Jump to content

Момчешка любов


Recommended Posts

Преди 2 часа, skofiild написа:

 

EQ-kly-RWk-AAEr-TD.jpg Xb8Aqc.jpg

  Покажи скритото съдържание

 

EP 5 : Special Behind The Scene " The Moment " I Need You ( UNCUT )

 

TUNG Weeraphong , KAD - Ploysupa | All I Need Ost. I Need You [Official MV]

 

[ENG SUB] The Moment I Need You mini-fan meeting | แบงก์ภณ | (14.02.2020)

 

 

 

Xr57pf.jpg

 

 

.Bq8pAf.jpg

 

 

 

 

Честно да ти кажа, всичко което си качила съм гледала :lol: MODC е супер тъжно накрая...хич не исках да гледам последните 2 епизода...опа малко спойлер, няма да кажа нищо повече.
Да, 2wish са като Tin и Can в Love By Chance. <3 Препоръчвам! Сейнт е буквално като бебе там. :lol: В WHY R U е друг човек, наистина. :Д

На The Moment I Need You ще има 2ри сезон, но не са обявили дата.

Ако в Where Your Eyes Linger няма целувка, честно ще се ядосам!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 7.06.2020 г. at 23:18, skofiild написа:

2.  2Wish Everlasting Love

2 серии от около 27 мин. :click:

Историята на Ту и Виш, които живеят заедно след дипломирането.

Виш търси работа, така че сега върши домакинската работа.

Ту работи в офис и вижда куп хора, включително и красавицата Ауи, която се намесва във връзката им с Виш.

Xr57pf.jpg

 

И тия двамата големи сладури.

  Покажи скритото съдържание

 

В началото като почна и както Виш викаше на Ту, не си се изкъпал, не си си измил зъбите си викам, ще видиш ти като се появи тази женска във фирмата, как ще усетиш ти уплахата, че може да загубиш момчето, дръж се ти така сега. Обаче после като го видях той как се чувстваше неудобно и в тежест, защото само Ту работи и ги издържа, и Виш искаше поне да върши всичката домакинска работа. Готвеше с такова желание, но все не му се получаваше. Няма как да не ти стане тъжно. Момчето просто искаше да си намери работа. Да има самочувствие, както сам каза: Всички завършихме, но виж ме как съм аз сега.

И това мини сериалче ми хареса. За около 50 мин. се е получила интересна история. Виш, както казах става ти жал за него, а той е такъв бонбон, а Ту, той пък единственото, което искаше бе да оибча Виш. Трудно му бе като се разделиха, обаче така се зарадва когато Виш цъфна изненадващо накрай. Уби ме с това, като го попита дали ще се съберат: Ако не отговориш, ще те целуна. И Виш веднага прие и Ту: Пак щете целуна, вече си ми гадже. Та да, и една целувка има накрая....

 

[Music Video] "เป็นอะไรสักอย่าง" - 2WISH

 

 

П.П: Тия двамата да не играят в друг сериал заедно? Излизат ми сега някакви клипчета с тях, но не са от тук...

 

Последно. Избрах си вече какво да гледам и го започнах даже.

History 3: Make Our Days Count 

Yu XiGu&Haoting | make our days count [BL]

 

  Тин и Кан ще са главните и в Love by chance 2 , който ще се излъчва август . Поне един сериал ни остана за 2020 от тези с обявените с 2-3 сезон ;)

Иначе всички от поредицата History ( не са свързани) са относително добри.... можеше тоз последния да не завършва тъй, но... а да... спират я поредицата :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 8.06.2020 г. at 13:57, merisa написа:

  Тин и Кан ще са главните и в Love by chance 2 , който ще се излъчва август . Поне един сериал ни остана за 2020 от тези с обявените с 2-3 сезон ;)

Иначе всички от поредицата History ( не са свързани) са относително добри.... можеше тоз посления да не завършва тъй, но... а да... спират я поредицата :(

 

По принцип щеше да има филм към Crossing The Line, но режисьорката или писателката (не съм сигурна) е напуснала някакъв чат и да...няма да има скоро. ><

Аз чакам с нетърпение 2ри сезон на ТарнТайп и My Ride The Series! <3

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 45 минути, sisiveli написа:

Здравейте на всички искам да попитам някой знае ли освен тези з сериала някой други няма значение от коя държава само да има бг субтитри няма значение дали е филм сериал 

 

 

Ами аз ти отговорих на съобщението ти от вчера.

