Jump to content

Корея и аз - 25.05.2013 г.


Recommended Posts

Здравейте! Искам да попитам за билетите,как можем тези,които не сме от София да си ги закупим? :)

Другото ми въпросче е: участниците в конкурсите трябва ли да си закупят и те билети-имам предвид за целия ден или само за конкурса е без билети?

 БРАВО  :up: за инициативата.Това е супер :)

 

Мисля, че от НДК могат да предоставят възможност за онлайн резервиране на билети, но това ще го уточним идната седмица.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че от НДК могат да предоставят възможност за онлайн резервиране на билети, но това ще го уточним идната седмица.

А цената на билетите уточнена ли е вече?  :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Целта ни не е да печелим от това, а просто да ограничим достъпа на хора, които не знаят за какво са дошли и предпочитат да смущават останалите с поведението си. Освен това залата има ограничен капацитет за посетители, затова и бройката на билетите няма да е голяма.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оооо толкова е хубаво,така ми е мъчно ,че няма да мога да дойда.С най-голямо удоволствие бих се запознала с всички.Желая Ви страхотно и незабравимо преживяване на всички и със сигурност духом ще съм там.Още от сега ще си приготвя една бутилчица Соджу да потуша мъката :cry: :cry: .

Налага се да работя а няма почивки пък имам дете за гледане.Дано да има и друг път нещо такова и да съм свободна.

Фейтинг :xaxa::es::kissx: :kissx:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

искам да попитам как вървят нещата с продажбата на билети? Не съм от София, и ако дойда на 25-ти на място, дали ще има шанс да закупя 3 билета /за мен, съпруг и детенце/?

Благодаря предварително за отговора, и използвам възможността да пожелая на всички весели празници.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

OOOOOOOO moje li nqkoi da mi otgovori burzo za6toto mn mi se xodi na tova subitie a vuproza e:

vse o6te moje li da si vzema bilet za tva ne6to! :rolleyes:

 

Редактирано от acabaca
http://www.easternspirit.org/forum/index.php?showtopic=1468
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъкмо си търсех повод да дойда в София. Ще си резервирам хотел някъде наблизо и непременно ще присъствам. Надявам се поне веднъж да седя сред хора, които не си дърпат очите, всеки път, когато им говориш за този край на света.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъкмо си търсех повод да дойда в София. Ще си резервирам хотел някъде наблизо и непременно ще присъствам. Надявам се поне веднъж да седя сред хора, които не си дърпат очите, всеки път, когато им говориш за този край на света.

 

И аз така. Или да отвръщат глави и да се хилят подигравателно. :D 

А за билетите ? Кога ще могат да се купуват ?  :icon_sunny: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...