Jump to content
Ragnos

Корея и аз - 25.05.2013 г.

Recommended Posts

Здравейте! Искам да попитам за билетите,как можем тези,които не сме от София да си ги закупим? :)

Другото ми въпросче е: участниците в конкурсите трябва ли да си закупят и те билети-имам предвид за целия ден или само за конкурса е без билети?

БРАВО  :up: за инициативата.Това е супер :)

Мисля, че от НДК могат да предоставят възможност за онлайн резервиране на билети, но това ще го уточним идната седмица.

Мисля, че от НДК могат да предоставят възможност за онлайн резервиране на билети, но това ще го уточним идната седмица.

А цената на билетите уточнена ли е вече?  :rolleyes:

5 лв. ;)

Само толкова ли?  Браво! Чудесно сте се справили ;) 

Целта ни не е да печелим от това, а просто да ограничим достъпа на хора, които не знаят за какво са дошли и предпочитат да смущават останалите с поведението си. Освен това залата има ограничен капацитет за посетители, затова и бройката на билетите няма да е голяма.

Тъй като си правя планове да идвам, искам да попитам цената на билета цялата програма ли обхваща 0т 11-до 18h ? :)

Aз искам да помоля след като уточните въпроса с онлайн резервациите на билети да сложите линк.

Светле, аз ще ти взема билет, ако има някакъв проблем с резервацията. Не се притеснявай :)

Добре Наде, мерси предварително! И аз ще имам изненада за теб!

Оооо толкова е хубаво,така ми е мъчно ,че няма да мога да дойда.С най-голямо удоволствие бих се запознала с всички.Желая Ви страхотно и незабравимо преживяване на всички и със сигурност духом ще съм там.Още от сега ще си приготвя една бутилчица Соджу да потуша мъката :cry: :cry: .

Налага се да работя а няма почивки пък имам дете за гледане.Дано да има и друг път нещо такова и да съм свободна.

Фейтинг :xaxa::es::kissx: :kissx:

Искам да попитам кога ще има информация зa закупуването на билетите :icon_sunny:

Здравейте,

искам да попитам как вървят нещата с продажбата на билети? Не съм от София, и ако дойда на 25-ти на място, дали ще има шанс да закупя 3 билета /за мен, съпруг и детенце/?

Благодаря предварително за отговора, и използвам възможността да пожелая на всички весели празници.

OOOOOOOO moje li nqkoi da mi otgovori burzo za6toto mn mi se xodi na tova subitie a vuproza e:

vse o6te moje li da si vzema bilet za tva ne6to! :rolleyes:

Edited by acabaca
http://www.easternspirit.org/forum/index.php?showtopic=1468

Тъкмо си търсех повод да дойда в София. Ще си резервирам хотел някъде наблизо и непременно ще присъствам. Надявам се поне веднъж да седя сред хора, които не си дърпат очите, всеки път, когато им говориш за този край на света.

Sonihrisi, ние сме точно такива :) Най-много да ти надуем главите :P

Радвам се, че това е повод да дойдеш по Софията :P

Тъкмо си търсех повод да дойда в София. Ще си резервирам хотел някъде наблизо и непременно ще присъствам. Надявам се поне веднъж да седя сред хора, които не си дърпат очите, всеки път, когато им говориш за този край на света.

И аз така. Или да отвръщат глави и да се хилят подигравателно. :D 

А за билетите ? Кога ще могат да се купуват ?  :icon_sunny: 

Надявам се до края на седмицата да го изчистим този въпрос, съжалявам за забавянето в отговора :)

Може да закупите билети за събитието от 13 май в билетния център на НДК.  :icon_sunny:

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...