Jump to content

Recommended Posts

E, то си е ясно, че става въпрос за секс още от резюмето...На мен ми хареса - неангажиращо, свежо, без претенции. Имаше приятна любовна линия и чувствени сексуални моменти. Показва чисто и просто междучовешки отношения. Хареса ми, защото приземи малко корейците и ги превърна и тях в хора от плът и кръв, но не по пошъл (поне за мен) начин.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен ме грабнаха още от първите кадри, а нямах никакви очаквания какво има да гледам....първо виждаш група приятели, а после ни натресаха тъжният и отчаян от живота Ji Sung, който вдига телефона ииии :blink:

 

физиономията му беше уникална, а телефоният секс беше един път, много се смях :lol2:

 

А иначе освен всички комични сцени, бяха уловили всеки магически момент от телефонното влюбване, да споделяш и да бъдеш близък с някой, който дори не познаваш, но бързо опознаваш, защото си откровен и без задръжки, това бързане с телефон в ръка, безсънните нощи и разговори до сутринта, усмивката на лицето, смеха ти...все истински и силни моменти.

Много добре му се получи на Ji Sung и драмата от раздялата с приятелката пресъздаде истински и влюбването по телефона също, май него следих през повечето време, много добър.  Kim A-Joong също ми хареса и  допринесе за магията, беше много чаровна и гласът и ми хареса, топъл и много чувствен.

Така както го описвам звучи като обикновен романтичен филм, но всъщност е много увличащо-секси-красиво-смешно- забавен и се гледа на един дъх... :yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

оо страхотен филм,гледала съм го поне 10 пъти и няма да ми омръзне скоро... изключително се забавлявам с този филм ... и не съм очаквала,че корейците могат да правят такива филми ! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хареса ми доста :) Че даже и втори път го гледах след време. 
Свеж, непретенциозен, сладък, забавен. Препоръчвам го на всички, които не са го гледали :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много свеж и забавен филм, а сцената, в която Ji Sung изпълнява песента на сватбата, ще остане за дълго в съзнанието ми :slap:   ..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Макар и със закъснение-много сладурско филмче! Джи Сунг-забавен както винаги,мацката също я биваше/макар и  да не ми е любимка/.Много забавни моменти,а песньовката на сватбата беше шок и шаш!!!И краят е хубав,макар и само загатнат.От мен.10/10! :kissy:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох сватбата, хахааа.... пък после сватбарите как ги навързаха, кой с кого.... Наистина супер свеж филм и беше доста неочакван за мен, че след всичките драми, особено историческите, пък и модерните, човек си мисли, че не са хора корейците. Тъкмо гледам 18 епизод на Kill me heal me, пак с Чи Сонг, дето драмата е да спи ли героинята в една стая с мъж или да не спи :emote_kiss3:  , голям контраст с този филм, макар да си признавам, че само заради любимеца си седнах да го гледам. Ще ми се да играеше в повече филми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не харесвам Джи Сънг, но този филм ме забавлява наистина, имайки предвид консервативното корейско мислене. Доста освободен и комичен сюжет - супер!  За релакс, без нагласа за нещо ''велико" е перфектен!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз от кога тръбя, че това филмче е супер :P и аз го намерих случайно, изгледах го без някаква особена нагласа и много се забавлявах, особено началните кадри бяха много автентични, евала Джи Сънг! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще го изгледате до края, понеже е лек. Не очаквайте обаче нищо особено. Приятна ром-комедия, която няма да ви предложи нищо особено. И сюжетът е шаблон, и актьорите не са нещо особено. Краят е толкова нагласено скалъпен, че може да ви разочарова. 6/10 от мен. Един от стотиците филми, които съм изгледал и никога повече няма да препоръчам или гледам отново. :) Става за убиване на 1-2 часа... За азиатски филм сексуалността в този филм е наистина толкова много, че чак се чудиш как са посмели да го снимат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добър филм. Аз не се изненадвам, че корейците са си "хора", защото един от първите корейски филми, който гледах беше "Sex is Zero" и ми е пределно ясно, че в сериалите им се показват идеализирани неща имащи малко общо с реалните взаимоотношения на хората в Корея. Започнах да го гледам заради Kim Ah Joong, защото ми е любима актриса и не останах разочарован. Добра роля на Ji Sung, тук ми хареса героя му за разлика от някои сериали, няма преиграване, няма лиготии. Разбира се краят пак беше яко прецакан. За какво бяха тези

