Jump to content

Момчешка любов


Recommended Posts

Преди 17 часа, melis95 написа:
Цитат

Ако говорим за любими БЛ сериали

TharnType, 2moons2, WHY R U, Crossing The Line, Trapped, 2gether, Love By Chance, Together With Me, Where your eyes linger, Long time no see.

 

 

С вас май не можем  да се разберем по отгоре съм написала бл сериали не ви разбирам какво имате предвид цитирам ви ....Ако говорим за любими БЛ сериали...

аз също говоря за бл сериали даже  съм казала няколко в отговора наистина не ви разбирам не ви допадам ? заяждаш се?   ако има проблем само ми кажете ако не ви е приятно  няма да оставям коментари не е проблем

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@sisiveli, мисля, че има някакво недоразумение. Доколкото съм забелязала, тук момичетата обсъждат новите или предстоящите бл сериали. Ти коментираш кои бл сериали са ти харесали. Затова @melis95 пише, че изброените от теб не са нови. Ти казваш кои са твоите любими, а тя – кои са нейните любими. Не виждам никакво заяждане :) Прочети последните 4-5 коментара, написани от двете ви, и вярвам, ще е убедиш в това.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте  да  може би до  някъде вината е моя защото не казах че сериала е стар и така нататака просто исках да зарадвам повече хора защото го имаше:subs:

 

защото този Жанр  много малко се превежда сега се превежда повече за което съм благодарна на преводачите и на всички  защото знам че не е лесно:thanks:

 и на края да уточня тя написа първа кой са и лубимите както и да е да мойеби аз не съм разбрала за което се извинявам:bow:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не беше никакво заяждане. Просто отговорих с любимите си сериали, понеже видях, че и ти си си написала твоите.

 

Mr. Heart teaser 2 Този месец почва. :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като стана дума за стари-нови сериали... как ви се видя началото на Love By Chance S2 “A Chance To LOVE”... 

За гледалите като мен и 2та сезона...с едната двойка Тин-Кан ни върнаха назад... а с Ае и Пийт ни пратиха напред... да не кажа в "трета глуха" ... то се знаеше, че като няма да участва Сайнт ще е нещо такова, но... Аз поне се надявам да вкарат някоя интрига... не само Тин-Кан да носят серияла.

А съквартирантите Roommate - ห้องนี้พี่ให้นาย... нещо хич не ми вървят...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Началото на Love By Chance S2 “A Chance To LOVE” ми се стори странно, неясно и направо се чудя какво са мислели тия сценаристи...

В темата на сериала драснах по-обстоен коментар. Да кажем, че го гледам и хем се дразня, хем взе да ми допада, пък и много харесвам Тин и Кан, но и аз искам да се включат и другите двойки, защото и те са ми интересни... ама да видим. Май яко го прецакаха това продължение.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 4.09.2020 г. at 23:44, melis95 написа:

Не беше никакво заяждане. Просто отговорих с любимите си сериали, понеже видях, че и ти си си написала твоите.

 

Mr. Heart teaser 2 Този месец почва. :wub:

 

дано да е интересен ще чакаме и ще видим

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 5.09.2020 г. at 16:22, merisa написа:

Като стана дума за стари-нови сериали... как ви се видя началото на Love By Chance S2 “A Chance To LOVE”... 

За гледалите като мен и 2та сезона...с едната двойка Тин-Кан ни върнаха назад... а с Ае и Пийт ни пратиха напред... да не кажа в "трета глуха" ... то се знаеше, че като няма да участва Сайнт ще е нещо такова, но... Аз поне се надявам да вкарат някоя интрига... не само Тин-Кан да носят серияла.

А съквартирантите Roommate - ห้องนี้พี่ให้นาย... нещо хич не ми вървят...

 

Аз се обърках тотално...Уж нали се запознават отначало, както и в 1ви сезон, пък Pete скъсал с Ае...не знам как така.

Roommate не го следя, гледах клипчета в инста и на мен не ми допадна. Супер изкуствено и без смисъл.

За този месец чакам Innocent, който почва на 19-ти -> `INNOCENT` и OXYGEN The Series. И може би My Gear and Your Gown надявам се да е интересен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко песнички от нашите БЛ актьори ... албума BOYFRIENDS 

И първия сингъл  HELLO DOCTOR (อาการงี้) – RITZ x PERTH | BOYFRIENDS PROJECT 01 [หนุ่มในฝัน]

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mr. Heart - част от епизод

 

Беше ми смешно докато го гледах. :lol: И ОМГ, само с 5 дена съм по-голяма от малчото. *-* :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледани първите 3 серии на "Mr. Heart".  Много сладурско. И пак с тези 10 минутни серийки само за раздразване на апетита  :ilovethis::inlove:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Това ми попадна като трейлър.Актьорът от "червеният конец" ще го видим в доста по-разчупена роля, а и самата идея на сериала излиза от познатите ни "кампусните луни и звезди".Само от трейлъра не може да се прогнозира особено, но изглежда по-сериозно като замисъл, персонажите са по-възрастни и ми се струват изчистени някои от клишетата типични за тайланските бл.

Другото, което исках да споделя, за тези които гледат 'Кислород" , са двата разказа. Зачетох се по втория и след като изгледах втория излезнал епизод мога да заявя, че са решили да снимат и двете истории, карайки ги да вървят паралелно.Във втората книга, нещата се разиват година по-късно, Соло и Ги са вече двойка. Срещата на Као и Пу в дъжда, това е последният път, я който се виждат в първата книга.След което Пу заминава за Англия и прекъсва обучението си. Тяхната история започва чак на другата година, когато започват втори курс,. Явно от продукционния екип не са искали да рискуват, не са знаели дали ще има голям интерес и затова са тръгнали да снимат и двете, вкарвайки ги в паралелна времева линия.

Oxygen (Solo x Gui)

Nitrogen( историята на приятелят на Соло, Као и Пу )

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 19.09.2020 г. at 13:49, desini написа:

Изгледани първите 3 серии на "Mr. Heart".  Много сладурско. И пак с тези 10 минутни серийки само за раздразване на апетита  :ilovethis::inlove:

 

В Gcinee ги гледа нали? Понеже вчера търсих в много сайтове и нищо, само в gcinee ги имаше.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 6 часа, melis95 написа:

 

В Gcinee ги гледа нали? Понеже вчера търсих в много сайтове и нищо, само в gcinee ги имаше.

 

Не, аз гледам на руски. В две групи във VK основно, много са бързи в превода и качването на БЛ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...