Jump to content

Момчешка любов


Recommended Posts

преди 48 минути, sisiveli написа:

освен този сайт ( dramacool.ch/ )  имаше още един мился че беше руски за онлайн гледане някой да се сеща как се казва :(

                                    

намерих го   https://doramatv.live 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, firefly написа:

Стискам палци и се надявам да удържат на думата си, и да пуснат втория сезон на "My Engineer" в началото на следващата година. Човек от екипа каза преди известно време, че работят усилено по сценария. Дано само не стане като с други сериали, на които вторите сезони по-слаби от първите! 

Лей няма само една целувка с Юн! В 'YYY Special' има и други. ;) Интересно ми е дали ще има още в 'YDestiny'. Скоро ще разберем. 

 

 

Предусещам, че целувки няма да видим в YDestiny между тях. Но знам само че ще ревем като бебета на LayxPerth моментите. >-<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 53 минути, melis95 написа:

 

Предусещам, че целувки няма да видим в YDestiny между тях. Но знам само че ще ревем като бебета на LayxPerth моментите. >-<

 

Да, на тези моменти ще се реве яко. :cry:Историята е много тъжна и драматична. Явно я оставиха за финал на сериала.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 16 часа, sisiveli написа:

:wub:              :wub:       :wub:

images.jpg

 

Wednesday :wub: Тази двойка беше пожар! Фърст за своите 19 години изигра ролята си блестящо! Няма да спра да го повтарям. Много фенове на BL-а искат да видят цял сериал с двамцата. Нищо чудно в близко бъдеще да направят такъв, имайки предвид интереса към екранната двойка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, firefly написа:

 

Wednesday :wub: Тази двойка беше пожар! Фърст за своите 19 години изигра ролята си блестящо! Няма да спра да го повтарям. Много фенове на BL-а искат да видят цял сериал с двамцата. Нищо чудно в близко бъдеще да направят такъв, имайки предвид интереса към екранната двойка.

 

 

Съгласна съм  тази двойка беше  пожар от емоции и чуства беше пламена на моменти щура непразказуема  и най вече показаха как идва любовта

дано има цел сериал с тях

 

Редактирано от sisiveli
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 10.06.2021 г. at 18:21, firefly написа:

 

Wednesday :wub: Тази двойка беше пожар! Фърст за своите 19 години изигра ролята си блестящо! Няма да спра да го повтарям. Много фенове на BL-а искат да видят цял сериал с двамцата. Нищо чудно в близко бъдеще да направят такъв, имайки предвид интереса към екранната двойка.

 

И този Behind the scenes е рай за очите~ :inlove:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 21 часа, milkyni написа:

@desini, може да гледаш Elite 4-ти сезон. Има и бг превод.

 

О, гледам, гледам. Но го гледам с руски дублаж само това намерих :mellow:. Качиха в неделя 8-те серии накуп, но поради липса на време не можах да си спретна маратонче и съм до 5-та серия :rolleyes:Къде го има с български превод? Аз го дебна в замунда и в 3-те основни преводачески сайта, но няма субтитри, онлайн не ме интересува, трябва ми за сваляне.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, loveless написа:

ох и на мен ,нямам тъпение за 2ри сезон :wub:

 

Надявам се да е началото на 2022г, че в момента си ги припомням в 1-ви сезон. :wub: Тези клипове са живот! <33

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво на корейците, напредват. Започна Light On Me - вече си имаме 16 серии по 20 минути, айде следващия път 16 по 1 час. :28558:

Сладурско ученическо BL сериалче се очертава, момчетата са красавци, дано и на сюжет го докарат.

На руски тук

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 1.07.2021 г. at 22:14, desini написа:

Браво на корейците, напредват. Започна Light On Me - вече си имаме 16 серии по 20 минути, айде следващия път 16 по 1 час. :28558:

Сладурско ученическо BL сериалче се очертава, момчетата са красавци, дано и на сюжет го докарат.

На руски тук

 

Гледах 2-та епизода преди дни, много сладурско, вече шипвам Taekyung с Shinwoo. :lol: И аз викам на приятелка, вече остана епизодите да са по 1 час.

 

Don't say no Официалния трейлър, нямам търпение вече! :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За фенките на War( Марк от Ен оф Лов)  ... едно лижерно сериалче с него и екранната му половинка Вии ( Анан Уонг) ... само 3 серии, но много сладко започна.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...