 

1. Addicted

2. Because Of You

3. Where your eyes linger

4. 2gether

5. My Engineer

И 6. Until we meet again

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, melis95 написа:

 

Ами аз ти отговорих на съобщението ти от вчера.

 

1. Addicted

2. Because Of You

3. Where your eyes linger

4. 2gether

5. My Engineer

И 6. Until we meet again

БЛАГОДАРЯ МНОГО

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички :panda-145: 

Надявам се все повече филми и най вече сериали да се превейдат :subs: и да се качват онлайн

 искам да благодаря на всички които превейдат вие сте уникални :yes: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Tака, не е азиатски, американски сериал е, но тъй като е по темата, а и тук сме коментирали и много други неазиатски филми и сериали, препоръчвам:

"Love, Victor". Вече има и бг превод на първите два епизода. Харесаха ми, сладурски е.

Трейлър

За сваляне

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

b17c4e777d8d8e5a.jpgb5620879f10a4f03.jpg

Здравейте,днес в интернет пространството бяха пуснали ето този филм Saitankyori wa Mawari Kudokute (2019) или още известен със заглавието The Shortest Distance Is Round.

Резюмето му е следното:

Дните в гимназията на Харуто са предимно самотни.Появява се нов учител, на който му пука за момчето и намира начин да се сближат повече като започва кореспонденция чрез дневник,който си го разменят. С течение на времето Харуто го допуска до себе си до момента когато се разболява и учителят го посещава в дома му.Към края на визитата Аояма(учителя) не се сдържа и целува Харуто докато спи.Той се събужда и яростно отхвърля нападките на Аояма, изгонвайки го от дома си.Три години по-късно Харуто е завършил гимназията, нагърбен със дългове работи като хост в бар.Подгонен от кредиторите си е принуден да започне да продава тялото си. В същия момент отново среща Аояма.

Имало две версии, едната се води 《blanc》(родителски контрол 15+)  а другата е  《noir》 (която си е 18+).Чесно да ви призная и двете са си за 18+,защото целия филм е пълен със секс сцени.Предупреждавам още от сега.Сниман е с типичния за японците срязващ до болка реализъм и не е особено ванила.Доста извратен.Не е за всеки, особено ако ти се гледа нещо "розово и любовно". Успях да го намеря целия филм с корейското му заглавие. За жалост няма субтитри, но аз го изгледах и спокойно мога да твърдя, че се разбират нещата(едно 70 процента ще сте разбрали какво се е случило)

Момент от филма тук

Целия филм тук

Двете крайни версии 《blanc》 и 《noir》

Spoiler

Извратеността му не идва от интимни сцени( макар и там да си ги има елементите), а откъм замисъл.Има зачената садо-мазохистична нотка на психологическо ниво.Тъмна и тежка е материята на разказа, като се започне от проституция и плот туист-та накрая.( Включително и да си кажа за подобна сцена като в един от филмите на Ким Ги Дук "Мьобиус" с ухапване на една определена част от мъжката анатомия.(подчертавам Ухапване не ОТхапване, поне до последно останах с такова впечатление...)

@melis95Теб те тагвам, защото си спомям преди време бях пуснала нещо подобно откъм трейлър и ти прояви интерес, не се сещам кой друг би ми се навил да го гледа, а на мен много ми се коментира с някого:28558:След психо-виетнамския режисьор, това ще ти е като песен :D

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Gia13 и Roundabout са превели заглавието gcineee... вчера мислех да ви го метна за търсене... ку може със субс, но то *орното се гледа основно без субтитри та да видим...

Тва е другото японско, което е излезнало тия дни ENGSUB 01 | LIFE ~ LOVE ON THE LINE (Life Senjou no Bokura -Life 線上の僕ら) . JUNE.19th.

Явно е сериалче, но и то за гледане трябва да си заявиш на някъв майл. :( Та ще съм много благодарна, ако някой го намери.

