Jump to content

Момчешка любов


Recommended Posts

Преди 3 часа, desini написа:

А аз чакам Unforgotten Night. :ilovethis: Да ги видя тези 50 нюанса по тайландски :28558:

Тийзър.  А тук тийзъра на руски.

 

Това ще го следя с интерес (50 нюанса Банкок), но май ще пропусна Big Dragon, като видях компанията - Star Hunter, но не се знае още. :lol:

 

My Only 12% ~ Between Us Откога чакам БонПрем :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

16 hours ago, desini said:

А аз чакам Unforgotten Night. :ilovethis: Да ги видя тези 50 нюанса по тайландски :28558:

Тийзър.  А тук тийзъра на руски.

като го видя Yoon и директно се отказвам :rofl:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 8 часа, loveless написа:

като го видя Yoon и директно се отказвам :rofl:

 

Ще видиш 1-ви епизод и тогава ще прецениш, може пък да се окаже добре сниман :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам дали е истина... и доколко може да се вярва на авторката на "Killing Stalking" Koogi  (wink wink) но... ще има драма адаптация на уебтууна й. Технически, не знам дали трябва да поствам новината тук, понеже хъм, БЛ е малко пресилено да го нарека това чудо на чудесата, но половината фендъм е на друго мнение, така че поствам тука - пък вие си решавате дали е БЛ или не (за който го е чел) и дали ще гледате или не. Странно решение, откъдето и да го погледна! Ни нам колко цензура ще трябва да му ударят, защото боже мили, това не е за слаби сърца..обаче, ако е на Нетфликс може и да се лее кръв (и други части и течности +-+) на кг. Абе, не знам...само знам, че скоро се очаква книжно издание на уебчето в Щатите и аз ще си го взема, пък ако и ще да е единственият книжен уебтуун на рафта ми. :lol2:

Редактирано от Chenqing
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 7 часа, Chenqing написа:

Не знам дали е истина... и доколко може да се вярва на авторката на "Killing Stalking" Koogi  (wink wink) но... ще има драма адаптация на уебтууна й. Технически, не знам дали трябва да поствам новината тук, понеже хъм, БЛ е малко пресилено да го нарека това чудо на чудесата, но половината фендъм е на друго мнение, така че поствам тука - пък вие си решавате дали е БЛ или не (за който го е чел) и дали ще гледате или не. Странно решение, откъдето и да го погледна! Ни нам колко цензура ще трябва да му ударят, защото боже мили, това не е за слаби сърца..обаче, ако е на Нетфликс може и да се лее кръв (и други части и течности +-+) на кг. Абе, не знам...само знам, че скоро се очаква книжно издание на уебчето в Щатите и аз ще си го взема, пък ако и ще да е единственият книжен уебтуун на рафта ми. :lol2:

 

Като прочетох резюмето преди 2 дена ахнах. Не знам кой болен мозък ще го направи на сериал. Иначе не разбрах от коя държава е уебтун-а, корейско или?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Корейски е туун-а. И на мен ми е интересно как точно ще го екранизират и кой ще се заеме с това. Хорър психо-трилър с елементи на БЛ (макар и delusional) и много насилие. Надявам се да не го sugarcoat-нат само, иначе не се и съмнявам, че ще излезне нещо добро, въпреки цензурата.. знаем, че те умеят добре да пресъздават както хорърите, така и човешката психология. 

 

И да, стана страшно известен както в Корея, така и на Запад. ТокиоПоп, ще го издадат в книжен вариант, за добро или зло. Ще видим :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече съм в листата фенове на "Not me" не харесвам особено двамата главни,но тайландците този път са направили нещо по-различно.Музиката е много подходяща и приятна има динамика и ги няма обичайните клишета.Препоръчвам!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, eligocheva написа:

Вече съм в листата фенове на "Not me" не харесвам особено двамата главни,но тайландците този път са направили нещо по-различно.Музиката е много подходяща и приятна има динамика и ги няма обичайните клишета.Препоръчвам!

 

И на мен ми харесва. Различен сюжет и страхотно изпълнение на двойната роля от Ган. Наистина ме убеди в актьорските си качества, все едно двама различни актьори играят двамата братя. Браво на момчето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, loveless написа:

Semantic error е перфектен ,жалко само че беше толкова кратък :wub: 

 

 

Да, де да беше 10 епизода, но пак е страхотен! Любимото ми корейско заедно с Light On Me и Kissable Lips! :wub::wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вижте,какво напипах днес Triage. Един от главните е художника от Paint with love .Ще видим като излезе дали ще е хубав сериал.В него ще участва и Тул,но в подържаща роля.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 10.04.2022 г. at 9:49, mariela82 написа:

Вижте,какво напипах днес Triage. Един от главните е художника от Paint with love .Ще видим като излезе дали ще е хубав сериал.В него ще участва и Тул,но в подържаща роля.

 

Като видях Тул опулих очи. Обичам този мъж! :wub: Иначе главните са били двойка в 2 сериала: 2moons (1-ви сезон) и още един мини сериал със същото заглавие. (Triage)

 

BLUEMING Някой гледал ли е този сериал? На мен лично много ми хареса, сюжета, актьорите, пейзажите, особено край морето. :wub: И разбира се сцените с целувките~ :inlove:

 

Редактирано от mell_moonie
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да си кажа, че и Триажа нещо тегаво ми тръгна... явно беше неподходящ момента да го почна, но Тул го харесвам с излъчването си от  2moons .

Един друг мой любимец Kim TaeHwan ме изненада приятно с уеб мини сериал ... качват серийките всеки ден от 13.05 насам тук :)

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, t3dito91 написа:

:wub::wub::wub: Какво мислите?

За мен просто уникална игра на Zee  и на новобтанеца NuNew

 

Сериалчето беше доста забавно, но си има тема и там сме коментирали по-детайлно :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 15.05.2022 г. at 14:43, merisa написа:

Да си кажа, че и Триажа нещо тегаво ми тръгна... явно беше неподходящ момента да го почна, но Тул го харесвам с излъчването си от  2moons .

Един друг мой любимец Kim TaeHwan ме изненада приятно с уеб мини сериал ... качват серийките всеки ден от 13.05 насам -  love class:)

 

 

Off Topic

 

 

Очаквах повече от финала, но... корейска му работа ...

затова ви мятам един друг вече финиширал сериал с доста приличен сюжет и си го чаках ежеседмично :) Our days

И не случайно точно този трейлър ви слагам , нищо че е чак на 4та серия ;)

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...