Jump to content

Recommended Posts

2012 - Confessions of Murder %28Poster

 

Confession of Murder (2012)

 

Страна: Южна Корея

Също така известен като: Naega Salinbeomida

Година на излъчване: 8 ноември 2012

Времетраене: 119 мин.

Жанр: Екшън, Трилър

Режисьор: Jung Byoung Gil

IMDB

 

Участват:

Jung Jae Young - Det. Choi Hyung Goo

Park Si Hoo - Lee Doo Suk

Kim Young Ae - Han Ji Soo

Jang Gwang - director

Jo Eun Ji - Choi Kang Sook

Jung Hae Kyun - Jay

Choi Won Young - Jung Tae Suk

Kim Jong Goo - snake hunter

Oh Yong - Kang Do Hyuk

Park Woong - Director Kim

Jang Mi Ja - publishing company president

Nam Jeong Hee - old woman

Min Ji A - Jung Soo Yeon

Ryoo Je Seung - Jung Hyun Sik

Lee Jae Gu - PD Park

Kim Min Sang - Jung Min Kwon

Choi Hee Jin - reporter

Lee Yeong Jun - detective

Ku Hye Ryeong - secretary of publishing company president 

 

Резюме: След изтичане на давността серийният убиец И Ду Сок (Park Si Hoo) публикува книгата си "Аз съм убиец", която се превръща в бестселър. Книгата изобразява престъпленията, извършени в миналото му. Това провокира детектив Че Хьонг Гу (Jung Jae Young) да се срещне с него лице в лице на телевизионен дебат. Вярвайки, че И Ду Сок е просто мошеник, търсещ само слава, детектив Че подновява търсенето на истината за него. Тогава внезапно се появява друг мъж, който твърди, че е истинският извършител...

 

:essub:

 

С български субтитри:  :click:  :click:  

Онлайн с български субтитри: :click:  :click:  :click:

С български и английски субтитри:  :click:

С руски субтитри:  :click:

Онлайн с руски превод: :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хареса ми филма, отначало до край го изгледах с интерес, нестандартен бих казала, филмът де, не интереса :). По едно време се чудех дали не е крими комедия, който го гледа със сигурност ще разбере за кой момент става въпрос :28558: С две думи, препоръчвам го!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като сюжет си беше отличен, но тия спец. ефекти имам чувството, че някой хванат от улицата ги е правил ... изобщо не ми харесаха! 

 

Изключително глупава беше тази част, в която публиката еуфорично скандира името на убиецът-любимец ... как може хората да се радват на маниак убил 11 човека?!



Аз лично, очаквах подобен финал, така че изобщо не можа да ме изненада този филм. Има много по-добре корейски трилъри, затова ако си търсите нещо наистина страшно и стряскащо, поровете се малко повече в каталога   ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Почти през цялото време се чудех какъв е този абсурд, докато не ми се изясниха нещата към края :)

Доволна съм, задържа ми интереса и актьорският състав ми беше по сърце ;)  Е, на моменти попрекалиха с екшъна по американски, но поне пък се посмях.

Мацко, благодаря за буквичките :kiss2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Филма дълго време отлежава на компа ми и най-накрая го изгледах. Страхотен е. :up: Едновременно бях развълнувана и потресена. Развълнува ме историята и ме потресе не толкова болния мозък на серийния убиец и неговите деяния (той все пак е един), колкото подкрепата на феновете му и умилението, с което говореха някои от тях само защото е "сладък". Незнам дали е пресилено хрумване на режисьора или самата действителност от гледна точка на фенщината в Корея, но ако е така - по-добре да си намалят пластичните хирурзи и да увеличат психиатрите си. Страшно е. :cry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Допадна ми филмчето, като изключим безумните суперменски сцени в автомобилните преследвания :28558: Историята беше доста интересна.

 

Не говоря корейски, за да кажа нещо със сигурност, но на руския дублаж останах с впечатлението, че братушките са демонстрирали целия колорит на езика си на фона на 2-3 груби корейски думички :28558: Чу се там някякво "секи", някакво "чибал" (или както там се произнася) и това е, а от руска страна се изсипа какво ли не :) Не че филмът е пострадал от това де, даже напротив.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...