Jump to content

Момчешка любов


Recommended Posts

Чудя се, защо се мотах толкова време ми не изгледах по-рано History 2. Много ми харесаха и 2-те му части, особено първата.  Всички актьори бяха готини, симпатични и добре си играха ролите. Сцените с целувки и секс сцените добре им се получиха, изобщо браво на тайванците. С History 3 за сега няма да се разберем, ще отлежава, големи са ми грозници там и двамата главни, не мога да се прежаля.

От японците очаквам с огромно нетърпение тежката артилерия, ама ще ми се изчака чакалото до пролетта на 2020г:  Sei no Gekiyaku (2020), по едноименната манга.

Трейлър 18+!!!!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Gia13 Аз ще го гледам. Чакам го с нетърпение. Иначе в момента гледам TharnType The Series и ми харесва.
Не знам дали да ви се похваля, но ще отида на Фенмийтинга на 2moons2 в Германия, супер съм щастлива и очаквам с нетърпение да ги видя на живо. <3 J9 :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@melis95И аз тях ги гледам, те са готини, а и актьорската им игра е добра. За  2moons2  не предполагах, че са станали толкова известни, че да стигнат чак до Европа с фенмийтинг, за новия състав на сериала става дума, нали? Until We Meet Again  започна , пуснаха  видео от началото на епизода , то не са една кофа сълзи и две кофи сополи, бащите ги е хванал забавения каданс, туй момче така и не намери някой да му вземе пистолeта....

260aa205b0f1b84b.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Gia13 И не се знае защо бащата на (забравих му името) има пистолет? Полицай е може би?! :д Супер сад беше сцената.

И да, с новия състав, от 2ри сезон. И не знам как ще оживея след hi touch-a с тях... *-* Но единствено в Германия имат, за жалост. Ако имаха в Англия по-добре, понеже живея в Англия, но късмет 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наскоро ми попадна един добре направен 15 минутен филм, който се превърна в мой фаворит заради начина си на заснемане. Омагьоса ме с цветовете, добрата актьорска игра, реалната легенда за китайския бог, добре разгърнатата история, а химията беше на сто процента. Единствено ми се щеше да не се говореше на английски, но пък може би това до голяма степен беше свързано със самата история и главния герой живеещ в Америка, така че дори и този акцент пасна накрая: Kiss of the Rabbit God (兔兒神)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радвам се, че има отзвук към заглавието, което дадох. Благодаря ви :wub:

 

Не пиша често, защото почти не гледам БЛ напоследък. Минах на кратки филми. Дори и да не уцеля историята, то са минали само 15 минути. Освен това харесвам как е разгърнато креативно за този кратък период. Станах минималист, хехе. Сега ще споделя друго заглавие, което лично мен ме остави без думи. Не мисля, че ще се понрави на всеки. Изглежда зверски абсурдно на пръв поглед, но после осъзнаваш, че всъщност ти поднасят бруталната истина. Мен ме удари здраво тази история. Освен това обратите в това чудо бяха толкова много, че ми трябваше маса време, за да подредя мислите си и да изляза с извод за себе си от изгледаното. И още по-странното е, че все още съм в шок: he's selling her ***...but not for cash  И ще задам един въпрос: Носи 

Off Topic

перука, защото е мъж, нали? Взех да се обърквам вече за тази тема ли е заглавието или не :slap:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 9.11.2019 г. at 18:41, Gia13 написа:

@melis95И аз тях ги гледам, те са готини, а и актьорската им игра е добра. За  2moons2  не предполагах, че са станали толкова известни, че да стигнат чак до Европа с фенмийтинг, за новия състав на сериала става дума, нали? Until We Meet Again  започна , пуснаха  видео от началото на епизода , то не са една кофа сълзи и две кофи сополи, бащите ги е хванал забавения каданс, туй момче така и не намери някой да му вземе пистолeта....

 

 Oсвен че станаха доста известни , ще се снима с тях и 2moons3....

А относно другия... Until We Meet Again сериалчето се движи по ръба с много сладко-горчив привкус ... толко сладки сготвиха и изядоха и толко сълзи се проляха, че дано има щастлив край.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз започнах Until we meet again, наистина доста драматична история, но каста е много приятен, за пръв път попадам на подобен сюжет в БЛ сериал.

Тарн и Тайп започна супер, но след 6 еп. премина в досадна и дразнеща история, момчето, играещо Тайп се отличава с некадърна игра, диалозите са клиширани, с две думи- не съм доволна,   Mew в двойка с Art в What the duck 1 беше много по-добър. 

Погледнах и 3 еп. от I am your king 2, но не ме грабна. Histry 3- също. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз се надявам поне TharnType да завърши добре...Така се ядосах в предния епизод, че не очаквам нещо по-гадно да се случи в последния епизод. И последно, имам предчувствие, че ще има 2ри сезон.

За 2moons2 просто актьорите ми допаднаха и сезона се разви много добре.

Не знам какво да кажа за UWMA освен, че е страхотен и има супер интересна история. <3 Всички актьори ми харесват и имат химия. Най-после почва развитие за втората двойка! :wub:
И последно - вече мразя Make Our Days Count. :") 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, melis95 написа:

....
И последно - вече мразя Make Our Days Count. :") 

Имаше интересен сюжет до последните 2 серии... които бяха повече от ненужни... освен че бяха неясни....

