Jump to content

Момчешка любов


Recommended Posts

30-sai made Doutei dato Mahoutsukai ni narerurashii

 

Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard? (да доста дълго заглавие :д) На мен лично много ми хареса 1-ви епизод. 2-ри ще излезе четвъртък.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!

Много сладък сериал до тук. И главните са симпатични. Ще си го следя с кеф.

Тук с руски

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 24.10.2020 г. at 13:47, desini написа:

Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!

Много сладък сериал до тук. И главните са симпатични. Ще си го следя с кеф.

Тук с руски

 

Аз го гледам тук Cherry Magic с англ. субс.

Супер много се зарибих по тях! :wub: Как ще дочакам до събота не знам :д

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За любителите на жанра препоръчвам филипинския "My Day" Момчетата се справиха страхотно.Химията им е невероятна и са големи сладури.Горещите сцени направо цепят мрака:tongue:.

Могат спокойно да засенчат изброените в по-горните коментари горещи двойки.:yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

някой да знае  къде  може да се гледа този сериал за препочване онлайн защото аз не намирам нищо

 

Long Time No See (2017)               :(

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 3.11.2020 г. at 22:59, eligocheva написа:

За любителите на жанра препоръчвам филипинския "My Day" Момчетата се справиха страхотно.Химията им е невероятна и са големи сладури.Горещите сцени направо цепят мрака:tongue:.

Могат спокойно да засенчат изброените в по-горните коментари горещи двойки.:yes:

 

Гледах някои от горещите сцени и наистина са супер. Обаче на 10-тата минута се отказах да гледам сериала. Просто не мога да изтърпя езика им - тази смесица от английски и испански думи заедно с местния език е абсолютно непоносима за слуха ми, :slap:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И това започна. Много познати от други сериали момчета, не знам нищо за сюжета, но ще му хвърля едно око. На руски тук.

 

Gen Y The Series.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, desini написа:

И това започна. Много познати от други сериали момчета, не знам нищо за сюжета, но ще му хвърля едно око. На руски тук.

 

Gen Y The Series.jpg

 

Ах първите MingKit от 2Мoons The Series + Bas (Wayo). Има го в един сайт, но за България (не само) не ни е позволено да гледаме, хах -.- Дано да го качат в Ютуб или в друг сайт с англ субс, понеже не знам руски.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, sisiveli написа:

някой да знае  къде  може да се гледа този сериал за препочване онлайн защото аз не намирам нищо

 

Long Time No See (2017)               :(

 

 

 

 

 

Този филм го изтеглих от един сайт (вече го няма там заради авторски права), но беше началото на 2018г. Тази година го имаше в Ютуб, но отново го премахнаха заради авторските права.

Сега проверих в Dramacool и за щастие го има. Заповядай Натисни тук, моля! Като го изгледаш даваш надолу и пише 'Епизод 2 и 3' И пак заповядай, мисля че аз почти всичко намирам като става дума за boys love сериали. :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 16 часа, melis95 написа:

 

... пак заповядай, мисля че аз почти всичко намирам като става дума за boys love сериали. :lol2:

Поздравче с последния клип от серията ENGSUB 05 | GULF X WAR – MISSING BABY | BOYFRIENDS PROJECT:)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 14.11.2020 г. at 22:39, melis95 написа:

 

Ах първите MingKit от 2Мoons The Series + Bas (Wayo). Има го в един сайт, но за България (не само) не ни е позволено да гледаме, хах -.- Дано да го качат в Ютуб или в друг сайт с англ субс, понеже не знам руски.

Направо ни върнаха в "1ви клас" ;) ...за да сме по-точни... ПиПа и Вао са вече гаджета, а Мин тепърва започва да сваля Кит ;) 

Има го и тук с английски вече цък 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 7 часа, merisa написа:

Направо ни върнаха в "1ви клас" ;) ...за да сме по-точни... ПиПа и Вао са вече гаджета, а Мин тепърва започва да сваля Кит ;)

Има го и тук с английски вече цък 

Буквално! Тоя сериал ми беше любим през 2017г. и го гледах с удоволствие. Хубаво лято беше с тях, че чак го гледах зимата за 2-ри път пак 2017г.

И 2-ри сезон гледах 2 пъти. Обмислям 3-ти път преди фен срещата им в Германия (ако изобщо се състои през 2021г. ><)

П.С Гомао за линка ^^

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 23 часа, melis95 написа:

...

И 2-ри сезон гледах 2 пъти. Обмислям 3-ти път преди фен срещата им в Германия (ако изобщо се състои през 2021г. ><)

П.С Гомао за линка ^^

 Скоро се бях присетила за тази фен среща... за 2021 ли я отложиха?

То до тогава и 2moon 3 ще е излезнал... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, merisa написа:

 Скоро се бях присетила за тази фен среща... за 2021 ли я отложиха?

То до тогава и 2moon 3 ще е излезнал... 

 

Налиии и аз това казвам. И не знам дали са я отложили, германките нищо не казват за нова дата. Ще им пиша скоро, все пак имам билет от октомври 2019г...

Някой от актьорите каза, че 3-ти сезон ще е 2021г. и без главния Wayo ><

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 18.11.2020 г. at 1:35, melis95 написа:

...

Някой от актьорите каза, че 3-ти сезон ще е 2021г. и без главния Wayo ><

 

Ми аз и без това си харесвах този от първи сезон... сега ще ги гледам в Gen Y.... 

Догледахте ли LBC2 .... останах с впечатление, че ни подготвиха за нов сезон... дано да съм разбрала правилно... Иначе много бързо ми свърши тоз сезон :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, merisa написа:

Ми аз и без това си харесвах този от първи сезон... сега ще ги гледам в Gen Y.... 

Догледахте ли LBC2 .... останах с впечатление, че ни подготвиха за нов сезон... дано да съм разбрала правилно... Иначе много бързо ми свърши тоз сезон :(

 

Аз Love by chance S2 спрях да го гледам от 3-ти епизод. Просто не ми допадна този сезон, 1-ви къде къде беше по-добър.

И аз си харесвах Wayo от 1-ви сезон, ще видим кой ще сложат за 3-ти сезон и да си ходи с Бенджамин (Phana) :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^Много приятно изненада съм от сюжета и колко добре е заснето. Като техническо заснемане целувката също изглеждаше красиво. Отдръпна го от себе си почти веднаха, но много овладяно. Много красиви гледки, харесвам работата на режисьора, музиката, съспенса и атмосферата. Ако задържи така, ще изгледам цялото с кеф. Благодаря за препоръката. Обожавам как казват думата 'не'-няу, но звучи като мяу и аз падам да се хиля. Определено не очаквах така да разтурят триъгълника о.о

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 14 часа, voileta написа:

^Много приятно изненада съм от сюжета и колко добре е заснето. Като техническо заснемане целувката също изглеждаше красиво. Отгръпна го от себе си почти веднаха, но много овладяно. Много красиви гледки, харесвам работата на режисьора, музиката, съспенса и атмосферата. Ако задържи така, ще изгледам цялото с кеф. Благодаря за препоръката. Обожавам как казват думата 'не'-няу, но звучи като мяу и аз падам да се хиля. Определено не очаквах така да разтурят триъгълника о.о

 

Даже обхвана бузата му след целувката и той...припадна, ех този алкохол :lol2: Но наистина много красиво се гледаха, чак ми се разтуптя сърцето като ги гледах. :blush: :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...