Jump to content

Момчешка любов


Recommended Posts

Започна и това корейско сериалче Wish You: Your Melody In My Heart . Набъркаха и айдълите в BL романс :28558: Интересно, да видим какво са замислили. Жалко, че пак са някакви серийки от по 10 минути. 

На руски тук.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 11 часа, sisiveli написа:

Здравейте някой да знае как се казва ? филм ли е ? сериал ли е ?

 

 

  Това е от Love By Chance S2 “A Chance To LOVE”.   Брата  на Тин - Тул тъмния(сменили са актьора от сезон 1) и неговия приятел Хин... за тези, които не са гледали 2та сезона името след имената им няма как да им говори нещо... т.е в заглавието си пише кои и от къде :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

   Новото ще го сложа тук...     Няколко нови филипински са започнали: ... качват го директно с английски в тубата ...   1,Your Home The Series

 

2, #influencers the series 

 

И  един в тематиката на Ковид 3,WHY LOVE WHY THE SERIES 

Off Topic

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

предлагам едно сериалче които не го е гледал ако някой го е публикувал вече се извинявам нямам много време да видя дали е предложен или коментиран вече този сериал

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 3.11.2020 г. at 22:59, eligocheva написа:

За любителите на жанра препоръчвам филипинския "My Day" Момчетата се справиха страхотно.Химията им е невероятна и са големи сладури.Горещите сцени направо цепят мрака:tongue:.

Могат спокойно да засенчат изброените в по-горните коментари горещи двойки.:yes:

 

Снощи го свърших, лично на мен ми хареса, освен че някои сцени бяха безсмислени, например рекламите за козметика. :lol2: Сцените с целувките бяха върхът, все ги превъртвах по няколко пъти. И с език, най-много ми харесва когато показват и езици между целувките. :lol: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Корейците определено навлизат в жанра. С малки стъпки, но постоянни. Поредната BL мини драма. Но вече епизодите са по 15 мин., а не по 10. Има напредък.  При това екранизация на уеб новела, браво. 

Това е сериала: Color Rush (2020)

А тук на руски

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

На 25.05.2020 г. at 23:51, Gia13 написа:

Момичета знаете ли за този сериал?Днес ми попадна и сега гледам, че даже има български субтитри.:dunno:

Поправка: българските субтитри са само за пети епизод

 

Трейлър 

 

97cd92d0c1f3a7d1.jpg e9ed764b08bfe4a8.jpg

  Покажи скритото съдържание

 

10f0f29e8094d048.jpgfd9743614b0740dc.jpg8b6cfb7f7bd5be3e.jpg34f5cb3cc1e6a500.jpgff2153ffa96e5304.jpga8d2385f93e39082.jpg

Здравейте, бихте ли дали линк към сериала? С английски субтитри го гледате, нали?

Благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, anito 24 написа:

 

Здравейте, бихте ли дали линк към сериала? С английски субтитри го гледате, нали?

Благодаря!

Бях превела само 5-ти епизод (чудя се защо точно 5-ти :д) Има и 2-ри сезон, но вече не го следя, много банално стана.

Но ето линк към епизодите:  Tien Bromance Първите 2 епизода отиват по-скоро към ужаси, което според мен беше комедия.  :lol2:

 

GayaSaPelikula Някой гледал ли е този сериал? Снощи го изгледах целия, много са нежни и сладки. А Vlad има супер плътния глас, влюбих се в гласа му. :lol:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, melis95 написа:

Бях превела само 5-ти епизод (чудя се защо точно 5-ти :д) Има и 2-ри сезон, но вече не го следя, много банално стана.

Но ето линк към епизодите:  Tien Bromance Първите 2 епизода отиват по-скоро към ужаси, което според мен беше комедия.  :lol2:

 

Много благодаря за линка! Ужаси, комедия и BL  - изглежда ми интересна и необичайна комбинация. :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 31.12.2020 г. at 0:21, melis95 написа:

...

 

GayaSaPelikula Някой гледал ли е този сериал? Снощи го изгледах целия, много са нежни и сладки. А Vlad има супер плътния глас, влюбих се в гласа му. :lol:

 

Aз го метнах набързичко... чакам останалото...

Това беше по-приятно за мен.... нямаше ги крякащите елементи от горния... само 6 серии ;) 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 5 часа, merisa написа:

Aз го метнах набързичко... чакам останалото...

Това беше по-приятно за мен.... нямаше ги крякащите елементи от горния... само 6 серии ;) 

 

Останалото? Т.е? ;д
Color Rush EP01

CR EP02

Много ми хареса 1-ви и 2-ри епизод. Много добра идея и двамцата се справят прекрасно! Нямам търпение за следващите 2 епизода. :wub:

EP info

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 5 часа, melis95 написа:

Останалото? Т.е? ;д

Ми чакаме пикантното...и щастливия край евентуално ;)

Голямата драма мина... посдобриха се... или не съвсем..

Off Topic

 стигнахме до осъзнаването, но не и до разкриването, което Влад иска... бил го заслужил - да покаже гаджето си пред всички...

нещо ми беше много разбъркана 8серия...

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 5 часа, merisa написа:

 

 

  Скрий съдържанието

 стигнахме до осъзнаването, но не и до разкриването, което Влад иска... бил го заслужил - да покаже гаджето си пред всички...

нещо ми беше много разбъркана 8серия...

 

Оле вярно...дано има 2-ри сезон. Както и на My Day, за което се съмнявам след live-a на Аки...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проверявах с търсачката, дали го има постнат във форума, но не го открих. Ако все пак го има, моля да ме извините. Тъкмо го изгледах и много ми допадна. Изненадах се на свежо сполучливата актьорска игра, както и на използваните песни, но най-много мандибулата ми срещна пода на голата сцена. Признавам си, не я очаквах нецензурирана :28558: Затова и няма да дам директен линк към филма, а тийзър със спойлери. Филмът се казва 'Lost ring' или CHIẾC NHẪN ĐI LẠC | O2 PRODUCTION [PHIM ĐAM MỸ LÃNG MẠN] и го има в ют*б .

 


Чакам излизането на целия 'Manner of death', за да го изгледам на един път :)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 12 часа, melis95 написа:

KinnPorsche Изглежда интересно, но ще видим.

 

И To My Star Почва след Color Rush. :wub:

 

Точно изгледах трейлъра на "To My Star" и прочетох, че ще са 9 серии по 30 минути. Аз като ви казвам, че има голям прогрес при корейците, от 10 минутни започнаха, сега гледаме 15 минутно сериалче, следва 30 минутно и в скоро бъдеще очаквам едни пълноценни 50-60 минутни серийки :28558:

 

Вчера изгледах първите 2 серии на това симпатично тайванско сериалче We Best Love: No. 1 For You (2021)

Леко и приятно, момчетата са сладури. Трейлър.

На руски тук.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...