Jump to content

Момчешка любов


Recommended Posts

8 hours ago, melis95 said:

@lady of the lake Това е добре, а и сериалът беше хубав. Но ми беше объркващ в края...не знам какво стана точно. :lol:

ако не е четена книгата предварително, сериалът на доста моменти губи всякакъв смисъл. Така са орязани всички сцени, че се чудиш това същата история ли е. Честно, сериалчето си струва заради прекрасните актьори, които са избрали да представят героите. Чудесно пресъздават цялата мрънкавост и троснатост на полицайчето, и стоическото самообладание на бодигарда.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не чета никакви книги, така че нормално да се обърквам. :lol:

@Gia13 Sei no gekiyaku - този филм ще е голяма работа. ;д Може и да го гледам, ако няма много насилствени сцени, а като гледам ще има доста.

Бях го мернала във фб преди месеци и се чудех дали да го гледам. Вие мислите ли да го гледате?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@melis95Кой филм с хареса само от всичките, които предложих :D:28558:.Ще го видим, за сега японците не разочароват в жанра. Намерих някакви задкулисни сцени  тук. Лошото е, че не мога да намеря трейлър с английска да разберем какво казват.

Наскоро бях много приятно изненадана от корейците при един сериал, казва се Love wih Flaws. В сюжентана линия са вкарали гей персонажи ( не само един).Сериалът разказва за учителка по физкултура, която има трима братя.Един от тях, Чу Уон Сок, е  гей и работи в гей бар.Голям разбивач на сърца е, постоянно е преследван от хубави момчета, които му търсят вниманието.Той е общо взето един от най-готините персонажи в целия сериал.Страшно много сценки са снимани на работнито му място, да не казвам в първите 5 серии се наблюдава цялостно основен транзит на героите там и в къщата им. Хубави модели са избрали за масовка съотвено.Освен него има един, който се води супер звезда актьор, редовен посетител на бара. Двамата имат сцена( не е интимна), доста дръзка с намека си за сериал на ЕмБиСи даван по телевизията .По-нататък ще има развитие на любовен интерес с един студент.Да си призная първоначално смятах да скипвам на места и да гледам предимно техните сцени,  просто защото не си падам толкова по романтиките и не очаквах да ми хареса . Доста е приятен и хумористичен, първите 4 серии съм се смяла с глас, препоръчвам особено ако обичате да гледате жанра.Техните сценки принципно мисля са изрязани и в туба, но  ако можете, гледайте целия сериал.

b572b33169224b9d.jpg

 

Spoiler

ae60dfeda512fb69.jpg390408683ed41b58.jpgedd480b77b1e3b3f.jpg86352732c42ac020.jpg425390dea77fab6c.jpg

a4c5a800e87da32d.jpg22ef1efd187204e8.jpg

Това е актьорът, който играе супер звездата 

092f1df14305d5c4.jpg

 

 

И последно, тази вечер излиза 10-та серия на UWMA  ето пуснат отрязък цък, останалите тийзъри съм ги качила на страницата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Gia13 Ако почнат да го превеждат ще го гледам, но не мисля че е завършен, понеже единият актьор, който играе като гей почина миналия месец. ><

На 11.01.2020 г. at 13:30, Gia13 написа:

Кой филм с хареса само от всичките, които предложих

Това не го разбрах. Ако говориш кой филм съм си избрала, не съм, понеже изброените не ми допаднаха. Но този 18+ може и да го погледна когато излезе. :lol:

За UWMA много ми хареса 10ти епизод, особено в края (2рата двойка) Най-после такъв момент и Team развали романтичната атмосфера. :lol2:  Дочух, че в новелата нямали много такива моменти, само намеци. Предполагам в сериала са го променили, което е добре за нас феновете. <3

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз най-накрая се наканих на Тарн и Тайп. и то щото се включи нов член на форума да търси отделни субки, защото иска да го превежда.

Сериалчето е убиец, смея се с глас непрекъснато.:D

 

Иначе снощи пуснах и линкове за филмчето, което преведох - Does the flower bloom? Филмчето наистина е много нежно. Съфорумци ми разказаха цялата история от мангата как е и, естествено, филмовата версия е доста орязана, ама то няма и как. 5 тома манга в час и половина няма как да се съберат. 

Спирам със саморекламата  и отивам да гледам още от Тарн и Тайп. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, lady of the lake написа:

Аз най-накрая се наканих на Тарн и Тайп. и то щото се включи нов член на форума да търси отделни субки, защото иска да го превежда.

Сериалчето е убиец, смея се с глас непрекъснато.:D

 

Иначе снощи пуснах и линкове за филмчето, което преведох - Does the flower bloom? Филмчето наистина е много нежно. Съфорумци ми разказаха цялата история от мангата как е и, естествено, филмовата версия е доста орязана, ама то няма и как. 5 тома манга в час и половина няма как да се съберат. 

Спирам със саморекламата  и отивам да гледам още от Тарн и Тайп. :D

Тарн и Тайп!   Няма да забравя как чаках последния епизод. Един от малкото филми/ сериали , с наистина интересна история, освен сладките муцки и нежните докосвания. Много хубав.

lady of the lake, "Does the flower bloom? " е чудесен, просто истински му се зарадвах. Прекрасен филм, препоръчвам!!

