Jump to content

Момчешка любов


Recommended Posts

Ще те послушам, merisa, тъкмо съм на 2 еп и мислех да го зарязвам, не за друга, ами главната двойка не ми харесва визуално, но бих го преглътнала, ако сюжета си заслужава. 

За мен пък разочарование се оказа Cutie Pie, след като попревъртях последните 2-3 еп., мисля да пропусна финалния. В този сериал не открих никакъв смислен сюжет, освен сексапила на Zee.

Днес ми попадна тийзър на предстоящия War of Y, чакам го с нетърпение заради Били и Сенг, още страдам, че Secret crush on you свърши. Явно ще бъде на тема задкулисни БЛ  взаимоотношение или по-скоро интриги.

 

Редактирано от andi11
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 18.05.2022 г. at 20:46, andi11 написа:

Ще те послушам, merisa, тъкмо съм на 2 еп и мислех да го зарязвам, не за друга, ами главната двойка не ми харесва визуално, но бих го преглътнала, ако сюжета си заслужава. 

За мен пък разочарование се оказа Cutie Pie, след като попревъртях последните 2-3 еп., мисля да пропусна финалния. В този сериал не открих никакъв смислен сюжет, освен сексапила на Zee.

Днес ми попадна тийзър на предстоящия War of Y, чакам го с нетърпение заради Били и Сенг, още страдам, че Secret crush on you свърши. Явно ще бъде на тема задкулисни БЛ  взаимоотношение или по-скоро интриги.

Off Topic

 

 

  Не е типичния БЛ сериал, и след като се появи русото изкушение, нещата станаха по-интригуващи ... дай му още някоя серия шанс поне ;) 

Защо ми изскочи някъде, че ще има 2ри сезон на Secret crush on you ... знаем ли нещо... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре почвам Love Class, че да го изгледам целия, гледах откъси и сюжета ми изглежда като на Blueming, и то ми хареса много. :wub:

И War of Y мисля да следя, надявам се да ми хареса само заради Lay, ToruFirst=PuthKaeng и MonTeam:lol:

Честно и аз гледам Cutie Pie заради Зи, малчо не ми харесва, нито второстепенните, а 3-тата двойка ми е много сладка, и заради тях ще го изгледам докрай.

   ~~~~

Аз чакам този, допадна ми.

Love In The Air

  -----

 

 

Редактирано от mell_moonie
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз нали си падам по исторически сериали не мога да му се нарадвам на този Love in Spring. Досега го мъчих с автопревод добре, че най-после рускините започнаха нормален такъв. Досега корейците бяха пуснали два исторически BL сериала, които не ми харесаха. Историите не бяха особено интересни и снимките бяха евтини, с 3-4 актьора. За този тук имам надежди, а и добре започва. Ще бъде цели 16 серии по 30 мин., което е голям напредък за корейците в жанра. Направен е по много успешен уебтуун. Актьорите са симпатяги и се справят добре. Има интрига, доста актьори са ангажирани в проекта, а не само 2-3 ма главни, откъм костюми, интериор и екстериор също е добре. Личи си, че са вложени повече средства в проекта и се надявам на нещо по-качествено. Доста забавно и приятно до момента е сериалчето, чакам си с нетърпение следващите серии. Дано му направи някой тема в корейски сериали, че да коментираме там.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

~LOVE IN THE AIR~  Този го чакам като топъл хляб. :lol: Със сигурност ще го гледам! :wub: Почва от 18-ти август, качват го в 20ч (Българско време) в Ютуб.

Редактирано от mell_moonie
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 23.02.2022 г. at 21:34, desini написа:

А аз чакам Unforgotten Night. :ilovethis: Да ги видя тези 50 нюанса по тайландски :28558:

Тийзър.  А тук тийзъра на руски.

Видя ли ги? Гледах откъси от епизоди и тотално се отказах, изобщо не могат да играят, големи дървета. :lol2:  Иначе ще дам шанс на Check Out, все пак приятел го превежда на БГ. ^^ И то е 18+, но нищо, да има. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 12 часа, mell_moonie написа:

Видя ли ги? Гледах откъси от епизоди и тотално се отказах, изобщо не могат да играят, големи дървета. :lol2:  Иначе ще дам шанс на Check Out, все пак приятел го превежда на БГ. ^^ И то е 18+, но нищо, да има. :lol:

 

Гледам уж, ама да актьорите дървета, сюжета глупости някакви. То въобще след КинПорш не вярвам скоро нещо да ми хареса. Толкова вдигнаха летвата като актьорско изпълнение, постановка на сцените между главните персонажи и кинематография, че всички други изглеждат пълни аматьори пред тях (те повечето са си и такива де).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 26.08.2022 г. at 21:15, desini написа:

Поздравче :wub:

 

[MV] JunJi 'be mine'

 

Аригато~ :inlove: Много свежо, вече ги виждам да участват в БЛ. :lol: Чакаме Nine и Mill да видим какво ще изобретят. :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Star in my mind го изгледах преди месец, става за едно гледане. :wub:

А за The Eclipse чета много добри коментари и гледам супер много клипчета в инстаграм. <33 Ще го почна скоро, двамата много си подхождат. :inlove:  На Khaotung повече му подхожда тази визия, отколкото другата в Tonhon Chonlatee (където беше като детенце) :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, mell_moonie написа:

Star in my mind го изгледах преди месец, става за едно гледане. :wub:

А за The Eclipse чета много добри коментари и гледам супер много клипчета в инстаграм. <33 Ще го почна скоро, двамата много си подхождат. :inlove:  На Khaotung повече му подхожда тази визия, отколкото другата в Tonhon Chonlatee (където беше като детенце) :lol:

Star and Sky: Star in My Mind Да за едно гледане става не ме впечетли много

The Eclipse този ми се струва интересен

War of Y (2022) Този е нов не съм чела за него  още нямам мнение

Love in the Air А за този чета че ще е интересен ама незнам

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 30.08.2022 г. at 1:01, sisiveli написа:

Star and Sky: Star in My Mind Да за едно гледане става не ме впечатли много

The Eclipse този ми се струва интересен

War of Y (2022) Този е нов не съм чела за него  още нямам мнение

Love in the Air А за този чета че ще е интересен ама не знам

 

Как така не знаеш? :lol2: Почна ли го? Гледах 2-та епизода, страхотен е засега, заслужава си гледането. Главните са уникални! :wub:

War of Y и този ще почна скоро. <3

My Secret Love гледам за момента, но ми стана скучен, главните ги превъртам, но май ще го изгледам докрай заради второстепенните. :lol:

Редактирано от mell_moonie
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...