Jump to content

Tанцов и певчески конкурс на тема "Корея и аз"


Sierra

Recommended Posts

dance_10.png

 

 

В рамките на събитето "Корея и аз" ще се проведе к-поп конкурс за песен и танц.

Всички желаещи да участват могат да се запишат до 5 май.

 

 

Условия за участие в танцов и певчески конкурс на "Корея и аз",

организиран от Eastern Spirit



Конкурсът ще се състои в две категории: "Танц върху корейска песен" и "Изпълнение на корейска песен"


1. Всички заявления за участие трябва да бъдат подадени в срок до 5 май 2013 година на и-мейл адрес konkurs_es2013@mail.bg.
2. Могат да участват както групи, така и самостоятелни участници.
3. Участниците са свободни да се представят само с едно изпълнение в категория, което обаче може да бъде, както едно единствено парче, така и микс от няколко други
4. Всяко заявление трябва да съдържа.

  • име на участника или групата
  • кратко представяне на участника/участниците (три имена, възраст, град, любима корейска група, интереси)
  • име на танца/песента/микса, който ще бъде изпълняван
  • снимки на участника/участниците
  • аудио запис на песента/микса, който ще бъде представен
  • за певците: оригинално изпълнение и инструментал
  • ако се представяте микс: да бъдат упоменати всички песни, които са включени.

5. Всички аудио записи трябва да бъдат в CD AUDIO формат
6. Изпълняваните песни и песните, на които ще се танцува задължително да бъдат не само от корейски изпълнител, но и от корейски албуми. Не се приемат японски, китайски, тайландски, американски и прочие проекти, независимо от националността на изпълнителите. (това може и да се махне, но ми се струва коректно)
7. Всяко изпълнение трябва да е с минимално времетраене от една минута и тридесет секунди и максимално до пет минути.
8. Поради ограничение във времето, ако има повече от възможните за изпълнение кандидатури, ще се проведе предварителен кръг, който да определи участниците в конкурса.
9. Всички участници ще се оценяват по предварително изнесени критерии

 

 

За победителите ще има големи награди!

 

 

* Всяко изпратено заявление и информацията в него ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност и ще бъдат използвани само за целите на конкурса.

 

 

Моето допълнително условие е да си донесете много настроение и да сте готови за маане на ръце и краци и за гъдел на гласни струни! :) Очакваме ви с нетърпение!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично съм на мнение, че лоши танци няма, щом има хубаво настроение и желание всеки опит и усилие ще бъде оценен и уважен :) Но като цяло звучи много интересно, а вход плаща ли се? Надявам се, че ще може да има публика?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично съм на мнение, че лоши танци няма, щом има хубаво настроение и желание всеки опит и усилие ще бъде оценен и уважен :) Но като цяло звучи много интересно, а вход плаща ли се? Надявам се, че ще може да има публика?

 

Вход ще има, но това ще уточним по-късно. Разбира се, ако си участник, няма да ти искаме вход, така че почвай да тренираш танците. По-късно ще пуснем пълната информация за събитието. То няма да се ограничава само с кпоп част, а ще има и други интересни неща ;).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте искам да попитам как мога да направя песента която е mp3 в CD AUDIO format който се изисква. Благодаря предварително 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може ли да ми кажете към кой да се обърна на лично за малко повече информация за допускане до конкурса за танц?

 

Задай си въпросите тук по-добре, тъй като после ще могат и другите да видят информацията. Ако е нещо лично, пиши на мен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей отново.Извинявам се,но искам да попитам за снимката,която трябва да изпратим,каква трябва да бъде? Като за документи,в цял ръст или каквато и да е.А също така заявлението някакво специално ли трябва да е,или просто да напишем това което се иска на посоченият адрес?Питам за да не допуснем грешка.
Благодаря предварително за вниманието  :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По втория въпрос - просто добавяш в един имейл това, което е написано в изискванията. За снимките нямаме някакви невероятни претенции, ще е хубаво да ви се виждат лицата. Добре е да е в цял ръст, но няма някакво невероятно значение. Предполагам, че ще ги пускаме, докато представяме групата, така че няма да е зле да си изберете по-хубавите снимки :).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

8. Поради ограничение във времето, ако има повече от възможните за изпълнение кандидатури, ще се проведе предварителен кръг, който да определи участниците в конкурса.

 

Има ли ясна бройка на участниците за конкурса за к-поп танц?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Имам няколко въпроса, свързани с певческия и танцовия конкурс "Корея и аз". Може ли един и същи човек да участва и в двата конкурса - и в певческия, и в танцовия, или трябва да избере само един? Второ, срокът за записване остава ли 25 април, защото във фейсбук страницата видях някаква дата 5 май, но не разбрах до кое точно се отнася? Трето, хореографията на танците в танцовия конкурс задължително ли трябва да е кавър на съществуваща корейска хореография или може да има авторски елементи в движенията? И последно, в песенния конкурс позволено ли е да има танцьори или само певецът/певците имат право да са на сцената?

Извинявайте, че Ви затрупвам с въпроси, но много ще се радвам, ако ми отговорите скоро. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изпратила съм си музиката и инструментала като МП3.. сега се притеснявам, защото пише, че трябва да е CD AUDIO, ама как трябва да стане, след като този формат е само за дискове? Т.е. трябва да си нося диска с песента на 25.05, който да е формат CD AUDIO, нали? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...