Jump to content

Момчешка любов


Recommended Posts

Long Time No See няма равен. :wub: Страхотен филм!

@chernata kotka Ако не си гледала HIStory: Obsessed, Stay away from me и Crossing the line , време е. ^^ Мисля че ги има в Ютуб с английски субси. Може да погледнеш и Red Balloon, Dark Blue and Moonlight. Не знам точно от кои държави харесваш, аз мога да предложа от всичко. ^^

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@melis95 тези  съм  ги гледала освен Long Time No See и Red Balloon ,ако имаш предложения давай ги насам аз всичко гледам няма значение държавата им:wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мога да ти предложа Love's Coming, Love Love You, My Bromance, Waterboyy, Me and Mr.X (Goodbye Mr.X, китайско е), Just Friends? (корейски филм).

Като каза, че не отказваш и 'hard' филми ще оставя тук Love Next Door 1 и 2 (не е за слаби сърца :lol:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@chernata kotka

Long Time no Seе : видео 1видео 2видео 3видео 4, видео 5

Установих , че го имам.Исках на Openloadco да го споделя, но толкова време не съм качвала нищо, че се оказа, че са премахнали сайта 

ПС: Ще се опитам да  ти намеря и "пеперудата" някъде из архивите имаше линк за сваляне

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@melis95 Благодаря ти токущо изгледах Long Time no Seе много ми хареса ,сега ще погледна и твоето предложение,а другия хард филм и  него изгледах снощи наистина не е за  хора с слаби сърца,но като цяло ми хареса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чакаме няколко от сериите на Club Sapan Fine (2020) да са с наши любимци и в тази тематика.... гледам в 5 и 6та серии... предстоящи тия петъци... дано се сдобият и с превод :)

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@chernata kotka пише го между 2та клипа...  само, че тези серии още не са излезнали... да не говорим за букви.

Има доста БЛ филми с горния младеж ... Gun, но почти няма преведени на бг.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@merisa То май Gun и този другия (още в The Stranded) бяха главните в The Blue Hour или нещо подобно беше името. Нали? Иначе ще гледам сериала с тях, дано да има бърз превод.

Някой гледа ли My Engineer? ^^

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Черно коте,  виждам ентусиазъм, разбираемо е. 

Аз съм поне 33 години по-голяма от теб и гледам това, и не само, превеждам го.

Има по-стари неща.... и също красиви.

   :-))))

   Това е първото и хубаво по темата.

Няма как да наводним форума с БЛ. Има си тема за това.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 9 часа, melis95 написа:

@merisa То май Gun и този другия (още в The Stranded) бяха главните в The Blue Hour или нещо подобно беше името. Нали? Иначе ще гледам сериала с тях, дано да има бърз превод.

Някой гледа ли My Engineer? ^^

 Те са съде инженери... "и тези дядо Попе" - EN OF LOVE THE SERIES ( TOSSARA รักวุ่นๆของหนุ่มวิศวะ)- много бързо се развиват тук нещата... да видим докъде :)

Тук ми е по-интересно кога  Тайн ще се "пречупи'- 2GETHER THE SERIES ( เพราะเราคู่กัน) ;)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@chernata kotka от преведените ето един и от мен , да не споменавам, че ако се върнеш да почетеш назад тук ще намериш и други интересни -

Method (2017)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@merisa този сериал EN of love the series се развиват нещата бързо щото е само от четири епизоди,кратко но интересен като цяло.2gether the series и аз искам да видя,кога тези двамата ще си признаят ,че се харесват и как ще се развият нещата между тях.Благодаря за предложението,сега го изтеглих и ще го изгледам.:wub:@naia това май го гледах до някъде,но мерси за предложението,не помня кога точно го мернах,все пак ще взема пак да го  гледам. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@merisa За 2gether засега върви много добре. Ще чакаме и ще видим признанията, може би ;д Tine вече разбра, но е най-хубаво да чуем признанието.

@chernata kotka  Сякаш малко им куца актьорското майсторство в My Engineer. На единият незнайно защо гласа му е на запис и думите, които "казва" се разминават, много зле, иначе сериала става. Повече ми харесваше 1ви епизод отколкото 2ри.

П.С Само на мен ли ми харесва името Sarawat? :lol: И как Tine го произнася (Салават) :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз следа Why R U - ужасни диалози, написани от малоумен като за малоумни , адски много клишета, гледам го само заради главната двойка, добре им се получава, макар и на моменти да преиграват, другите към шести еп взех да ги превъртам, защото доникъде не стигнаха, пък и са досадни, останалите които се опитват да събират пък са още по-досадни.

2gether-на 3 еп съм, много симпатични момчета, но си мисля, че няма да видим кой знае какво, това е усещането ми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@andi11 Както става във всяка една приказка и  тук ще има хипиенд.2gether към края на сериала може и да ни изненадат сега върви добре,,ще видим какво са ни подготвили сценаристите на сериала.Накрая може и да има обрати според мен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...