Jump to content
Ragnos

Корея и аз - 25.05.2013 г.

Recommended Posts

koream10.jpg

Скъпи съфорумци и приятели,

тази пролет сдружение "Истърн Спирит",
по проект на Република Корея
и съвместно с Корейското посолство в България,
организират

"Корея и аз"

културно събитие, посветено на всички любители
на Страната на утринната свежест,
което ще ви зареди с нови идеи и знания
за това как, защо и кога да посетите това магическо кътче от Изтока.
През това време актьорите от студио "Жар",
корейските студенти от Музикалната академия в София
и участниците в конкурсите за корейски танц и песен
ще се погрижат за доброто ви настроение.

Можете да заповядате на 25 май в зала 11 на НДК (кино Люмиер).

Билети ще намерите от 13 май на касите в Билетен център НДК.

Програма

11:00 – Откриване на събитието с приветствие от организаторите и посланика на Република Корея

11:20 – "Без багаж в Страната на утринната свежест" - лекция за най-интересните туристически обекти в Корея

12:20 - "Корейският бизнес образец в България" - лекция за навлизането на корейските корпоративни гиганти на българския пазар и предизвикателствата пред българските им служители и ръководители.

13:30 - Почивка и съпътстващи мероприятия: представяне на изложба на снимки и картини

на корейска тематика от български автори.

Участие на публиката в оценяването им

и излъчването на най-добра фотография и най-красива картина.

14:00 - Приветствие към публиката с изпълнение на традиционен корейски танц с барабани на студио "Жар".

14:10 - Класическо музикално изпълнение на корейските студенти от Музикалната академия.

14:20 - Обявяване на конкурса за к-поп танц и представяне на претендентите

14:30 - Начало на конкурса за к-поп танц

15:25 - Игра с публиката

15:40 - Обявяване на конкурса за к-поп песен и представяне на претендентите

16:00 - Начало на конкурса за песен

16:40 – Втора игра с публиката

17:00 - Обявяване на победителите в конкурсите за фотография и изобразително изкуство и награждаване

17:15 - Обявяване на победителите в конкурса за к-поп танц и к-поп песен и награждаване

17:30 - Изненадата на събитието (която ще остане в тайна до последния момент) ;)

18:00 - Закриване на "Корея и аз"

Събитието в сайта на НДК

Събитието във Facebook

* Екипът на Истърн Спирит си запазва правото да внася промени в програмата на събитието,

за които своевременно ще ви информира.

О супер, много е вълнуващо всичко това. Аз съм с вас, макар и през няколко океана! Ако мога да помагам с нещо - с удоволствие, успех за големия ден!!! Да знаете, ще пратя и мои снимки от Корея:)

С удоволствие ще посетя събитието.

Постера е страхотен. Поздравления за създателя, който и да е той  :yes:

Страхотна новина.С най-голямо удоволствие бих посетила събитието.Изглежда ужасно превликателно и мисля,че всички много ще се забавляват.

Поздравления за организаторите. :) :)

СУПЕР !!!! Според мен ще е изключително интересно и забавно. А само може ли да ми кажете горе-долу каква ще е цената на билетите?

Цената ще бъде приемлива, помислили сме за това. Нека да финализираме един елемент и ще обявим цената на билетите  :icon_sunny:

Благодаря за бързия отговор :) Нямам търпение за събитието  :rolleyes: и браво на всички организатори за прекрасната идея  :yes:  :bow:

За жалост няма да присъствам, но знаете, че съм с вас духом.

Здравейте, а аз искам да попитам за конкурсите за фотография и изобразително изкуство ще има ли някаква по-подробна информация за срокове и т.н., понеже аз съм си леко забляна и само за кпоп танците и песните видях :)

Здравейте, а аз искам да попитам за конкурсите за фотография и изобразително изкуство ще има ли някаква по-подробна информация за срокове и т.н., понеже аз съм си леко забляна и само за кпоп танците и песните видях :)

До няколко дни ще пуснем подробна тема и за този конкурс. Заради забавянето ще удължим срока за предаване на творбите. Вие само се въоръжете с четки и апарати. ;)

Пуснете gangnam задължително на Зуека големи стъпки правеше с Рачков..а даже ей го клипчето да видите, че Зузката е врял и кипял в к-попа и само тва ша чака!! ^^ Мен лично много ме кефи тоя човек както и Рачката добре сте го избрали за водещ.

За съжаление обаче, едва ли Зуека ще може да ни е водещ, тъй като му е изникнал друг ангажимент за същата дата. Научихме го вчера. :( В момента водим преговори с друга позната от малкия екран личност, която да го замести.

Чудесна новина! От доста време чакам да обявите датата! С радост ще посетя събитието! Благодаря на организаторите!

Жалко, че се намирам на другия край на България

Roheos, имаш достатъчно време да се организираш и да дойдеш.

Sikte72, най-накрая ще се запознаем :D

Браво! Чудесни сте! Много е хубаво и това, че сте обявили датата още от сега - така наистина има време да се подготвят тези, които ще дойдат от различни краища на България. Успех на организаторите!

Да Наде радвам се че ще имам възможност да се запознаем живот и здраве!

Здравейте! Искам да попитам за билетите,как можем тези,които не сме от София да си ги закупим? :)
Другото ми въпросче е: участниците в конкурсите трябва ли да си закупят и те билети-имам предвид за целия ден или само за конкурса е без билети?
 БРАВО  :up: за инициативата.Това е супер :)

Ще може ли участниците да гледат програмата?

Разбира се, стига да не е по време на собственото им участие  :28558:

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...