Jump to content

Recommended Posts

My_PS_friend_BG_poster_version01.png

My P.S. Partner

 

Страна: Южна Корея

Година: 2012

Времетраене: 114 мин.

Жанр: Kомедия, Романтичен, Драма

Режисьор: Byun Sung Hyun

 

В главните роли:

Kim Ah Joong - Yoon Jung

Ji Sung - Hyun Seung

Kim Kyung Joon

Shin So Yul - So Yoon

Kim Sung Oh

Jung Soo Young

 

Резюме: Юн Джонг (Kim A Joong) случайно се обажда на непознат мъж Хьон Сънг (Ji Sung) вместо на приятеля си, правейки телефонен секс с него. Така двама напълно непознати се влюбват един в друг, без да са се срещали, което води до поредица комични ситуации...

 

Внимание: Съдържа еротични сцени!

 

Свали с български субтитри::subs: :click:

Онлайн с български субтитри: :subs: :click: :click:

С български и английски субтитри: :click:

С руски субтитри и озвучаване: :click: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Махнете предупреждението за "голота и секс". Няма нищо такова. :dunno:  Или на мен са ми пробутали цензурирана версия? :mad:

 

Е, видяха се малко "сиси", де, още ли искаш? ;)

На мен лично ми допадна филма. Хубава романтична комедия, забавни отношения, не съвсем клиширани ситуации. Ji Sung ми хареса повече отколкото в сериалите, показа добра игра. Kim Ah-joong, милата, струва ми се, е прекалила с разкрасяването, но и нейната роля ми хареса. На сватбата се държа великолепно, очаквах да цапне една китара на Ji Sung между очите. но пък той пя толкова искрено. Излишно дълъг като времетраене, както винаги, но се търпи, финалът също ми хареса определено. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми хареса филма. Определено Ju Sung в тази светлина ми се нрави. Повече от хубава роля. А Джонг не ми е любимка, но пък игра добре. Успя да ме убеди в драматичните си способности. Хареса ми страста и романиката. Определено ми хареса ;) Не мисля, че беше излишно дълъг, беше увлекателен, че не усетих точно кога мина времето. Това, което ми хареса, е че почти нямаше излишни драматизации и терзания. Всичко беше доста изчистено от към емоция. Абе хубав филм. И въпреки това, и въпреки страхотната игра на Джи Сонг няма да го гледам пак :D Просто филма ще си изгуби чара. А това, което трудно преживях бе Shin So Yul. Ужасно ми е антипатична. И аз не знам защо. Но факта, че не я даваха много облекчи ситуацията.

Toва, което типични по корейски е претупано е финала. Не че нямаше happy end, ама мой ли да чакат бунаците сума ти време, че да се светнат, че мой да се пробват пак... :huh:

 

 

P.S. Любовната песен бе покъртителна... :i love this:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Определено доста забавен филм. Наско ака Ji Sung, беше страхотен - както винаги. Мимс е права, определено Хамерикански сюжет.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отдавна му се точех и сега, когато го изгледах определено ми хареса. Чакането си заслужаваше :) Може би и аз не бих го гледала втори път, за да не си разваля впечатленията.  
 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ми хареса филмчето. Изгледах го няколко пъти и всеки път откривах нови моменти. Ji Sung не ме беше впечатлявал с роля от Swallow the Sun, но тук беше уникален. Много му легна персонажа. С мацката им се получиха добре нещата. От мен 10/10.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жестоко филмче! Много забавно! Истински се наслаждавах и посмях. Това с изпълнението на песента на сватбата ме разби. Приятно гледане!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добър съвременен филм за обикновени хора, динамичен, изчистен, близък. Не е типичното, с което си пълня компютъра, маже би затова ми подейства толкова шокиращо /като за корейско, де/, но в същото време успокоително - уф, те си били нормални хора и всичко си правят като останалия свят! Джи Сунг е уникално талантлив, във всяка една роля е безпогрешен! Доволна съм и от останалия каст, убедителни бяха всички. Успяват да те разсмеят на доста места, както и да те накарат да се замислиш за любовта, за целите ни, за избора, за цената, за смисъла в постъпките ни. Песента беше с толкова ужасяващо-потресно-злепоставящ текст, че само си мислех "Бррр, какво ли е да я чуеш на сватбата си?", но накрая в нормалния си вид беше хубава. Много благодаря за българските субтитри!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много леко и приятно филмче ..  чак ме хвана яд ,че толкова бързо свърши ... трябва да направят едно сериалче , само да не го разбозят ,че баница вече на нова година

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aз избрах да го гледам в доста неподходящ момент, защото имаше хора у нас и се получи така, че след първото "обаждане" трябваше да намалявам рязко звука. В последствие отложих гледането за по-късно. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотен филм, много реален и човешки 

тази дума ми идва просто, като се сетя за любовната песничка (т.е текста към нея) посветена към главната :) ама нали трябваше да е "различна" :)

 

с малко любов, мнооого страст, абе гледайте го задължително !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Боже, тия корейци правят секс и то нелош, та даже и по телефона. След безсолните и смразяващи целувчици по сериалите, тук направо си стана горещо. Шокирана съм! Мръсници такива!  :swoon: И след като се посъвзех мога да кажа, че филмчето е супер приятно и освежаващо, а този чаровник Джи Сунг ме спечели с "играта" си и му ставам фенка. Това е! Приятно гледане!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен пък филма беше бая голяма тъпотия. Ей такива глупости напоследък отдалечават от истинското и стойностно корейско кино.

Ще ме извини Джи Сонг, но за мен си беше слаба тази негова роля. Като се има в предвид, че се мъчех да гледам и с една колежка, която харесва корейците и е чувала,  но не е луда фенка като моя милост, та да спомена, че се поизложих с избора баш на този филм.

И главната е симпатяга, но не бих го повторила, дори с превъртането..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...