Jump to content

Words of Devotion | Ai no Kotodama (2008)


Recommended Posts

spacer.png

 

Ai no Kotodama (2008)

Страна: Япония

Също така известен като: Words of Devotion

По мангата на: KONNO Keiko - "Ai no Kotodama"

Българско заглавие: ”Думи на отдаденост”

Година на излъчване: 25 януари 2008

Времетраене: 72 мин.

Жанр: boys love, Драма, Романс

Режисьор: Satoshi Kaneda

Субтитри: български: тук и тук

 

Участват:

Hidenori Tokuyama - Ootani Shinya

Yasuka Saito - Tachibana Miyako

Rinako Matsuoka - Mizusawa Yuki

Masashi Kagami

Junko Ookura

Yui Iwata

 

Резюме: Оотани и Тачибана са били неразделни още от гимназията. Сега те са в колеж, живеят заедно, щастливи са и всичко изглежда перфектно. Но техният малък свят е обезпокоен, когато срещат стара приятелка от училище.Тя изглежда харесва Тачибана и това кара Оотани да се чувства несигурен и да ревнува. Наистина ли Тачибана ще избере него, а не красивото момиче?

 

торент

 

с руски субтитри

 

Та като сме на тази тема, заради такума серийките които качвам ето още едно такова филмче...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще ми се да го гледам, но при мен линка за бг суба не работи. 

Ето работещ линк към бг субтитри, нямам идея дали са добри. http://bg.podnapisi.net/ai-no-kotodama-2008-p1464109 title="Click Me" rel="nofollow external">click-me.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Laze,ако имаш още по темата...качвай!

Mrn,само мога да кажа,че субтитрите пасват!Благодаря!

 Абе,тия японци май имат най-много БЛ филми на глава от населението!

Много приятно филмче.Без някаква особена драма като при останалите.Доста по-премерен в интимните моменти.Хареса ми!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Винаги съм смятала, че едно от най-добрите заглавия в жанра е Ren-ai Shindan. Поне първата и последната му част. Ai no Kotodama обаче печели с искрения си позитивизъм. А и участие на Токуяма Хиденори не се изпуска.

Сега видях, че има и втори филм със същото заглавие, но не съм го гледала и не мога да преценя, дали е толкова симпатичен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Включвам се малко off, защото не съм гледала филма, но исторически факт е, че навремето, младите японски момчета обикновенно са изживявали първите любовни ласки с приятели на тяхна възраст или малко по-големи. Било е не само прието, но и почти задължително, като етап от сексуалното израстване на момчетата. Заможните младежи, синове на хора с ранг, са разполагали и с лични "любовни партньори" за първите ласки. 

 

Та... не е странно, че имат толкова много такива филми... направени с усет и разбиране към този тип взаимоотношения.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...