Jump to content

Момчешка любов


Recommended Posts

16 minutes ago, desini said:

 

Аз като ви казвам, че има голям прогрес при корейците, от 10 минутни започнаха, сега гледаме 15 минутно сериалче, следва 30 минутно и в скоро бъдеще очаквам едни пълноценни 50-60 минутни серийки :28558:

 

Има, има и аз щях същото да пиша, до година-две може да чакаме пълноценна 40 мин. сериийка, а па след 10 години може и да се мечтаем броя на сериите да стигне китайските :D:D, ама без цензурата за предпочитане!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, desini написа:

 

Вчера изгледах първите 2 серии на това симпатично тайванско сериалче We Best Love: No. 1 For You (2021)

Леко и приятно, момчетата са сладури. Трейлър.

На руски тук.

  Момчето Сам Лин има много хубави роли (вкл.член на бой банда)... и ме изненада в таз си роля... но най-важното е, че е на екран... тайванците винаги изпипват нещата.... ще го гледам с интерес... мерси за линка :)

@voileta дай линк за целия филм Lost rind, че уж съм го гледала... но тва със "сцена на пода" ме изненада ... може някоя орязана версия да съм гледала...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

merisaвсичко си изгледала от филма, не бой се. Няма 'сцена на пода'. Написала съм, че моето чене беше на пода :P:lol2::blush: Да знаеш, че така тагнат никнеймът ми не ми излиза в известията. Копи пейст и излиза като твоя в моето мнение сега. По-скоро на късмет видях поста ти :)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 11 часа, desini написа:

 

Точно изгледах трейлъра на "To My Star" и прочетох, че ще са 9 серии по 30 минути. Аз като ви казвам, че има голям прогрес при корейците, от 10 минутни започнаха, сега гледаме 15 минутно сериалче, следва 30 минутно и в скоро бъдеще очаквам едни пълноценни 50-60 минутни серийки :28558:

 

А дано като кдрамите. 16 епизода по 1 час! Ще ми е кеф да гледам. :lol:

KinnPorsche няма ли да гледате? Ще почна и We Best Love утре, само да намеря с англ субс.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 11 часа, melis95 написа:

 

А дано като кдрамите. 16 епизода по 1 час! Ще ми е кеф да гледам. :lol:

KinnPorsche няма ли да гледате? Ще почна и We Best Love утре, само да намеря с англ субс.

Ще го загледаме... та да видим докъде... освен това има заявен бг превод...

Ето ти бонус от 30г.девственик - Valentine & Rokkaku

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 10.01.2021 г. at 10:41, merisa написа:

Ще го загледаме... та да видим докъде... освен това има заявен бг превод...

Ето ти бонус от 30г.девственик - Valentine & Rokkaku

Да, видях във фб. Искам да почне скоро, че ще е интересен.

А гледах специалния епизод преди 2 седмици, иначе мерси. Надявам се за 2-ри сезон, понеже дори не показаха истинска целувка. Пустия му асансьор!! :mad:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 1/15/2021 at 11:45 PM, desini said:

Това ще се гледа, макар да ме е страх да си помисля какви трагедии този път ни е подготвил този режисьор :dunno:

 

OST

Определено да, малко глътка свеж въздух сред романтичните истории, които вървят доминиращо за момента. Не че има нещо лошо в тях, но малко ми омръзнаха, чесно да си призная. Ост-аджията (певеца) с неговия мустак още от първо гледане го забелязах, че и той има участие в сериала. Песента също ми хареса, което също не се беше случвало от "фалшивият герой".  Тази година явно тайланската бойс люв индустрия е решила да смени розовоучилищнита романтичната нотка  и да наблегне повече на екшън елементите с боевете като вкара високоволтажна любов . Забелязва се и в тази предстояща продукция:

 

" Tell the world I love " няма ли още излезнал трейлър, нищо не можаш да намеря, или то ост-а ще се води като такъв? На пръв поглед много ми напомня на Bangkok Love Story с това таванско помещение, насилието  и бедната обстановката.

Напомням за още един предстоящ, този лично чакам с нетърпение.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 8 часа, Gia13 написа:

Напомням за още един предстоящ, този лично чакам с нетърпение.

