Jump to content

Корея и аз - 25.05.2013 г.


Recommended Posts

koream10.jpg

Скъпи съфорумци и приятели,

тази пролет сдружение "Истърн Спирит",
по проект на Република Корея
и съвместно с Корейското посолство в България,
организират


"Корея и аз"

културно събитие, посветено на всички любители
на Страната на утринната свежест,
което ще ви зареди с нови идеи и знания
за това как, защо и кога да посетите това магическо кътче от Изтока.
През това време актьорите от студио "Жар",
корейските студенти от Музикалната академия в София
и участниците в конкурсите за корейски танц и песен
ще се погрижат за доброто ви настроение.

 


Можете да заповядате на 25 май в зала 11 на НДК (кино Люмиер).



Билети ще намерите от 13 май на касите в Билетен център НДК.

 


Програма

 

11:00 – Откриване на събитието с приветствие от организаторите и посланика на Република Корея

11:20 – "Без багаж в Страната на утринната свежест" - лекция за най-интересните туристически обекти в Корея

12:20 - "Корейският бизнес образец в България" - лекция за навлизането на корейските корпоративни гиганти на българския пазар и предизвикателствата пред българските им служители и ръководители.

13:30 - Почивка и съпътстващи мероприятия: представяне на изложба на снимки и картини

на корейска тематика от български автори.

Участие на публиката в оценяването им

и излъчването на най-добра фотография и най-красива картина.

 

14:00 - Приветствие към публиката с изпълнение на традиционен корейски танц с барабани на студио "Жар".

14:10 - Класическо музикално изпълнение на корейските студенти от Музикалната академия.

14:20 - Обявяване на конкурса за к-поп танц и представяне на претендентите

14:30 - Начало на конкурса за к-поп танц

15:25 - Игра с публиката

15:40 - Обявяване на конкурса за к-поп песен и представяне на претендентите

16:00 - Начало на конкурса за песен

16:40 – Втора игра с публиката

17:00 - Обявяване на победителите в конкурсите за фотография и изобразително изкуство и награждаване

17:15 - Обявяване на победителите в конкурса за к-поп танц и к-поп песен и награждаване

17:30 - Изненадата на събитието (която ще остане в тайна до последния момент) ;)

18:00 - Закриване на "Корея и аз"

 

Събитието в сайта на НДК

 

Събитието във Facebook

 
 
 

* Екипът на Истърн Спирит си запазва правото да внася промени в програмата на събитието,

за които своевременно ще ви информира.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

О супер, много е вълнуващо всичко това. Аз съм с вас, макар и през няколко океана! Ако мога да помагам с нещо - с удоволствие, успех за големия ден!!! Да знаете, ще пратя и мои снимки от Корея:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотна новина.С най-голямо удоволствие бих посетила събитието.Изглежда ужасно превликателно и мисля,че всички много ще се забавляват.

Поздравления за организаторите. :) :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, а аз искам да попитам за конкурсите за фотография и изобразително изкуство ще има ли някаква по-подробна информация за срокове и т.н., понеже аз съм си леко забляна и само за кпоп танците и песните видях :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, а аз искам да попитам за конкурсите за фотография и изобразително изкуство ще има ли някаква по-подробна информация за срокове и т.н., понеже аз съм си леко забляна и само за кпоп танците и песните видях :)

 

До няколко дни ще пуснем подробна тема и за този конкурс. Заради забавянето ще удължим срока за предаване на творбите. Вие само се въоръжете с четки и апарати. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пуснете gangnam задължително на Зуека големи стъпки правеше с Рачков..а даже ей го клипчето да видите, че Зузката е врял и кипял в к-попа и само тва ша чака!! ^^ Мен лично много ме кефи тоя човек както и Рачката добре сте го избрали за водещ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление обаче, едва ли Зуека ще може да ни е водещ, тъй като му е изникнал друг ангажимент за същата дата. Научихме го вчера. :( В момента водим преговори с друга позната от малкия екран личност, която да го замести.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво! Чудесни сте! Много е хубаво и това, че сте обявили датата още от сега - така наистина има време да се подготвят тези, които ще дойдат от различни краища на България. Успех на организаторите!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Искам да попитам за билетите,как можем тези,които не сме от София да си ги закупим? :)
Другото ми въпросче е: участниците в конкурсите трябва ли да си закупят и те билети-имам предвид за целия ден или само за конкурса е без билети?
 БРАВО  :up: за инициативата.Това е супер :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...