Jump to content

Recommended Posts

И аз точно видях рекламата. Не е истина как съм подскачала от кеф, радост и каквото се сетите. Най-накрая и хората, които досега не са знаели колко добри са корейските сериали, да разберат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всички освен мен ли са гледали тая реклама вече, аз защо не мога да я хвана, заради неч цял ден съм гледала това бтв и всички турски сапунки и пак нищо не видях :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всички освен мен ли са гледали тая реклама вече, аз защо не мога да я хвана, заради неч цял ден съм гледала това бтв и всички турски сапунки и пак нищо не видях :P

Вече можеш да я видиш, тъй като е поместена в сайта на БТВ. Ето линк.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето къде може да изразите благодарности към БТВ за хубавия сериал. :)Цък

Незнам колко ще се вземе под внимание тази страница за излъчване на други азиатски филми, но нищо не пречи да дадете едно рамо.... :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер, много се радвам че ще дават тоя сериал по БТВ :lol: Най-после нещо по различно, стига с тия турски драми, аман от тях :P. Надявам се чрез IRIS феновете на азиатското кино да станат много повече ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз се шашнах, ще го изгледам отново с удоволствие. И да се убедят хората, че корейското е много по-добро от турското,че като им казвам не ми вярват :D .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бях на работа, когато чух рекламата за сериала по радио n-joy. Така подскочих от радост , че колежките 5 минути ме гледаха с недоумение. Но аз знаех, защо се радвам - такъв сериал по национална телевизия си е голямо постижение, сега остава традицията да се продължи, защото определено азиатските сериали са по добри от турските, с които ни заливат...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уау, вярно ли дори по радиото са казали? :o Брей, брей, брей...дано да пордължава всичко в същия дух и...и ви казвам, този форум ще се пълни с тройно повече потребители на ден. :D

Вече мога да си представя как рекламите валят една след друга...по радио, тв и ето че всеки втори ще стигне до нашия дом. :asian:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ура!!!!!!! Един от любимите ми сериали по БТВ.От два дни гледам рекламата и се кефя,но останалите в къщи ме гледат нещо на криво.В краен случай ще си го гледам на компа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И това ако не е страхотна новина!!!! Аз вчера разбрах на кино вечерите, когато казаха, че ще се излъчва Ирис по Бтв. Идеше ми да подскоча от радост. Със сигурност форумът много бързо ще се разшири, особено като и ТОР ще е на екрана :P .Относно сериалът няма какво да кажа, освен че си заслужава всяка серия. Сома дето ще е дублиран и ще се загуби донякъде усещането, което създава корейския.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сутринта на 26-ти (става въпрос за 5,30) си пия кафето,когато чувам ,че ще се излъчва нов сериал, и се обръщам към телевизора,виждам някаква азиатка и си мисля- може и да му хвърля някой поглед , я да видим какво е името на сериала- и в следващата секунда чувам ИРИС,просто не мога да опиша за какво скачане,въртене,пищене и т.н. става въпрос......Изключително съм щастлива,че ще видя тази драмичка на родна телевизия и то не коя да е,а БТВ!!!! :kissy::yes::thanks::es: :es: :es:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мисля да благодаря на БТВ. ще си го сваля и ще го гледам със трудът на съфорумниците за който са отделили толкова време а не със дублаж а и забравих да кажа благодаря за буквичките ^_____^

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А на мен ми се искаше да бъде с дублаж и много се надявах. Честно казано, този май е един от най-подходящите корейски сериали за такъв превод. Подобен тип сериали са познати на зрителите и са озвучени не лошо. А и в 22,30 е по-добре да слушаш, отколкото да четеш. И повече щеше да се гледа, така де.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...