Има и още един филм има нов ...явно не толко хард... също се издирва... [FULL MOVIE 18+] BLACK ART BOOK – TESTIMONY | KUROI GASHU ~SHOGEN (黒い画集~証言).. повече инфо тук

Още вчера исках да ви метна това поздравче за фенките на Марк (War Wanarat Ratsameerat ) първия му филм.. макар и кратък, но пък сладък... CAUSE I LOVE YOU 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@merisa LIFE ~ LOVE ON THE LINE (Life Senjou no Bokura -Life 線上の僕ら) - имам го с английски тук и мисля мога да го намеря с руски . Сега ще потърся другите :)

Намерих и по-горния филм  Saitankyori wa Mawari Kudokute (2019)  с испански субтитри тук

ПС: @desini Аааа Sei no Gekiyaku (2020) ...и аз него го чакам. Ама той май ще е " по-тежка артилерия"  от горния:ilovethis:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 51 минути, merisa написа:

@Gia13

Тва е другото японско, което е излезнало тия дни ENGSUB 01 | LIFE ~ LOVE ON THE LINE (Life Senjou no Bokura -Life 線上の僕ら) . JUNE.19th.

Явно е сериалче, но и то за гледане трябва да си заявиш на някъв майл. :( Та ще съм много благодарна, ако някой го намери.

 

@merisa, сериалчето си има тема тук, във форума. И, естествено, във Viki. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, desini написа:

@Gia13 това ще се гледа стига да го пуснат с руски субтитри. Чакам и Sei no Gekiyaku (2020) с нетърпение.

Значи тази година излиза? Щот аз отдавна не съм виждала нищо... @Gia13 и аз го чакам, но се двоумя дали да го гледам като излезе, не ми харесват изнасилвания... Пък за виетнамското, стана нормален :lol: Бту отказах се да го превеждам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@merisaНамерих и криминалният филм BLACK ART BOOK – TESTIMONY | KUROI GASHU ~SHOGEN (黒い画集~証言 преведен с руски субтитри .Изглежда много интересен, не само заради гей нотката, ще се опитам да го намеря с английски. 

А и какви сцени изкараха тук и тук

ПС: Мерси за филмчето на Марк, тук-там го мяркам в последният спиоф на End of Love:Любовната история, особено последната серия имаше по-голям акцент, където им беше учител

2ed28fa32a15b581.jpg

@melis95Ммм да и мен общо взето това малко ме спира да имам големи очаквания за филма като знам, че ще се издразня от изнасилването.Кой знае може пък да измислят някакъв дявolски заплетен сюжет с много mind fuck елементи...

36 minutes ago, melis95 said:

Пък за виетнамското, стана нормален :lol:

Да бе...туй и да го видя няма да повярвам.Сигурно е като бомба със закъснител, вече си ги събрал и щастливия край му се вижда само да влезе някой и да ги изколи от раз ( ма те пак ще оживеят).Последния ъпдейт, който им гледах беше от страницата в ютюб. Бяха постнали снимката на този главния, който го играеше детектив или нещо подобно ( така и не разбрах:dunno:).Човека си спеше сладко сладко и под него бяха написали "Superman is tired today...":D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идвам с Радостни новини

За едната супер много съм щастлива.:yes:

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Двойката MaxTul се завръщат.

Познати са ни като Коrn & Knock в трилогията на Together with me / Bad Romance / Together with me The Next Chapter.

 

Oтдавна четях за новият BL сериал, който се очаква да излезе до края на годината, а именно Manner of Death.

Премиера: НОЕМВРИ 2020 :D

Жанр: Eкшън, мистерия, криминално и драма.

Очаквам сериала да стане ХИТОВ !!

Image

 

Феновете на тях двамата поне от месец подозират нещо, че ни подготвят, но никой нищо не издаде до този момент. :D

Днес и двамата ни пуснаха този постер и потвърдиха новината :D
Ще се разказва ::yes:

Доктор Банджит  (Тul - този в ляво на плаката) е патолог, който работи в провинциална болница.

Един ден пристига тяло на обесена жена и след като извършва аутопсия, д-р Банджит заключава, че това не е самоубийство, а убийство. Това го прави мишена на влиятелна личност. В резултат на заключението му анонимно лице влиза в дома му и го заплашва да промени доклада на самоубийство. Д-р Банджит не приема заплахата сериозно, докато един ден негов приятел прокурор не изчезва. Той започва да прави собствено разследване, за да научи истината - по някакъв начин всички доказателства водят до мъж, наречен Тан ( Мах - другия на плаката ) , като главния заподозрян. Тан обаче отрича всичко и убеждава д-р Банджит да работят заедно, за да разкрият истината и да намерят истинския убиец заедно.