Не че имах някакви очаквания за финала, но този много ме изненада :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

На 22.12.2019 г. at 20:30, merisa написа:

Имаше интересен сюжет до последните 2 серии... които бяха повече от ненужни... освен че бяха неясни....

Не че имах някакви очаквания за финала, но този много ме изненада

Да, то Obsessed не беше толкова тъжен, просто нямам думи.

 

Този ще започне на 14ти февруари.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@melis95, последното Хистори ме накара да намразя тези сериали! Ревала съм с глас на последния епизод! Не знам кому беше нужно се да осакати по този начин една прекрасна история. но вече on going сериали не гледам докато не разбера какъв ще е финала. Този тук ми дойде в повече!

 

Иначе снощи гледах един японски филм - видях го в нашия списък - Does the flower bloom? Неангажиращо, ненатрапчиво, без много драма, без страстни сцени.

И без гаден край! :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@lady of the lake Съгласна съм с теб за HIStory!! По-гаден край не съм виждала в друг сериал. Надявам се поне TharnType да завърши добре, без повече рев. :lol:

 

Този ще започне мисля че на 17ти януари.

 

И весело посрещане на Новата 2020 Година!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 12/31/2019 at 10:36 PM, melis95 said:

@lady of the lake Съгласна съм с теб за HIStory!! По-гаден край не съм виждала в друг сериал. Надявам се поне TharnType да завърши добре, без повече рев. :lol:

 

Този ще започне мисля че на 17ти януари.

 

И весело посрещане на Новата 2020 Година!

За много години!

 

Това заглавие, което си написла тъкмо вчера ми излезе в wattpad, че някой се е хванал да направи фен превод на горещите сцени. :es: 

Макар че преводачът пише малко странно, пак похвално, че е започнал някакъв превод. Току виж изкарал и цялата история ( както групичката преводачки, които дружно превеждат Advance bravely).

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@lady of the lake Леле супер. :Д А аз си чакам все още 10ти епизод на Guardian с бг суб. :lol: Advance Bravely от колко време го превеждат? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@melis95 Advance bravely  го правят вече повече от година и половина. Момичетата са почни на края - преди няколко дни пуснаха 190 глава, а те са 215 + 10 спешъла. предполагам скоро ще изкарат и останалите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За много години и от мен!

@andi11  Освен, че сюжетът е различен, но е и доста заплетен.Много интересно са представили кармичната натовареност след прераждането.(сега се разкрива в последният излезнал епизод) Четох до някъде книгата, по която е адаптирана историята, макар преводът да беше ужасен.Не е особено дълга.Има голям фокус върху правнето на десерти, ако до тогава не сте били запознати с тайладската кухня, зачетете ли ще се вътре в нещата.Първата секс сцена е доста добре съобразена за тайландска авторка(изненадващо), втората не чак толкова.Феновете се надяваха режисьорът да развие повече историятна на приятеля на Дийн с приятеля на Парм, защото в книгата те нямат почти нищо писано.Само някакви намеци са пуснати в екстра чаптърите. Гледах последната серия излезнала тази вечер, много добра актьорска игра на Дийн.Като епизодични герои са вкарали доста познати лица.

 До сега общо взето почти всичко тайландско, което съм гледала е от един и същ тип, то ако не са инженер, ще са доктори, все някой ще става ' луна",Луни с Луни се вземат и порчие ...

Честно да си призная, напоследък почти нищо, което се прави от този жанр, не ми допада.Тайландците едни и същи клиширани истории  предлагат, такива и се вземат за адаптация в серии.Основна черта са лоша актьорска игра, опитват се да компенсират с интимни сцени понякога или откъм скиншипинг на двойката в реалния живот.Тарн и Тайп и на мен ми бяха интересни в началото. Да, интимните сцени им се получават много добре, имат химия помежду си( там им е силната страна).Личи си ,че са работили за да им се получи.Още преди да излезне сериали си спомням, че рускините си скъсваха да публикуват кратки истории , колко са близки , но в един момент нещо историята стана хлабава, единия персонаж се държи дразнещо "темерутски" , което граничи да прерастне във физическо насилие, другият пък проявива безгръбначни признаци на изтривалка и като добавим нетолкова добра  актьорска игра, в един момент ти остава назад в листата.

Хистори ми вървеше добре.Втората двойка ми беше по-интересна , ако трябва да бъда честна нищо, че на моменти ученикът ми идваше твърде сладникав.Актьорът, който игра Хао Тин-Уейн Сон игра много добре като за първа продукция.Мисля, че ще има доста оферти след крайния резултат от сериала.Беше ми останал само последния епизод да гледам, забавих го и после видях зареваванията и протестите на рускините към края и му отложих гледането.Разбра се, че няма да са цветя и бомбони.

@lady of the lakeЩом си на японска вълна сега е времето да ти препоръчам нещо, което излезе наскоро Athlete -трейлър и първа и втора част .Иначе  "Негов " очаквам с нетърпение, но пък те японците никога не са имали проблем с разгръщане на зрели теми в този жанр. Същевременно адекватни и провокиращи както за групата от хора принадлежаща му, така и тези извън него.Има и още един "в очакване" но  усещам , че ще принадлежи към графата "специални вкусове" -Sei no gekiyaku +18 !!.

@melis95Наскоро освен "Инженерите" ми попадна и един " Кислород" :D:28558:. Позачетох книгата му, става....Там са малко по-зрели " децата" за сега .Лошото е, че има само тийзъри пуснати , а трейлърът се плаща май....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...