Jump to content

Група за к-поп танци GET OUT от Пловдив


Recommended Posts

942463_611950642167029_1184357685_n.jpg


Група за к-поп танци GET OUT от Пловдив си търси 5 нови попълнения. 7 човека сме и вече си танцуваме повече от месец. Ако има желаещи, могат да ми пишат. :) Тренировките ни са всяка събота по час и половина и таксата е около 7 лева на месец (за 4 тренировки) в зависимост колко нови човека ще дойдат. Залата е в Тракия.


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хей, хора, това е първият ни dance cover. Надяваме се да ви хареса и ако ви допадаме се абонирайте за канала ни във youtube. Положихме много усилия и продължаваме да го правим, така че ни очаквайте с нещо ново. :)



 


Вече си имаме и FB страница


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:o Имате моите адмирации!Като за първи dance cover  сте се справили мн добре :yes:  Определено ще ви следя с интерес и малко завист /благородна/. Аз лично мн бих искала да се присъединя, но съм с два леви крака... Fighting!!!

 
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Завърнахме се с нов кавър. Този път е на новата песен на Sistar - Give it to me.


Надяваме се да ви хареса и се постарахме много, също така се вслушахме и в забележките ви,


така че наистина дадохме всички от себе си. 


 



 


Решихме и да участваме в конкурса на Sistar за най-добър кавър.


Ще сме ви много благодарни, ако ни харесвате да гласувате за нас: тук


Става по следния начин: Първо трябва да сте харесали FB страницата на SISTAR.


След това кликвате на посочения адрес и ще ви се появи страницата с всички участващи.


Ние сме на 1 или 2 страница и за да гласувате за нас, трябва да натиснете бутона LIKE, който е до клипа ни.


Благодарим ви предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен страшно ми допаднахте... И защо чак сега откривам темата ви, при условие, че буквално се шляя във всички секции на форума??? Голям пропуск от моя страна.

 

Пожелавам ви успех и много позитивни мигове! :icon_sunny:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много сте яки, мацки. С удоволствие и аз бих се включила, но както беше писал някой по-горе, съм с два леви крака. Пожелавам ви успех. Продължавайте все така.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте :3 В момента Get Out отчаяно си търси мъжки попълнения. Трябват ни 4 момчета за кавър на Now :3 ако някой е заинтересован, нека ме търси тук. Очакваме ви :3

(ако има и желаещи момичета, също са добре дошли винаги)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ръкопляскания!!! Мхм, прекрасно сте се справили, все по-добри ставате! Браво! 
И поздравления за престрашилото се момче :D

А вие фен клуб няма ли да си имате най-накрая, дали да не вземем да ви спретнем един ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...