Jump to content

Момчешка любов


Recommended Posts

На 26.07.2021 г. at 22:28, merisa написа:

Имаме спешна нужда от преводач от тайландски... 3 версии изгледах на последната серия на The Best Story (2021) (едната на Авистаз) и във всички на най-важните реплики и текстове няма превод...

Ако някой е разбрал повече да сподели... има лек успокояващ факт... качили са го като сезон 1... дано видим и сезон 2... някой ден ;)

 

Помолих една тайландка и се сдобихме с това - I love you as always Fern

242838989_308122471115572_53496670446483

"So, don't forget me "  Dew

242708376_3040397569537335_5310694396248

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 24.09.2021 г. at 17:02, firefly написа:

 

Май много искаш да гледаш сериала с български букви. :) Преди време беше питала за него във форумната му тема. Предложи го за превод, ако искаш. Преди няколко месеца мислех с още двама човека да го превеждаме, дори го започнахме, но се отказахме. Имаше кошмарни английски субтитри! Непълни, неточни, на места дори не бяха превели реплики. След това не съм проверявала дали пуснаха по-добри субтитри.

Да наистина много ми се гледа с бг суб защото е много интересен но аз незнам английски знам само италянски  навремето трябваше да уча повече сега  съжалявам това е друга тема :D:D:blink:   на теб не ти ли хареса сериала? мисля че има по хубави английски субтитри но незнам може  пак да са гадни

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 11 часа, sisiveli написа:

Да наистина много ми се гледа с бг суб защото е много интересен но аз незнам английски знам само италянски  навремето трябваше да уча повече сега  съжалявам това е друга тема :D:D:blink:   на теб не ти ли хареса сериала? мисля че има по хубави английски субтитри но незнам може  пак да са гадни

 

Сериалът ми хареса, ако не беше, нямаше да правя опити за превод. Лошото е, че английските субтитри на този са под всякаква критика, а и аз имам малък опит в преводите на сериали. В една от историите в Y-Destiny участва любимецът ми (Талей). Смея да твърдя, че неговата история е най-тъжната от всички в сериала, но и най-красивата и романтичната! :wub: Има и още една, която е много хубава. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 11 часа, firefly написа:

 

Сериалът ми хареса, ако не беше, нямаше да правя опити за превод. Лошото е, че английските субтитри на този са под всякаква критика, а и аз имам малък опит в преводите на сериали. В една от историите в Y-Destiny участва любимецът ми (Талей). Смея да твърдя, че неговата история е най-тъжната от всички в сериала, но и най-красивата и романтичната! :wub: Има и още една, която е много хубава. 

 

 

Да неговата история е най тъжна, на мен историята на Кенг (Фърст)  :wub: най много ми харесва. Аз тайничко се   надявм че може някой да го преведе

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 19.04.2013 г. at 6:30, ForEverRain написа:

 

Линкове към темите във форума, моля попълнете пропуските:

 

Разказите на Такуми-Кун (Япония)

 

Момчешка Любов (2006) / Момчешка Любов 2007) Южна Корея

 

Без съжаление (2006) Южна Корея

 

Formula 17 (2004) Тайван

 

Bangkok Love Story

 

Мелодията на нашата любов (2008) Япония

 

И други, които имат елементи на хомоеротика, но в малко по-друг контекст

 

Замръзнало цвете (2008)  Южна Корея - исторически

 

Taboo (1999) Япония

 

Big Bang Love Juvenile A (2006) Япония - само внимателно

Замръзнали цвете. Уникален е. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

 

Off Topic

 

 

готини сериали

Редактирано от bealonenomore
Оставяйте максимум два видими клипа, останалите – в спойлер.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, aayman написа:

Някой знае ли нещо за този bl "bad buddy" изглежда инересен. дали някой ще се земе с превода? 

 

В групите във фейса ги въртят разни, но.... Ще го гледам след 2 3 серии на куп. На англииски ще да е щот сещаш се. Филми много преводачи малко. Пък и си е бая труд. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз го гледах на англииски, чесно казано съм доста впечатлен. Итересен сценарий , доста добра и обрана актьорска игра (не много типично за тези сериали) и готина химия между главните герои. един от доста добрите примери ж ванра 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още едно сладурско корейско мини BL сериалче The Tasty Florida. Сюжета си е типичния, обаче момчетата са толкова красиви и така естествено играят, че си прекарах много приятно тези час и половина с тях.

На руски тук

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 6.11.2021 г. at 21:48, desini написа:

Още едно сладурско корейско мини BL сериалче The Tasty Florida. Сюжета си е типичния, обаче момчетата са толкова красиви и така естествено играят, че си прекарах много приятно тези час и половина с тях.

 

Това си казах и аз, Yuhwan (Eun Kyu) беше в групата SPEED. Не че ги знаех мембърите, само някои песни ;д Обаче наистина са много хубави, останах без думи, жалко че беше късичко. Двамата главни още първия епизод си се харесаха :wub:

 

Аз да споделя тук  -Kieta Hatsukoi-  Някой гледа ли това сладурско сериалче? Много ми харесва, Cherry Magic vibes~ :wub:

 

За Bad Buddy в момента гледам 2-ри епизод, засега ми харесва, Ohm се справя отлично както винаги! <3

Редактирано от melis95
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

`LWB`  Този почна на 17-ти, очертава се интересен по клипчетата, които гледах. :inlove:  Харесва ми как играе Gameplay. :wub:

Редактирано от melis95
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като гледам 2022 год.ще  започва с доста заглавия да представя BL сериалите.

Днес попаднах на този трейлър Never let me go с актьорите от Fish upon the sky. Ще чакаме да видим как ще се справят тук симпатягите,че тук си е трилър сериала,а не ученически.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, mariela82 написа:

Днес ми стана любопитно кои двойки от сериалите са двойка и в живота.

Като ти прочетох коментара и на мен ми стана интересно хаха ако научиш нещо качи или видео или някаква информация

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 22 часа, mariela82 написа:

Днес ми стана любопитно кои двойки от сериалите са двойка и в живота.

 

Ето едно любопитно видео.

 

 

Credit: TERRANOVA @ YT

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Vice Versa

Star and Sky

Moonlight Chicken

The Eclipse

------

Задължително тези 4 сериала ще ги гледам. Веднага от трейлърите ме хванаха!  :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...