Jump to content

Момчешка любов


Recommended Posts

Е, толкова неща изчетох за три години, че софтуера ми е задръстен, пък и преди не беше празен:D Не съм се учила на мнемонични практики:D Каквато и да е истината, факт е, че феновете дето не различават фикция от действителност никак не са малко....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, което е много жалко...... Лошо за артистите. Тези с по-лабилна психика едва ли издържат много. А и те като започват да играят от деца и разчитат само на мениджърите си, какво ли разбират от живота .... но всеки има право на избор. Освен негативите , в тази професия си има и много позитиви за тях :)  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2 hours ago, cucyta said:

Бях чела преди време, вече не знам къде, че актьорите в тези драми не трябва да са хомо, ама дали все още е така не знам. И къде съм го чела също не помня.

Дааа това и аз го помня, не знам дали говорим за един и същ случай.Беше станало голям скандал в един сериал понеже не знам дали режисьора, или филмовата компания беше премахнала момчетата.Класирани и избрани да играят роля,  в последствие установявайки, че са гей им прекратили участията. Сега ще се опитам да потърся кой беше сериала, че и аз не помня....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, cucyta написа:

Бях чела преди време, вече не знам къде, че актьорите в тези драми не трябва да са хомо, ама дали все още е така не знам. И къде съм го чела също не помня.

 

Логично е, след като таргета на тези сериали е женската аудитория. В 90 % от случаите зрителките са жени, основно ученички и тук таме някой гей за цвят :D.

Може да харесват жанра и да се кефят на фенсервисите, ама надали щяха да припадат по чара и сексапила на главните актьори ако бяха хомо. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи дискриминират хомосексуалистите, като не им дават да играят и да се развиват, да градят кариера, защото няма да има фенове. Обаче снимат сериали за хомосексуалисти с хетеросексуални, за да се изкарват пари от феновете :D  Еййй това шоубизнеса е страшна работа :D  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страшна, страшна.Па да не отварям и темата за корейците и псевдо-хомосексуализма върху който цялата им индустрия преди време се изграждаше, ама що стане дума за гей изпълнител или актьор, такова животно при тях нема.С тази тема направо боя си просиш, та е дълга и широка.. :D

@cucytaО да мерси, че ударих на камък при търсенето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 12/12/2017 at 10:30 PM, Gia13 said:

След подробно преглеждане на филмите, които съм препоръчала установих, че повечето заглавия могат съвсем спокойно да се намерят в различните сайтове за гей и бойс льов филми с едно изключение. Пропуснала съм да ви препратя линк. Филмът е част от поредица на 99films студио като първата част се води Queer Movie 20 , както и установих ,че през 2018г. излиза трети филм. 

Заглавие : Queer Movie Butterfly: The Adult World
Дата на премиера : 18 юли 2015г.
Режисьор: Пек Ин Гю
Сценарий: Пек Ин Гю
Филмова поредина : Queer Movie film series 
movie_image.jpg
  Reveal hidden contents

1648860_article_99_20151120141309.jpg&ty

 

movie_image2.png&type=sc960_832

 

123535_S09_153849.png&type=sc960_832

 

  Reveal hidden contents

1523233_article_99_20150831101609.jpg&ty

 

  Reveal hidden contents

1.png&type=sc960_832

 

%25C4%25FB%25BE%25EE%25BF%25B5%25C8%25AD

 

 

 

  Reveal hidden contents

Нам Сънг У / Nam Seung-woo / 남승우

untitled.png?type=w2

 

1.png&type=sc960_832

 

Ю Донг Хьон / 유동현

13260962_280885962249980_441594730_n.jpg

 

11355719_1575809149349703_1187565402_n.j

 

10654956_524857544364976_1053584024_n.jp

 

Трейлър: 
 
Мини филм предварителен преглед в Сеул ,присъствие и  въпроси към актьорите.
  Reveal hidden contents

 

 

  Reveal hidden contents

 

Интимна сцена зад кулисите : 
  Reveal hidden contents

 

Фотосесия за постер на филма : 

  Reveal hidden contents

 

 

Музикално видео / саундтрак: 

  Reveal hidden contents

 

 

Пълен Филм: 

 

 

 

 

@chernata kotkaВиж какво ти намерих, малко със закъснение, но по-добре късно отколкото никога :D.Линкът за сваляне е последния, не се стряскай от малкия формат, пълен си е с английски субтитри 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 9.04.2020 г. at 20:34, Gia13 написа:

Дааа това и аз го помня, не знам дали говорим за един и същ случай.Беше станало голям скандал в един сериал понеже не знам дали режисьора, или филмовата компания беше премахнала момчетата.Класирани и избрани да играят роля,  в последствие установявайки, че са гей им прекратили участията. Сега ще се опитам да потърся кой беше сериала, че и аз не помня....

