Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

 

Special Affairs Team TEN 2

 

Страна: Южна Корея

Година: 2013

Жанр: Криминален, Екшън

Канал: OCN

Епизоди: 12

Режисьор: Lee Seung Young

 

В главните роли:

Joo Sang Wook като Yeo Ji Hoon

Kim Sang Ho като Baek Do Shik

Jo An като Nam Ye Ri

Choi Woo Shik като Park Min Ho

Choi Beom Ho като Jung Woo Sik

Kim Moon Ho като убиец

Jung Hye Sung - епизод 7

 

Резюме: Продължение на "Special Affairs Team TEN" от 2011 г.

 

 

:essub:

 

:subs: Свали с български субтитри :click: :click:

С английски субтитри: :click: :click: 

С руски субтитри :click:

Онлайн с руски субтитри :click:

 

Чакано продължение... :icon_sunny:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето това се казва приятна изненада. Дори да е наполовина толкова добро колкото първата част пак ще си струва гледането.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Той първи сезон така свърши...че втори ще е игра на котка и мишка според мен.

Определено си го чакам с нетърпение..

 

 

Ох много ме съмнява бащата на хлапето...има нещо там...не може без причина да го показаха, че и майка му в петък убита...

 и около мацката ще има някаква история...интересно как ли ще ги навържат.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заслужаваше си чакането!!! Чаках това продължение с опасението да не е нов "ИРИС-2", но за щастие няма спад в качеството!! Ура!! :icon_sunny:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добри първи две серии, които се явяват финал на 1 сезон.

 

Е, ама

 

пак прецакаха края! Що не го приключиха сериалчето? Пак оставиха широка врата за нов сезон, а не мисля, че е добра идея. Добре се справиха, без края. И можеха да доразвият героите, останаха някак недовършени - мацката и хлапето най-вече.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста актуална девета серия за мартенския ни сезон... въпреки че акцентът е друг. :D

И първи сезон гледах навремето, но вторият определено е по-добър, а с тия хора мога да гледам и десетина сезона на тоя сериал.

Най-вече ме радва ей тоз сладур - Ким Санг Хо.
b73d40b3fdd263d208f132f7cb24d43be9ca88f4

Фен съм му още от Шити хънтъра. Що тичане изтърча в тоя сериал. Хитра лисица обаче, докопва се все до вярната пътека.

В 11 серия направо пък бях изтръпнала заради малкия, та набързо се спойлирах за последната серия, щото сЪрце не трае. B)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

   Преди време изгледах първия сезон и няколко серии от втория, и понеже не можах да намеря с руски субтитри(а не гледам с дублаж) останалите, го зарязах.Много се зарадвах, че се преведе втория сезон (благодарности, за което на преводаческия екип), но останах меко казано разочарована.След последната серия все ми изниква в съзнанието оная шопска приказка–„Е оти ги ручахме тия жабета“Ако не са имали намерения да правят трети сезон, какъв беше смисълът от втори( с изключение на първите два епизода)А и на места леко преиграваха, та с две думи нещо не ми допадна този втори сезон.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добър втори сезон! Хареса ми много. Даже според мен, емоционално е по-добър от първи. Отново имаше сложни и завъртяни случаи. До такава степен бяха заплетени, че някои от тях ми беше трудно да ги осмисля :D Най-интересни ми бяха причините довели до убийствата. Имаше доста емоционални истории, но както в първи сезон, и тук преливаше от много луди хора (ако може да се нарекат хора изобщо). От екипът, Детектив Йо е голям красавец, но Старши ми стана фаворит. Много се раздаваше този човек, някак си се открояваше пред другите. Много силни последни два епизода! Акцентът от емоция, който вкараха в тях, чрез единия от екип 10, е добро попадение на сценаристите. Определено задържаха интересът и любопитството ми пред екрана :D 

Относно първите два епизода, които са очакваното продължение на първи сезон.... Ами със смесени чувства съм за това решение на сценаристите.

Off Topic

До края на сериала някак си се примирих, че случая трябва да остане неразрешен, че може би така е редно и приемливо. Ясно беше, че серийният убиец F е изчезнал някъде през последните 7 -8 години и няма да се разбере къде, как и защо. Но тези последни няколко секунди във финалния епизод, които дават предпоставка за нов сезон ( какъвто очевидно няма да има) ме ядосаха много :D Сега вече ме е яд, че няма да има развръзка на най-главния неразрешен случай на серийни убийства! Бива ли такова нещо! :nunchako:

И да обобщя: много добър криминален сериал, изключително интересни и заплетени случаи, добър актьорски състав, както и много добро изграждане на характеристиките на героите от екипа. Има напрежение, емоция, напрягане на мозъка и заигравка със зрителя B)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже преди малко ме посъветваха, че не съм за тук, ако не харесвам фантасмагории и цитирам :

"Тук гледат тез дет обичат фантасмагории,  наясно са с клишетата, безумсния и сополив сценарий

от сценарист, който е пълна боза,

и ако нямаш и розови фенски очила, бегай другаде."  - то си позволявам да припомня тези серии, които в момента гледам и много ми харесват...не виждам клишетата, нито солпоив сценарий. Напротив - харесва ми построяването на сериите и събирането им в едно цяло.  Чудесен криминален сериал. :-)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам, че са те посъветвали за определен сериал или жанр. Не ми се вярва да са те съветвали да се откажеш от цялото корейско драма производство. Надявам се, че гледаш от първа част на този сериал. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

9-та серия на този сериал е особено интересна и актуална. Пандемия, Пекин, вирус,заразени, маски, шлемове ограничения, трупове....Ние какво правихме в 2011 година, че не се сбъгясахме така, както сега???

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дори не съм разбрал, че има бг субтитри. Веднага свалям за колекцията. Благодаря на преводачите. Сигурно съм закъснял леко с благодарностите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...