Jump to content

Момчешка любов


Recommended Posts

преди 27 минути, melis95 написа:

На 21ви април ще почва нов тайландски сериал. Лично се смях на тийзъра, може и да го погледна. - YYY

Toва ще е  голяма комедия :lol2: може да го гледам ако ми допадне първи епизод щом се излъчи по-трилъра се личи,че ще интересно,но ще видим.:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честно казано втората част на enoflove ми харесва, засега. Онези двамата от Tossara наистина ме дразнят, не мога да ги гледам честно...егати отношението от Бар към Марк... -.- Лично мое мнение. Никак не ми харесват. А Марк е такова бонбонче. :wub: Очаквам 2ри епизод с нетърпение! <3

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това го бях загледала  и преди, но сега се посмях от сърце... не е типичния БЛ сериал, но .... Freshy Tiger Gibbon

Много приятни младежи... гледала съм ги тук-там, но тук много ме забавляваха и нямах време да забележа как играят... явно им се получава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Често да ви кажа на мен първа част на En of Love ми хареса,но втората част  измести първата на бързо.Само затова,че нещо поне  горе долу се случва ,а не са просто диалози.Какви целувки,какво нещо във втория епизод En of Love Love Mechanics  .Нямам търпение за третия,за да видя какво ще стане със двамата сладури,които се разделиха накрая на епизода.:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано го качат бързо, че нямам търпение. Вчера видях пост в инстаграм и момчетата ми допаднаха. Ще го гледам! :wub:

За En of love още във втори епизод се целунаха. Малко бързо се развиха нещата, но нищо...явно защото общо са 4 епизода. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те корейците имам чувството, че сега откриват топлата вода.Трябваше  техен актьор да ходи да снима такива уеб серии чак в Тайван (Because of You сериала), та да видят, че има хляб в такъв тип продукции,a не независими филмовия компании да се чудят от къде да събират средства за да мога да изкарат по филм на две години. Жалко само, че ще са толкова кратки.Видях го поста преди няколко дни когато тепърва "изригна новината" и при търсене в техния нейвър ми излязоха само два блога с минимална информация, при единия включително нещата се превеждаха от японски.Тогава още нямаше нищо официално покрито от корейската медия.Пускам линка към блога понеже момичето явно е фенка на тайланската момчечка любов, наредила е всичките предстоящи сериали за тази години в списък, ако на някой му е интересно да разгледа тук.Малко информация и от мен относно това, което гледах последно за дистрибуцията: правата са продадена на японска телевизия .Ето официалния линк на сериала тук,.Радвам се, че най-после са му сложили адекватно заглавие, защото първоначално фигурираше с такова от гугъл транслейт.Оригиналното заглавие е 너의 시선이 머무는 곳에, на английски са го превели поетично "Where Your Eyes Linger", на български според мен лексиката се разделя така:너의(твой, твоята,твоето), 시선 (поглед), 머물다(гл.:задържам се,остана) като има цяла фраза 시선이 머물다, която се превежда като "привличам вниманието, хващам окото на..".Като добавим и граматиката се получава "Там, където погледът ти се задържа " или "Там, където привличам вниманието ти/вниманието ти е привлечено"; Може и само с "където" да започне фразата,както е в английския превод, но тя самата предполага въвеждането на продължение( понеже е вид подчинено изречение), затова слагам и "там".Нещо не мога да направя достатъчно поетично словосъчетание по вкуса ми, затова го написах толкова подробно.Надявам се не съм ви отегчила.Уж на 23-ти април се предполага да пуснат трейлър, 8 епизода по 10 мин, е според японския формат.Ето и снимки плюс графика на излизане на епизодите184ec0d543d234dd.jpg2d7db4bae874fe6d.jpg3413ff3c430c1593.jpg5447650fd22ae085.jpg

Spoiler

 

Rav-W9-M-4-Ncw1-WERz-FRFw-HE8694a4c27d1ed21b1fc5af2ba36eddc450da3febc-YU-t-F1i-VI8