Кой е сериала/филма? 

На 9.04.2020 г. at 20:43, desini написа:

 

Логично е, след като таргета на тези сериали е женската аудитория. В 90 % от случаите зрителките са жени, основно ученички и тук таме някой гей за цвят :D.

Може да харесват жанра и да се кефят на фенсервисите, ама надали щяха да припадат по чара и сексапила на главните актьори ако бяха хомо. 

Това е напълно вярно. Аз съм на 25 и пак си се кефя на bl сериалите/филми, но не съм няква луда да крещи докато гледа. Само малко :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@melis95Честно да си призная, търсих го назад в темата, но не мога да го намеря. Единственото което ми идва като спомен, че ето този актьор беше замесен Newyear.Сега дали той беше гей и го бяха махнали от сериала, или той заменяше някой друг не мога да си спомня...

Това излезе снощи, някой  има ли впечатления , нещо?

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първият е  Тосара-та, нали?Аз ги навързах като видях главния  от този да се появява като несподелена любов в другия .А кой е третият на път?

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Gia13Да точно този .Невероятен е ,но може на някой да не  им допадне.Но за мен беше невероятен.Но втория,който почна снощи е по-прекрасен.:wub:Още първия епизод се награбиха:D Това е третия En of Love: This is Love Story (2020) на 9 май след като свърши втория.

jVZWBc.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз "En of Love: TOSSARA " едва го изтърпях. Гледах го с превъртане, само за да не изпусна нещо/някой свързан с другите серии. Много разпокъсано и безинтересно действие и изключително антипатичен главен. Нисичкия главен ставаше общо взето, да не говорим, че беше по-мъжествен от така наречения актив. Дългуча дето играеше ролята на невъобразим красавец беше отврат, с това сочно акне по цялото лице ме беше гнус да го гледам, като прибавим тесните рамене, широкия задник и бедра и лигава физиономия и сега се втрисам. Нищо против самия човек, но кой малоумен режисьор, продуцент и т.н. можа да го избере за ролята. Тоя със сигурност е някой връзкар. :mad2:Като капак и некадърни като актьори - малкия не спираше да се поклаща наляво-надясно докато си казваше репликите, а дългуча само рецитираше назубреното, уфф.

Следващята арка е обещаваща. "En of Love: Love Mechanics" първата серия ми хареса, а актьорите не само играят естествено, а са и много симпатични и чаровни. Ще си го гледам с удоволствие.

 
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 11 часа, Gia13 написа:

@melis95Честно да си призная, търсих го назад в темата, но не мога да го намеря. Единственото което ми идва като спомен, че ето този актьор беше замесен Newyear.Сега дали той беше гей и го бяха махнали от сериала, или той заменяше някой друг не мога да си спомня...

 

Знам NewYear от дълго време и знам, че е гей и има приятел от доста време. Супер са сладички и двамата. <3 Не знам за сериала.

Аз и не съм гледала Tossara, понеже главните никак не ми допаднаха, както и историята. Радвам се, че не съм единствената, която не хареса Tossara. xD С нетърпение ще гледам 2рата част. Знам едното момче от друг сериал, но не се сещам кой. Целувката още в 1ви епизод беше wow :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ОсвенNewYear гей в реала е и Earth  от LBC,ето  този, много ми е антипатичен. Изгледах осемте еп от 2gether. Приятна история, добре поднесена, обаче красавеца, дето играе Сарават никак не му се отдава актьорството, другичикия, на който му била първа роля доста по-добре се справя от него

 Както и очаквах от   този сериал, нищо кой знае какво не предложиха, освен голи  разговори, но заради симпатичните момчета се преглъща. Сега ще видя и този, който коментирате En of love. 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен лично 2gether ми допадна и ми харесва доста. И момчетата и историята и всичко. :3 Първоначално си помислих, че няма да ми хареса, но уви, в момента го гледам с голямо удоволствие. <3

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2gether ,както My engineer тези два сериала  са невероятни.Визия,диалози готини момчета всичко си е тип топ.Историята 2gether e чудесна ,сега идва интересното в девети епизод.До колкото му гледах трилъра:wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 21ви април ще почва нов тайландски сериал. Лично се смях на тийзъра, може и да го погледна. - YYY

 

My Engineer е хубав само заради красивите актьори, но историята малко не ми допада, но все пак го гледам с кеф. Вече почна развитие с втората двойка и това ми харесва. :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...