Jump to content

Момчешка любов


Recommended Posts

Преди 14 часа, melis95 написа:

@jaji_neko Здравей! ^^ Ами освен Because Of You и изброените, които си писала няма, засега. :3 Мога да ти препоръчам един корейски филм, мисля че се казваше 'White Night'.

Heroin бях го гледала веднага след като беше качен в Ютуб на англ. (2016г. мисля) и след това 2 пъти на български.

Харесва ми как малко по-малко BL започва да им се харесва на хората. ^_^ Гледам бл от 2016г. и не ми е писнало, просто съм свикнала да ги гледам и не мога да се откажа от тях. <3 

Благодаря ти! Ааа верно и ''Because of you" го чакам да излезе. Ще погледна и другото ти предложение. Благодаря ти отново! ❤️

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, jaji_neko написа:

Благодаря ти! Ааа верно и ''Because of you" го чакам да излезе. Ще погледна и другото ти предложение. Благодаря ти отново! ❤️

 

Излезе отдавна, че и свърши

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 7 часа, mrnkaloto написа:

 

Излезе отдавна, че и свърши

Имах предвид бг превода. Сега видях, че вчера е качен в замунда и бягам да гледам! :inlove:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах го на един дъх. Благодаря ти @mrnkaloto че го преведе! <3 Страхотен сериал, а момчетата бяха неземно красиви, особено корееца. :wub: Супер много ме радваше как тайванците говореха на корейски, супер сладко. :lol: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,извинявам се,ако тук не е мястото да попитам,ама видях че е спомената драмата "Because Of You". Благодарности и от мен за превосът:) Видях че има качени само 5 и 6 епизод в Вбоксът.Искам да попитам някой дали ще се качват всички епизоди,писах на авторката която ги качва,но не получих отговор:wacko: А ако ги има качени от някой друг,ще може ли линк? Много искам да е изгледам,мога само от Вбоксът.Благодаря ви много предварително:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, ftisland написа:

Здравейте,извинявам се,ако тук не е мястото да попитам,ама видях че е спомената драмата "Because Of You". Благодарности и от мен за превосът:) Видях че има качени само 5 и 6 епизод в Вбоксът.Искам да попитам някой дали ще се качват всички епизоди,писах на авторката която ги качва,но не получих отговор:wacko: А ако ги има качени от някой друг,ще може ли линк? Много искам да е изгледам,мога само от Вбоксът.Благодаря ви много предварително:)

Аз я качвам в момента в ютуба незнам ,дали можеш да я гледаш от там.Но иначе приятно гледане ще ти дам линк като я кача цялата драма.Във вбох7 мога,но там ме ядосва,дава ми грешка или нещо от сорта.:wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А аз изобщо не мога да ползвам vbox7, отдавна спрях да влизам там, понеже в търсачката нищо не ми излиза като тръгна да търся нещо. Супер много се бъгва... -.-

Видях в ютуб @chernata kotka че си качила и ми тръгва, обаче го има от 4ти епизод.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 21 часа, melis95 написа:

А аз изобщо не мога да ползвам vbox7, отдавна спрях да влизам там, понеже в търсачката нищо не ми излиза като тръгна да търся нещо. Супер много се бъгва... -.-

Видях в ютуб @chernata kotka че си качила и ми тръгва, обаче го има от 4ти епизод.

Аз ги изтрих дава ми някаква грешка по-късно ще ги кача наново и ще ги имате всички десет епизода там. Ето вече я има

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@chernata kotka Супер си, браво! Аз онзи ден го изгледах, но може някой път да си го повторя (както правя с любимите си бл сериали) ^^

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така аз имам една молба момичета можете ли да ми предложите филми на тази тематика.Няма значение на български или на английски,но,ще се радвам ако някои са преведени.Вчера изгледах Like Love и ми хареса.:inlove:Благодаря ви предварително:panda-145:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Gia13 няма значение, националността им само да става за гледане.От всичко може да ми предложиш даже и по хард филми .Всичко гледам,ако е интересно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, chernata kotka написа:

@Gia13 няма значение, националността им само да става за гледане.От всичко може да ми предложиш даже и по хард филми .Всичко гледам,ако е интересно.

 

Преди 2 часа, chernata kotka написа:

Така аз имам една молба момичета можете ли да ми предложите филми на тази тематика.Няма значение на български или на английски,но,ще се радвам ако някои са преведени.Вчера изгледах Like Love и ми хареса.:inlove:Благодаря ви предварително:panda-145:

 

Корейския Night Flight ми е много любим, от китайските A Round Trip to Love и Uncontrolled love. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@desini Благодаря ти ще ги погледна ,а @Gia13 чакам и  твоите предложения . С една дума всеки е добре дошъл да ми даде предложения.:wub: че в това карантийно време се чудя вече,какво да гледам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре, дай ми секунда , ще започна да ти нахвърлям трейлъри да си избереш.Повече от нещата, които ти посоча са качвани тук с линкове за сваляне. Когато си харесаш нещо и ако не можеш да го намериш ми пиши да ти го препратя 

 

 

Spoiler

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...