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Goodbye Mother Някой да го е гледал? Отдавна го търсих и вече го има качено в Dailymotion. Най-сетне ще мога да гледам целия филм.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, Gia13 написа:

Туй ще да е нещо ново, на мястото на 2gether the series 

 

 

Със сигурност всички знаят...може би (аз го знам още от октомври :д) :lol: Ще го гледам неделя вечер, че по цели дни съм на работа... Иначе видях нещо като целувка или не беше?! :lol:

Днес излезе и корейското. :3

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@melis95 Хаха аз ще да съм назад. Сега като си погледнах ютюб ми излезе това.Не съм го гледала още, до сега се занимавах с корейското- харесах си крайната песен на втория излезнал епизод( сцената в банята и миенето на косата)  и къде ли не се опитах да я намеря, ама нищо не ми излезе.Явно още я няма публикувана и е направена за сериала..Ти нали си намери и втория преведен епизод на "погледите" ? Понеже във вики е заключен.Ако не ето и тук  пускам и едно задкулисно. Сега се захващам със "шипърите ":D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 22.05.2020 г. at 22:34, melis95 написа:

 

Със сигурност всички знаят...може би (аз го знам още от октомври :д) :lol: Ще го гледам неделя вечер, че по цели дни съм на работа... Иначе видях нещо като целувка или не беше?! :lol:

Днес излезе и корейското. :3

За корейското много се радвам, че го превеждат, и че го качват, че с тва Вики трудно щеше да се гледа.

А за Шипърите бях скептична, докато не попаднах на братчето, чак кат загледах серията видях, че е един от любимците ми- Ohm Pawat, 

Много хубави роли направи и реших да видя какво съм изпуснала и попаднах на Dew даже и превод има... 

Та и той бил с БЛ тематика и ме изненада много приятно. Трудно ми е да давам коментари и ревюта, но историята беше много добре разказана и поднесена...  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 8 часа, merisa написа:

За корейското много се радвам, че го превеждат, и че го качват, че с тва Вики трудно щеше да се гледа.

А за Шипърите бях скептична, докато не попаднах на братчето, чак кат загледах серията видях, че е един от любимците ми- Ohm Pawat, 

Много хубави роли направи и реших да видя какво съм изпуснала и попаднах на Dew даже и превод има... 

Та и той бил с БЛ тематика и ме изненада много приятно. Трудно ми е да давам коментари и ревюта, но историята беше много добре разказана и поднесена...  


Ох да, този Ом, много готин. :wub: Още в Make It Right ме радваше! <3 Скоро ще гледам DEW, но в kissasian.
The Shipper в началото не ми допадна, но в края взе че ми хареса <3
 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момичета знаете ли за този сериал?Днес ми попадна и сега гледам, че даже има български субтитри.:dunno:

Поправка: българските субтитри са само за пети епизод

 

Трейлър 

 

97cd92d0c1f3a7d1.jpg e9ed764b08bfe4a8.jpg

Spoiler

 

10f0f29e8094d048.jpgfd9743614b0740dc.jpg8b6cfb7f7bd5be3e.jpg34f5cb3cc1e6a500.jpgff2153ffa96e5304.jpga8d2385f93e39082.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 21 часа, Gia13 написа:

Момичета знаете ли за този сериал?Днес ми попадна и сега гледам, че даже има български субтитри.:dunno:

Поправка: българските субтитри са само за пети епизод

 

  Покажи скритото съдържание

 

10f0f29e8094d048.jpgfd9743614b0740dc.jpg8b6cfb7f7bd5be3e.jpgff2153ffa96e5304.jpg

Аз не съм го засичала, но от първите кадри ми замирисва на хорор , а той не е в мойта поносимост... няма да коментирам и езика на филма.

Единственото дет ми хвана окото е тоз с банановата ризка горе... горканчо... самотен гей в разгулна компания...

Чакаме мнение от теб засега :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...