Jump to content

Момчешка любов


Recommended Posts

На 30.03.2021 г. at 22:14, melis95 написа:

YDESTINY

YDESTINY EP1 Днес по-рано гледах 1-ви епизод на първата двойка, но вече е премахнат. Не разбирам каква е логиката да го махат след полунощ (Тайландско време), поне че видях сторито на Perth да видя, че ще го махат след 12am тайландско време, че да го гледам преди да го махнат. :huh2:

На мен така ми се случи с Влюбения писател... сутринта клипчето го нямаше от тубата... явно от продуцентите пускат искане към Ютуб за авторси и те ги свалят...

Иначе ще се точи бавничко според мен... нещо не ми стана ясна ква им е драмата на тез 2та от миналото... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 19 часа, sisiveli написа:

хареса ли ти питам защото аз чакам да излезнат няколко епизода да гледам на куп

 

Лично на мен не ме изкефи историята и единият актьор не ми допадна, някак не си подхождат. Ще чакам момчетата, които играят в театър, защото мисля че те са следващите.

 

 

преди 8 минути, merisa написа:

На мен така ми се случи с Влюбения писател... сутринта клипчето го нямаше от тубата... явно от продуцентите пускат искане към Ютуб за авторси и те ги свалят...

Иначе ще се точи бавничко според мен... нещо не ми стана ясна ква им е драмата на тез 2та от миналото... 

 

YDestiny уж го качиха в официалния канал, но защо го махнаха никаква представа. Поне качват в други сайтове като Dramacool и не ги трият след това.

И аз се чудя, но като видях не е нещо хубаво.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, melis95 написа:

 

Лично на мен не ме изкефи историята и единият актьор не ми допадна, някак не си подхождат. Ще чакам момчетата, които играят в театър, защото мисля че те са следващите.

 

 

На мен пък ми е много забавно как на "коравия" боксьор му омекват капачките ... и е много сладък... и да ... другия много дървен ми седи ... да се чудиш как се разтреперват по него ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 49 минути, merisa написа:

На мен пък ми е много забавно как на "коравия" боксьор му омекват капачките ... и е много сладък... и да ... другия много дървен ми седи ... да се чудиш как се разтреперват по него ;)

 

Мен ми хареса Tue (Chap), добре играе и е супер хубав, другия малко не го бива в актьорството :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, sisiveli написа:

 melis95  merisa  Благодаря  за мненията  аз  не можах да го гледам :( ще чакам да го качат

тук има и опция за сваляне.. с вградени англ.субс

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Second Chance  Някой гледа ли този сериал? Радват ни 3 момчета от ТарнТайп. Честно казано Second Chance ме кефи повече, в 3-ти епизод имаме и целувка даже. :blush:

 

Fish upon the sky  И това е много сладурско, Mix тук го раздава 'крадец на сърца' :lol: Сериала ми напомня много на True Beauty.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Second Chance  В този сериал гледах за сега 2 епизода познати лица мисля че ще е интересен

 

Fish upon the sky а този не съм гледала гледах само трилъра надявам се да е интересен

 

И двата сериала има готини двойки за сега немога да  кажа друго защото не съм гледала много

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, loveless написа:

Попаднах на клип за нова БЛ драма -Kinn ✘ Porsche , ще излезне този Август и излежда много интересна :inlove:

:click:  ще участва и Perth от My Engineer :wub:

 

`"KinnPorsche Изглежда интересно, но ще видим."`  Още на 8-ми януари го публикувах тук, както и още някой. Така че нищо ново, този месец уж ще почнат да снимат, дано! :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ми излезна нищо в сайта за тази БЛ драма , така че може би ще се повторя, но това ми изглежда много интересно:D

Щ е го чакам с нетърпение:wub:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 5 часа, loveless написа:

Не ми излезна нищо в сайта за тази БЛ драма , така че може би ще се повторя, но това ми изглежда много интересно:D

Щ е го чакам с нетърпение:wub:

 

 

Честно казано отначало не ми се гледаше, но може и да го почна когато се излъчи. По принцип най-много чакам Enchante' и още доста други. Лятото ще е пълно с БЛ както сега. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

9 hours ago, melis95 said:

 

Честно казано отначало не ми се гледаше, но може и да го почна когато се излъчи. По принцип най-много чакам Enchante' и още доста други. Лятото ще е пълно с БЛ както сега. :lol:

Оооо да , и аз видях ,че много нови БЛ ще изезнат това лято.

Enchante му гледах трейлара вчера,но нещо не ме грабна,но ще видим като излезне :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 11 часа, loveless написа:

Оооо да , и аз видях ,че много нови БЛ ще изезнат това лято.

Enchante му гледах трейлара вчера,но нещо не ме грабна,но ще видим като излезне :D

 

Чак вчера ли? Аз още като го качиха в ютуб, мисля че беше на 3-ти декември и много ми хареса, главните са толкова сладки. На 95% съм сигурна, че най-добрия му приятел е човека, който пише в книгата, но може и да не е той. :lol: Просто искам те да са заедно~ :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

23 hours ago, melis95 said:

 

Чак вчера ли? Аз още като го качиха в ютуб, мисля че беше на 3-ти декември и много ми хареса, главните са толкова сладки. На 95% съм сигурна, че най-добрия му приятел е човека, който пише в книгата, но може и да не е той. :lol: Просто искам те да са заедно~ :wub:

Хаха да гледах в my dramalist кой  БЛ драми ще излезнат тия месеци (аз БЛ гледам от 2 месеца ,преди само yaoi:D и сега имам да наваксвам със стари и нови сериалчета:inlove:)

Но да и аз като теб си мисля ,че е приятеля му, но ще видим. Поне от трйлъра те двамата ще са най-сладката двойка  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те са главните (предполагам) така че. Любов за тях! :wub:

От 2 месеца ли? Ой новичко в света на BL (добре дошла :д), има доста да гледаш, наслаждавай се! ^w^ Аз гледам от 2016г. и половината БЛ съм ги изгледала. :lol: 

В момента кои БЛ сериали гледаш?

 

П.С YAOI СА ЖИВОТ!! Има няколко, които обожавам~ <33

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря :panda-145:

хаха да , не бях гледала БЛ,защото Тайландския нещо много ме дразнеше , но след 2-3 изгледани БЛ сериалчета,вече си имам и любими думи :D

Тъкмо догледах Because of you , следя си Lovely writer и изгледах 1ви епизод на 1000звезди,но така като излизат по един епизод в седмицата не искам да ги почвам и сиг ще си харесам някой друг сериал междувременно,който вече е излъчен^^

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...