Jump to content

Recommended Posts

Хубава приказка! Пълна с недомислици в развитието на историята, чак да се чудиш, тия хора това ли успяха да скалъпят... Обаче, ако си затвориш едното оче за тези (очаквани, всъщност) неща, сериалчето си е много добро. Струва си заради приказността, заради Санг Ги и заразителната му усмивка, Сузито, която израства, хубавата музика и най-вече татко Гу - магнетичен и прекрасен. Благодаря много за буквите!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 。゚☆: *.☽ .* :☆゚

 

Бая съм закъсняла да изказвам мнение при положение, че изгледах Gu Family Book съвсем малко след като излезе.

Гордо заявявам, че това е моята най-любима драма. За всички тези години и стотици к-драми, които съм гледала... нито един не успя да надмине този!

История, музика, каст. Lee Seung Gi ми стана любимец още от My Girlfirend is a Gumiho, така че благодарение на него открих това бижу.

Заедно със Suzy си подхождат толкова много, влюбих се в химията между тях. Колко съм се смяла и плакала с този сериал, само аз си знам.

Ако има и други като мен, които мислят по същия начин, бих им препоръчала да гледат Vagabond (там отново играят заедно).

 

Наистина не знам какво повече да кажа, защото просто всичко ми харесва. Дори финалът. 

Мисля, че съм го гледала поне 5 пъти като всеки път ми е също толкова интересно. :wub:

 

Като цяло, те двамата участват в доста добри продукции, поне аз съм останала с такова впечатление.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 17.10.2019 г. at 18:24, Maddy-noona написа:

✧✧✧✧✧

 

 За всичките тези години и стотици корейски сериали, които съм гледала... нито един не успя да надмине този.

История, музика, каст.

:o:slap:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 17.10.2019 г. at 18:24, Maddy-noona написа:

✧✧✧✧✧

 

Бая съм закъсняла да изказвам мнение при положение, че изгледах Gu Family Book съвсем малко след като излезе. Гордо заявявам, че това е моята най-любима драма. За всичките тези години и стотици корейски сериали, които съм гледала... нито един не успя да надмине този.

История, музика, каст. Lee Seung Gi ми стана любимец още от My Girlfirend is a Gumiho, така че благодарение на него открих това бижу. Заедно със Suzy си подхождат толкова много, влюбих се в химията между тях. Колко съм се смяла и плакала с този сериал, само аз си знам. Ако има и други като мен, които мислят по същия начин, бих им препоръчала да гледат Vagabond (там отново играят заедно).

 

Наистина не знам какво повече да кажа, защото просто всичко ми харесва. Дори финалът. 

Мисля, че съм го гледала поне 5 пъти като всеки път ми е също толкова интересно.

 

Като цяло, те двамата участват в доста добри продукции, поне аз съм останала с такова впечатление.

 

Присъединявам се към това мнение.

Разбира се, има и други сериали, които да са така добри и може би и по-добри, но това е една очарователна приказка, която феновете на този жанр не бива да пропускат. :yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как съм пропуснала тази приятна и мила приказка? 5 епизода на екс, без превъртане. Актьорите са симпатяги, без повечето да са върха, музиката е хубава и подхожда на сцените. И да, майката на главния герой е пример за тесногръдие, отхвърляне на всичко различно и инат, чак те кара да се замислиш сериозно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази приказка е невероятна ,незнам,колко пъти я гледах вече не помня Lee Seung-Gi е страхотен неповторим ,незабравим.Как може да е толкова прекрасен.Гледам всяка негова драма ,а във всяка роля той се раздава на макс.Невроятна актьорска игра .На мен много ми хареса неговата роля във драмата A Korean Odyssey.Одисеята си остава в сърцето ми. @felicyti препоръчвам ти  Одисеята ,ако не си я гледала невероятен сериал.:wub:

Lee_Seung-Ki-p2.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, chernata kotka написа:

Тази приказка е невероятна ,незнам,колко пъти я гледах вече не помня Lee Seung-Gi е страхотен неповторим ,незабравим.Как може да е толкова прекрасен.Гледам всяка негова драма ,а във всяка роля той се раздава на макс.Невроятна актьорска игра .На мен много ми хареса неговата роля във драмата A Korean Odyssey.Одисеята си остава в сърцето ми. @felicyti препоръчвам ти  Одисеята ,ако не си я гледала невероятен сериал.:wub:

мерси :) запазила съм си я в планувани за гледане, но кога ще намеря време за нея не знам :D 

и този тук си изглежда интересен :) и той ще се гледа :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леле, как съм се била подвела по постера - главният ми изглеждаше страшен грозник. А всъщност е душичка и играе супер сладко, без обичайните преувеличения. Пък и като малко кумихо се е метнал на тате - влюбчив си пада. :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, Paribas написа:

Леле, как съм се била подвела по постера - главният ми изглеждаше страшен грозник. А всъщност е душичка и играе супер сладко, без обичайните преувеличения. Пък и като малко кумихо се е метнал на тате - влюбчив си пада. :lol2:

 

Е, хубава работа, бива ли досега да не си гледала нищо с Lee Seung-Gi. Той е известен чаровник. Може да не е точно красив, но е много харизматичен, сладурче е. А татенцето тук е убийствено секси. :wub: Много ми е любим сериала и е един от малкото, които бих гледала повторно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност има куп сериали, които не съм гледала изобщо (обикновено ги подбирам по сюжет), и сега наваксвам с усмивки от старите ленти - а тази е жестоко попадение! :wub: Сега засега ми се класира за второ гледане някой ден.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добър сериал се е получил - чак изненадващо. Точно онова емоционално фентъзи с акцент върху характерите, а не върху неизброимото количество участници и разните там досадни многобройни измислени школи, стилове и т.н. (типични за китайците). Актьорите са прелест, а малкото кумихо е най-човечно от всички, дето все не му вярват. Интересен поглед върху сегрегацията, и то в такъв жанр. Главната героиня е радост за окото - нормално човешко същество без фалцет, въртене на очи, ахкания и тръшкания. На всичкото отгоре и с мозък. И целувките ги бива. Бонусите чет нямат! Е, без края, разбира се, който съвсем по корейски нерви, дразни, обърква и се опитва да издъни цялостното впечатление. Но пък иначе щеше да си е отклонение от корейските норми, ако бяха направили и читав край, та всичко значи си е точно. :D

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хубаво сериалче, с изключения на финала, който въпреки, че беше уж с хубав край, но пренесен в *днешно* време толкова да ме стресира с модата на 2013.., че замалко да ми развали кефа :lol:.., все пак оставам с приятни чувства, музиката беше хубава, и двете мистични същества и главната се записаха с по една песен, но признавам, че докато гледах сериала само тази на татко Гу разпознах изпълнението, за останалите разбрах в последствие ;)

 

любимите ми моменти бяха когато двамата влюбени се поглеждаха и разцъфваха в усмивка.., простооо засияваха и направо умиляваха :P:P

 

**гледахме го семейно :lol: и татко Гу хич не му се хареса на половнката, вика къф е тоя траверс.. :lol:, след като го е гледал в Тунел.., не можа да го възприеме

 

**на Lee Seung-Gi много му гилаха(отиваха) зелените очи :lol:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледах сериала, хареса ми повече историята на родителите. Не само не ми хареса финала, но и ме подразни. 

След като разбрах как става номера:es:

Spoiler

Главната излишно умира 20 минути и после финала с прераждането - хора, които  направиха много добри дела в миналия си живот се бяха преродили в същите хора, не бяха мръднали в развитието си.

 

Редактирано от Sword
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...