:panda-145::panda-145:

Aз съм развълнувана. Oтделно на това, че Tul наскоро ни съобщи, че е приет в Колумбийския университет (а това е много много трудно, затова го поздравявам ) и не се знае колко ще има възможност да е напълно отдаден на актьорството.

Макар, че сам потвърди, че договора му с фирмата му TV Thunder  е до 2022 включително(това е фирмата и на Max)  и да не се притесняваме, но все пак ще ходи до Америка напред назад училище хаха :D.

Но да аз съм щастлива, че ще ги видим заедно на екран. И се надявам драмата да ми хареса :D

Те знам, че ще си имат химията ::D

Off Topic

и целувките надявам се :D,

защото който е гледал сериалите с тях знаят способностите им.:panda-145:

Teзи снимки ни бяха пуснати от тях двамата преди 3/4 дена :panda-145:

  • Off Topic

    Image

     

    Image

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Oще една радостна новина хаха  да да

Oфициална е !!

 

За Двойка BounPrem се знаеше за този сериал, но днес пуснаха постера :panda-145:

BETWEEN US

Очаква се през 2021

Сюжет:

Паралелна история на Until we meet again.

Уин и Тийм се опознават благодарение на клуба по плуване и евентуално заформят отношения.

Отношенията им се развиват, тъй като Уин помага на Тийм да преодолее травма от детството, а Тийм помага на Уин да се чувства искан.

 

Image

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 

Още един сериал се очаква в края (декември) на 2020 а именно My Gear And Your Gown

СЮЖЕТ:
Единият ще се сбогува с любовта завинаги, другият ще направи компромис с обещаното, когато съдбата ги събере отново заедно
 

Image

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 22.06.2020 г. at 0:11, Gia13 написа:

@melis95Ммм да и мен общо взето това малко ме спира да имам големи очаквания за филма като знам, че ще се издразня от изнасилването.Кой знае може пък да измислят някакъв дявolски заплетен сюжет с много mind fuck елементи...

Да бе...туй и да го видя няма да повярвам.Сигурно е като бомба със закъснител, вече си ги събрал и щастливия край му се вижда само да влезе някой и да ги изколи от раз ( ма те пак ще оживеят).Последния ъпдейт, който им гледах беше от страницата в ютюб. Бяха постнали снимката на този главния, който го играеше детектив или нещо подобно ( така и не разбрах:dunno:).Човека си спеше сладко сладко и под него бяха написали "Superman is tired today...":D

 

Не помня някой от главните да е бил детектив, хмм ще разберем в 7мия епизод, който ще излезе на 1ви. Искам просто онази мърша вече да я довършат! (Ама честно в 5ти епизод умря, ама в 6ти се разказва 5 години след това, А ТЯ Е ОЩЕ ЖИВА! КАК?? ._. И иска да убие и двамата. Like what the hell...)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

bb1847ad636cb418.jpg1ec6fda4d6f8c319.jpg717131b2252c76e0.jpg

Здравейте, днес Wstory (продукционната компания на " Там, където погледът ти спира" ) е направила публикация за нов проект. Все още не е направен репортаж от корейските медии, но за сметка на това има няколко блогъри и разбира се публикация в инстаграм на самата компания.

Spoiler

f2fea90aabbb0421.jpg

Продукцията ще се казва MR. Heart и ще бъде пусната през есента .Тагната е като момчешка любов и уеб драма

Едната блогърка пише, че утре 25/06 ще обяват официалните актьори, но понеже тя е много развулнувана има свои размишления и хипотези къде, какво, как.Ключовата сцена била от посления епизод и ресторанта за токпоки(ресторанта на майката на Хье Ми).Към края на серията се появява ново момче)(то беше ясно, че ще има нещо предвид акцента, който направиха на него ).Намерили са му името от финалните надписи- Пак Чон Мин (백종민), намерили са му и профил в социалната мрежа тук.

aeb23a8a7641f5a8.png

Spoiler

a833900546fffaf3.png

Другият, за който тя казва "се върти  на първо място по споменаване в социалната мрежа " бил  И Се Джин (이세진) тук . В действителност има някаква снима със сценарий на проекта

Spoiler

2c93547ee8fba9ad.jpg

 

Не се знае дали ще е индивидуална продукция само на 'WSTORY" или копродукция с някого, нито е обявено някакво резюме.Може да разгледате снимките от блога (понеже са доста, а на мен не ми се качват)тук

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...