връщания при бившите, любовни квадрати и криндж сватби с песни, които превъртях, че и мен ме хвана срам, толкова криндж беше. Главната трябваше да го остави онзи или да се разделят по взаимно съгласие и филма си ставаше супер, без излишни евтини драматизми, изсмукани от пръстите и неприсъщи за романтична комедия. Не и бил казал, че я харесва, та се сети накрая... ае стига, това и в най-големите драми не става точно в края. Тя пък напълно наясно с чувствата си ама незнайно защо се жени и чака някой да я спаси... Както си вървеше добре филма и в един момент все едно започна друг филм и прекъснаха действието като ги върнаха при бившите. Можеше просто да направят една епична сцена, където са сами и героя на Ji Sung да си и каже каквото трябва, пък тя да решава. И защо краят беше отворен, дори в "Witch Yoo Hee", което е къде къде повече драма от това си ги дадоха накрая да се прегърнат.

 

Давам му 4/5 заради края, който не ми хареса и сякаш не беше от същия филм.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Очаквах голота и интимност, ама вулгарен език - не, и още първия диaлог ме зашемети направо. :D Наистина филмът е малко в американски стил, което не означава че е лош. Историята си е за по-съвременните любовни отношения между двойките и си показва много истини и реалност. Не, че нещата не са били винаги така, просто не им се е давало много гласност и откритост. Филмът, макар и леко дългичък, си върви добре и  държи интересът, но към финала и аз се разочаровах с действията на главните:

Off Topic

не мисля, че беше необходимо да се събират с бившите си половинки и имаха основателна причина за това. Все пак и при двамата се зароди ново чувство на любов и когато имаш две опции: бившия/та, който те е огорчил, наранил, изневерил или новото начало, което носи усмивки и щастливи емоции, не мисля че има нужда от чудене, когато я има новата опция за щастие. Сцената със сватбата ми смъкна рейтинга за филма, а пък песничката направо беше един път :D 

но пък края ми хареса. :) 
Актьорската игра беше добре и ми беше забавно да гледам Ji Sung в друго амплоа. 

Като цяло нелош филм, но сякаш съм израстнала тези времена, когато ми харесваше да гледам такъв тип романтични комедии. :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 8/8/2020 at 6:44 PM, felicyti said:

Очаквах голота и интимност, ама вулгарен език - не, и още първия диaлог ме зашемети направо. :D Наистина филмът е малко в американски стил, което не означава че е лош. Историята си е за по-съвременните любовни отношения между двойките и си показва много истини и реалност. Не, че нещата не са били винаги така, просто не им се е давало много гласност и откритост. Филмът, макар и леко дългичък, си върви добре и  държи интересът, но към финала и аз се разочаровах с действията на главните:

  Reveal hidden contents

не мисля, че беше необходимо да се събират с бившите си половинки и имаха основателна причина за това. Все пак и при двамата се зароди ново чувство на любов и когато имаш две опции: бившия/та, който те е огорчил, наранил, изневерил или новото начало, което носи усмивки и щастливи емоции, не мисля че има нужда от чудене, когато я има новата опция за щастие. Сцената със сватбата ми смъкна рейтинга за филма, а пък песничката направо беше един път :D 

но пък края ми хареса. :) 
Актьорската игра беше добре и ми беше забавно да гледам Ji Sung в друго амплоа. 

Като цяло нелош филм, но сякаш съм израстнала тези времена, когато ми харесваше да гледам такъв тип романтични комедии. :) 

Аххх... благодаря ти. Напомни ми за филма. Сега ще трябва да го изгледам пак :D. Смешна, леко "западна", но истинска история. Това е моето мнение. Създаде ми някакъв уют докато го гледах, а и актьорите се справиха доста прилично.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много свежо филмче. Сериозно (когато се налага), палаво-лигаво и т.н. Обаче имам трудност с намирането на една от песните (дори в ost не е спомената, и от почти едноминутното време, които са ѝ дали, не мога да я открия. Някой да помогне?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чудесно филмче! Романтика, страст, нежност - има си всичко без и за секунда да става сладникаво.  Определено ще се гледа пак, когато имам нужда от доза усмивки в мрачен ден.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 8/9/2022 at 2:37 PM, Amaia said:

Чудесно филмче! Романтика, страст, нежност - има си всичко без и за секунда да става сладникаво.  Определено ще се гледа пак, когато имам нужда от доза усмивки в мрачен ден.

За три месеца- три пъти го гледах.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...