Корейски и японски по тематиката са рядкост. Това е попадение! Благодаря ти!

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 26.01.2020 г. at 21:04, melis95 написа:

 

Това е епизода към WHY R U когато почна на 17ти. Какво мислите?

 

Добре се очертава и ще се следи...интересен любовен многоъгълник се заформя :)

...и там се появиха Тарн и Тайп... та кат стана въпрос за тях... много странна ми беше сватбата(предполагам откъс от 13ти)... не очаквах някакси Тайп с букетче...но нейсе...

Някой гледа ли прословутия 13 еп... в цялост ?

Бонус е тоз фенски клип на целия сериал https://www.youtube.com/watch?v=rmajMv_dtQU

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@merisaТой май се плаща...но рускините го бяха пуснали ето ви линк цък

@melis95 За теб бях запазила един откъс от SeiNoGekiyaku , а иначе имах предвид по-рано, че е в духа на педесет нюанса сиво май и един друг японски гей филм  (Double Mints )комбинирани заедно :D

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 hour ago, merisa said:

Добре се очертава и ще се следи...интересен любовен многоъгълник се заформя :)

...и там се появиха Тарн и Тайп... та кат стана въпрос за тях... много странна ми беше сватбата(предполагам откъс от 13ти)... не очаквах някакси Тайп с букетче...но нейсе...

Някой гледа ли прословутия 13 еп... в цялост ?

Бонус е тоз фенски клип на целия сериал https://www.youtube.com/watch?v=rmajMv_dtQU

 

 

Ако говориш за спешъла на Тарн и Тайп, който е час и половина - аз го гледах. има го качен в авистаз - :click:

Ама там нямаше сцени с букетче... :dunno: 

Да няма още някой епизод, дето да съм изпуснала?...

 

И само аз ли намирам баткото на Тарн за много красив?!:inlove:  Честно, много ми допадна това хайванче... :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямаше как да знам това от къде е ... не бях го намерила, само си мислех , че е част от спешъла... ето сватбата цък

мерси за линковете 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Gia13  Много ти благодаря, че сподели с нас линк към специалният епизод на TharnType. ^^

На мен сватбата ми хареса, нежна и красива (без много хора, ама наистина :д сякаш му предлага) И единственият въпрос който ме учуди: Къде са сватбените пръстени? :huh: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 11.01.2020 г. at 23:30, melis95 написа:

За UWMA много ми хареса 10ти епизод, особено в края (2рата двойка) Най-после такъв момент и Team развали романтичната атмосфера. :lol2:  Дочух, че в новелата нямали много такива моменти, само намеци. Предполагам в сериала са го променили, което е добре за нас феновете. <3

Финишира го... да спойлна ли , че кат корейски сериал свърши...

Някой от челите новелата да каже дали е по нея този финал...

Страхотна игра на целия каст... не мога да си кривя душата и да не кажа, че ще ми липсват... , но добре, че свърши таз драма от последните 1,5 серии ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@merisa Честно последните 2 епизода бяха супер банални. :Д Всичко се случваше толкова баааавно, незнайно защо... А WinxTeam нямаха особено много моменти и се ядосах за това.. Последния епизод го гледах с триста зора, иначе като цяло сериала си беше хубав.

Някой да гледа WHY R U? Този сериал ми стана любим за тази година.  :wub:  Всичко се развива както трябва, НО! Fighter вече да избере - Tutor или HwaHwa... TUTOR РАЗБИРА СЕ! :д Другата главна двойка е толкова забавна, вече се харесаха. <3 :3
П.С Когато видя Saint просто ми стопля душицата. Обичам го това момче! :wub: :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@melis95Аз и него следя ... Saint направо се е слял с ролята си... не знам само каква драма ще вкарат... или все така безоблачно ще се движат нещата до края...

Другото, което превеждат и следя е BECAUSE OF YOU (因為愛你) с корейски привкус... каста все убавци са ги подбрали... нищо натоварващо ;)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@merisa О да, Because Of You, почнах да го тегля откакто обявиха, че почват превода. Ще го почна, след като преведат всички епизоди. Много хубав ми се видя от трейлъра. :wub: Главните са супер хипер сладки. <3

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази сватба между Тарн и Тайп вероятно ще я видим във втория сезон,Why ru го гледам на мен много ми допатна главния каст.За Because of you това го гледам очаквам финалните два епизода със нетърпение.Изцяло изгледах почти всичко от този жанър в сайта kissasian.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, здравейте! Много съм щастлива, че има такава тема и идвам директно с една молба. Моля ви, кажете ми преведени сериали/филми с такава тематика, но условието е да са преведени на български. :subs::D Гледала съм TharnType, HIStory 3 и в момента гледам Addicted Heroin. :es:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@jaji_neko Здравей! ^^ Ами освен Because Of You и изброените, които си писала няма, засега. :3 Мога да ти препоръчам един корейски филм, мисля че се казваше 'White Night'.

Heroin бях го гледала веднага след като беше качен в Ютуб на англ. (2016г. мисля) и след това 2 пъти на български.

Харесва ми как малко по-малко BL започва да им се харесва на хората. ^_^ Гледам бл от 2016г. и не ми е писнало, просто съм свикнала да ги гледам и не мога да се откажа от тях. <3 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...