laundry. На Минато ми останаха последните 2 епизода, Шин много ми харесва, голям сладур е. :wub: Препоръчвам и двата сериала! <33

Изтеглила съм 1,2,3,4 и 6-ти епизод на War of Y, но ще пропусна 5-ти, защото не дават нищо интересно. Моята двойка тъкмо почна във вторник. :inlove:

Редактирано от mell_moonie
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 23 часа, mell_moonie написа:

 

Ще има ново японско, него със сигурност ще го гледам, само да качат трейлър, Takara и Amagi ми се вижда лигав и единия актьор не ме кефи. Все още си чакам Cherry Magic филмът.

Засега гледам Love in the air и Minato's Laundry. На Минато ми останаха последните 2 епизода, Шин много ми харесва, голям сладур е. :wub: Препоръчвам и двата сериала! <33

Изтеглила съм 1,2,3,4 и 6-ти епизод на War of Y, но ще пропусна 5-ти, защото не дават нищо интересно. Моята двойка тъкмо почна във вторник. :inlove:

От къде теглите War of Y 

със английски субтитри ли е ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, aayman написа:

От къде теглите War of Y 

със английски субтитри ли е ?

 

Да, с английски е и го тегля от ТУК.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледан и 6-ти епизод на Love In The Air. Мога да кажа, че се справиха отлично откъм секс сцени, като се има на в предвид, че им е първа роля някога и то в БЛ (като Вегас). Много голямо браво за тях, много се раздадоха в 6-ти епизод.  :inlove: След 8-ми еп ще се радваме на SkyPai.

 

UNCUT 1

 

UNCUT 2

Редактирано от mell_moonie
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 16 часа, mell_moonie написа:

@desini ти гледаш ли Love in the air?

 

Че как иначе :D. Гледам го него и The Eclipse. Харесват ми и двата, но разбира се Love in The Air е хита в момента. Скриват ни шапките със целувките и секс сцените :es:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 10 часа, desini написа:

 

Че как иначе :D. Гледам го него и The Eclipse. Харесват ми и двата, но разбира се Love in The Air е хита в момента. Скриват ни шапките със целувките и секс сцените :es:

 

Радвам се, че ти харесва. Утре и аз ще почна The Eclipse, виждам, че много го хвалят. Постоянно ми излизат клипчета в инстаграм, главните си пасват идеално! :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! ^^ Почват 4 нови БЛ сериала и ще ги кача тук. Може някой да добави други, лично аз само тези видях. :P

 

  • Between Us ~ 6-ти ноември (чакаааам с отворени обятия :lol:)

                      r4BRm_4f.jpg   BETWEEN US TRAILER

 

 

 

  • AiLongNhai ~ 26-ти септември (има качен 1-ви епизод в Ютуб)

                         vVlQB_3f.jpg  AiLongNhai TRAILER

 

 

  • Big Dragon ~ 8-ми октомври

                             wPbOb_4f.jpg  BIG DRAGON TRAILER

 

  • Ghost Host Ghost House ~ 5-ти октомври

                                                    0WEWE_4f.jpg  Ghost Host Ghost House Trailer

 

  • Remember Me ~ 9-ти октомври

                                  RD0b6_4f.jpg    REMEMBER ME TRAILER

 

Редактирано от mell_moonie
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 6.10.2022 г. at 13:39, mariela82 написа:

Днес попаднах на този сериал,но само гледах трейлъра,не знам дали ще е хубав.

Ai long nai

 

Гледах и 2-та излезнали епизода и историята е като останалите Тай продукции, обаче главните са големи сладури. :wub: Повече ми харесва мъника Nhai, дори като плаче е сладък хаха :lol: Ако харесваш мъници го почвай. :P

  • Точно тази сцена най-много ми хареса във втори епизод! ->

AiLongNhai-EP2.jpg

Редактирано от mell_moonie
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още едно сериалче,което ми направи впечатление,но ще видим какво ще излезе на края.

Two and one

Редактирано от mariela82
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Упорито се носи мълвата, че Зи и Ню, както и Юн и Тон се срещат. Момчетата са казвали това в свои участия. Дали е истина, или го казват, за да зарадват феновете си, не се знае. Все още няма официално потвърждение.

 

4CEYQjDt_o.jpg

 

OLqRW7rB_o.jpg

 

Credit: Twitter

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не забравим Off Gun :wub:  За другите се съмнявам, но Оф и Гън наистина ходят. Все пак им пожелавам щастлив живот! <333

 

Dwtnq1QV4AAYXJ7.jpg:large   

Редактирано от mell_moonie
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...