 

И аз го чакам, много си подхождат двамцата. Единия е от една реклама за гланц за устни. :lol:

 

И този чакам с голямо нетърпение, ще е страхотен, надявам се.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mалееее гледах We Best Love: No. 1 For You (2021) и много ми хареса! :wub:Играта на много високо ниво с много чувство.Момчетата хубавци отвсякъде!:blush:

Ако някой все още се двоуми.....може да го започва без притеснение:yes:

Spoiler

Вече си мисля,че ми лопа дъската с тия BL серияли!!!!!!:blink::P:tongue:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, eligocheva написа:

Mалееее гледах We Best Love: No. 1 For You (2021) и много ми хареса! :wub:Играта на много високо ниво с много чувство.Момчетата хубавци от всякъде!:blush:

Ако някой все още се двоуми.....може да го започва без притеснение:yes:

  Скрий съдържанието

Вече си мисля,че ми лопа дъската с тия BL серияли!!!!!!:blink::P:tongue:

 

 

Споко, аз си спретнах цял интернационален BL маратон вчера: :xaxa:

1. Тайвански - 5-та серия на We Best Love No.1 For You  -писала съм за него в темата му и да не се повтарям

2. Тайландски - 1-ва серия на A Tale of Thousand Stars - и него го изкоментирах в съответната тема

3. Корейски - 4, 5 и 6-та на To My Star - също много сладурско сериалче

4. Японски -  завърших с тежката артилерия, японския филм The Cornered Mouse Dreams of Cheese, който също ми хареса

Ама сме си съвсем в ред, какво сме виновни, че бълват нон стоп сериали на BL тематика и ни изкушават така, то няма смогване.

Днес обаче съм се върнала в праволинейното лоно и си гледам корейските сериали, сега отивам да се похиля с Кралицата :wub:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 54 минути, desini написа:

 

Споко, аз си спретнах цял интернационален BL маратон вчера: :xaxa:

1. Тайвански - 5-та серия на We Best Love No.1 For You  -писала съм за него в темата му и да не се повтарям

2. Тайландски - 1-ва серия на A Tale of Thousand Stars - и него го изкоментирах в съответната тема

3. Корейски - 4, 5 и 6-та на To My Star - също много сладурско сериалче

4. Японски -  завърших с тежката артилерия, японския филм The Cornered Mouse Dreams of Cheese, който също ми хареса

Ама сме си съвсем в ред, какво сме виновни, че бълват нон стоп сериали на BL тематика и ни изкушават така, то няма смогване.

Днес обаче съм се върнала в праволинейното лоно и си гледам корейските сериали, сега отивам да се похиля с Кралицата :wub:

 

 

О това японското го гледах преди 2 седмици, хареса ми, бяха сладури. Целувките толкова нежни (нищо че бяха само докосване на устни). Да досетих се как вчера на ТарнТайп се ядосах. Как можаха да не дадат поне една целувка между Лео и Фиат, новия режисьор е 'бака/пабо'! :lol2:

На WE BEST LOVE се разтопих точно на последната сцена, може би го превъртях 7 пъти. Актьорската им игра е страхотна и момчетата са уникални.

На To My Star (трябва да гледам 4,5 и 6 серия и ще е тази вечер) видях, че има целувка, нищо че е 2-секундна, пак е нещо. :lol:

Утре на Manner of Death ще е много интересно, очаквам го с разперени ръце. ;дд

 

П.С За Кдрами следя единствено True Beauty, понеже е живот. :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, desini написа:

 

Споко, аз си спретнах цял интернационален BL маратон вчера: :xaxa:

1. Тайвански - 5-та серия на We Best Love No.1 For You  -писала съм за него в темата му и да не се повтарям

2. Тайландски - 1-ва серия на A Tale of Thousand Stars - и него го изкоментирах в съответната тема

3. Корейски - 4, 5 и 6-та на To My Star - също много сладурско сериалче

4. Японски -  завърших с тежката артилерия, японския филм The Cornered Mouse Dreams of Cheese, който също ми хареса

Ама сме си съвсем в ред, какво сме виновни, че бълват нон стоп сериали на BL тематика и ни изкушават така, то няма смогване.

Днес обаче съм се върнала в праволинейното лоно и си гледам корейските сериали, сега отивам да се похиля с Кралицата :wub:

 

  Всички явно сме тъй... много сериали бълват  и някои много сладки....

