Jump to content

Tанцов и певчески конкурс на тема "Корея и аз"


Sierra

Recommended Posts

Валеруша, може да е .wav формат - просто след това трябва да се направи аудио диск с песните. И, да, за всички участници - няма да е лошо да си носите по един диск с мелодията за всеки случай, за да не стане някой фал с музиката ви.

 

Томбак, може да се участва с по едно изпълнение и в двете. За срока, честно казано, не знам, като гледам са го удължили.

 

Хореографията е препоръчително да е кавър, освен ако не вярваш, че можеш да представиш нещо много вълнуващо, което да разтърси журито. Все пак конкурсът е за кавъри, така че ще е хубаво да има елементи и от танца на оригиналното парче. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз и братовчетка ми искаме да участваме с песен, но ако имаме танцьори, които искат да се запишат в състезанието с танц, ще има ли проблем да танцуват и на нашата песен?

Редактирано от Ragnos
Пишете на кирилица!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От един от въпросите зададен по-горе разбирам,че конкурсът е за кавър танц.Въпросът ми е въпреки това дали е възможно  да се явим с танц по наша хореография,понеже  танцът е вече готов,ако не да знаем дали да се явяваме ?

Благодаря за отделеното време.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ВАЖНО:

 

Отнася се до подалите до момента заявления.

 

Ако има някой, който не е получил имейл за потвърждение на заявлението си(независимо дали е с молба за някаква промяна или въпрос), нека да пише или на мен, или на Sierra на лично, или във фейсбук групата, или по мейла. Както ви е удобно, но нека се случи възможно най-скоро, за да оправим грешката, ако има такава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Просто като любопитна информация, днес го видях. В Украйна също организират подобен фестивал, който се нарича Корейска вълна  :rolleyes: http://koreanwave.kiev.ua/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ВАЖНО:

 

 

Списък за за поредност на репетиции и изпълнения за танцовите състави:
1. Get Out
2.MOD
3.K-Motion
4.Софистик Живо
5.Софистик Живо Мини
6.FACT
7.UNIQUE
8.Dreamers
9.SM
10.C-ZONE
11.Елизабет Милушева
12. twin power from Kaboom
13.Electric Heart
14. room 36
15.PandasUnited
16.LRB

Който не си заеме мястото навреме- го губи. Който възпрепятства процеса на репетиции или протичането на конкурса- ще бъде дисквалифициран. Желаем успех на всички

 

Списък за поредност на репетиции и изпълнения на певческите състави:
1. Яна Илиева
2.Валерия Петкова
3. Last Minute Duo
4. Виолета Димитрова
5.Елизабет Милушева
6.Kaboom
7.Тодор Мерджанов
8. Bangss
9.MC Dan Chou, Junsi, i-supreme (айсприйм) , Bisu ft. MOD.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...