Jump to content

Корея и аз - 25.05.2013 г.


Recommended Posts

Нека и аз дам още малко информация.

 

Цената на билетите е 5 лв. Хората, които живеят извън София и нямат възможност да си закупят чрез познати в София или не искат да рискуват да останат без, да изпращат мейл с име и фамилия на адрес easternspirit.org@gmail.com с тема "резервация на билет/и". Ако запазвате билети за повече от 1 човек, напишете и техните имена. Ще ви върнем мейл за потвърждение. Ще можете да си ги вземете в деня на събитието не по-късно от 30 минути преди началото. Непотърсените билети след това ще бъдат пуснати в продажба пред залата за всички желаещи, които не са могли да ги закупят по друг начин.

 

Бройките са ограничени, затова ви съветваме да не чакате до последния момент. :) Отново се извиняваме за забавянето, но всички знаете колко "бързо" работи българската администрация.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А аз искам да попитам, понеже съм от Варна, а ще идвам. Не познавам никого от присъстващите лично, ще може ли да се набутам при някого да му досаждам? Или поне да се запознаем?  :dunno:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Их как и на мен ми се идва :( , но не ми се пътува сама от Пловдив...след това да търся залата, жалко ... но вие да се забавлявате много.... :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От Пловдив очакваме доста хора. ;)



Ако искате, организирайте си комбинирано пътуване в темите за форумски срещи по градове.



http://www.easternspirit.org/forum/index.php?showforum=56

 

Идеята на това събитие е да се съберат колкото може повече фенове на Корея, независимо от града, в който се намират. Щом от Варна ще идва цяла тайфа, защо не и от по-близките градове. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже и аз ще идвам,но съм от Търговище и 100% ще съм единствен от града,има ли хора от Варна или от североизточна България като цяло,които ще пътуват с влак,да знам да се опитам да се паднем в един и същи,защото и на мен хич не ми се пътува сам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес си купих билет с очакването, че ще съм една от последните . За изненада оказа се, че салона е празен .

Можеш ли да дадеш много простички и ясни инструкции откъде си купи билета (като за идиоти  :D ), защото аз днес ходих до Билетния център на НДК (вляво от централния вход, от страната на алеята, водеща към моста на влюбените) и не успях да взема. Питах на каса 3, там човекът не бе чувал за събитието. Пусна сърч в някаква електронна система, но и там не излезе нищо подобно за 25 май. Посуетих се наоколо, но никой не можа да ми каже къде трябва да отида, за да си взема билети. Реших да се разходя до кино Люмиер, но и там ударих на камък. Мерси предварително :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Можеш ли да дадеш много простички и ясни инструкции откъде си купи билета (като за идиоти  :D ), защото аз днес ходих до Билетния център на НДК (вляво от централния вход, от страната на алеята, водеща към моста на влюбените) и не успях да взема. Питах на каса 3, там човекът не бе чувал за събитието. Пусна сърч в някаква електронна система, но и там не излезе нищо подобно за 25 май. Посуетих се наоколо, но никой не можа да ми каже къде трябва да отида, за да си взема билети. Реших да се разходя до кино Люмиер, но и там ударих на камък. Мерси предварително :)

 

От там се връщам. И аз улучих стената на каса 3, но (като един уважаващ себе си упорит упорит идиот) не се отказах и по ред на номерата питах на всички каси. Оказа се първата от дясната страна, като влизаш  :slap:

И успях да си купя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера ходих до билетния център, за да проверя какъв е проблемът. Още на първата каса, на която застанах, ми дадоха да си взема билет. Беше около 18 ч. и първите три реда в залата вече бяха запълнени. Отдело на пощата имаме резервирани билети за над 30 човека, които още не сме взели. Горе-долу една пета от местата в залата са вече заети, а относително празната зала преди два дни я отдавам на вероятността повечето софиянци да не бързат да си взимат.

 

Билетният център работи до 19 ч, ако това е от значение за някого, а работещата каса е първата вдясно, веднага след стъпълата. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е то има програма...влизаш в антрактите...

Да не говорим, че със сигурност ще има успали се, като мен :rofl:

 Ама като се замислих с тези билети...я някой от организаторите да отговори наистина...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Влизането става преди началото в 11 ч. или след обедната почивка. След като си дадете билета, ще ви сложим гривничка, за да не се налага да го показвате всеки път.

 

Само се постарайте да не закъснявате, защото вероятно ще затворим вратите с цел да не се смущават гостите и участниците.

 

Излизане за тоалетна или друго може да правите по всяко време, стига да е по начин, който не пречи на останалите хора в залата. Внасянето на храна и напитки е забранено. Изискването е на НДК. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...