Аз започнах  1-ва серия на A Tale of Thousand Stars и съм много доволна от каста и ми е позната тематиката от филма, така че ще си го чакам...

Догледах Gen Y (2020) и ще чакаме 2ри сезон... знам че повечето не сте фенове на Уайо и компания, но пък му спретнаха дилемка в последна серия ;) 

ТарнТайп ми е много предизвестен и леко прехвален... вече не ме забавлява... много показно-традиционна последно излезналата серия... а и очакваната от всички сватба я гледахме още след 1ви сезон... едвали ще ни покажат нещо много различно... кат в корейските сериали стана... може и без последните 2 серии :( 

И аз имам да доглеждам  We Best Love No.1 For You ... надявам се да ме изненадат подобаващо ;)

Забелязам, че само аз ви "пробутвам" филипински БЛ , но тез "погазени" от ковид карантината сладури бяха интересни... кратко и сладко сериалче;)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@merisa О за филипински на 1-во място ми е My Day, след това Hello Stranger и Like in the Movies :wub:

За ТарнТайп съм съгласна, последния епизод беше много безсмислен. -.-

Продължавам с GenY сега, Kimmon и Copter са ми много сладки и забавни. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте~ Гледахте ли Hello Stranger The Movie? Беше толкова красиво и тъжно. Насълзих се малко, ама малко, но накрая беше уникално. Възхитих се на актьорската им роля, така влязоха в ролите си, че просто ах...бяха великолепни. :wub: Заобичах този филм!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 16.02.2021 г. at 3:14, melis95 написа:

Здравейте~ Гледахте ли Hello Stranger The Movie? Беше толкова красиво и тъжно. Насълзих се малко, ама малко, но накрая беше уникално. Възхитих се на актьорската им роля, така влязоха в ролите си, че просто ах...бяха великолепни. :wub: Заобичах този филм!

Ми свалих го и му се каня от 3 дни..., но се чудех има ли нещо общо със сериала със същото име?

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 17.02.2021 г. at 20:51, merisa написа:

Ми свалих го и му се каня от 3 дни..., но се чудех има ли нещо общо със сериала със същото име?

 

Продължение на сериала е, но след раздялата им. Има щастлив край, бъди спокойна. :happy:

О забравих да споделя, че изгледах преди 3 седмици Boys Lockdown, беше сладурско. <3 Но ми се иска да има 2-ри сезон.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

10 hours ago, melis95 said:

Скоро нов сериал : MILLION BOYS

Ще има 4 двойки - Ohm с Fluke, Kao c Up, Kimon c Copter и Perth c Plan.

Perth, милия, не успя да се задържи с една екранна половинка, но пък всичките му партньори са такива сладури (особено Mark Siwat ми е много любим).:wub: Plan си е сладкиш и ми е интересно да го видя да си партнира с Perth и дали ще си подхождат повече с него, отколкото с Mean:lol: Нямам търпение и за КаоUp, скриха ми шапката в Lovely Writer :inlove: 

Не съм сигурна, но мисля, че Million Boys ще е продукция на GMM? Интересно, предвид, че нито един от актьорите не е от GMMTV, и че не беше в представените планирани продукции за 2021г. 

Нямам търпение да вида какво ще сътворят!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 10 часа, NellyQ написа:

Perth, милия, не успя да се задържи с една екранна половинка, но пък всичките му партньори са такива сладури (особено Mark Siwat ми е много любим).:wub: Plan си е сладкиш и ми е интересно да го видя да си партнира с Perth и дали ще си подхождат повече с него, отколкото с Mean:lol: Нямам търпение и за КаоUp, скриха ми шапката в Lovely Writer :inlove: 

Не съм сигурна, но мисля, че Million Boys ще е продукция на GMM? Интересно, предвид, че нито един от актьорите не е от GMMTV, и че не беше в представените планирани продукции за 2021г. 

Нямам търпение да вида какво ще сътворят!

 

И аз прочетох GMM и бях какво? :lol2: Ще видим какво ще стане. И на мен най-много ми харесваше Пърт с Марк, имаха голяма химия. <33

 

Ще има нов сериал със заглавие Peach of Time, проект на Южна Корея с Тайланд или обратното. :lol: С участието на Jaehyun (BOYS24), Jimmy и Tommy. Ще са общо 10 епизода по 20 минути. *-* Нямам търпение да видя какво ще се получи. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...