Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

Страна: Южна Корея
Година: 2013
Телевизия: MBC
Епизоди: 24
Режисьор: Shin Woo Chul
Сценарий: Kang Eun Kyung

Участват:
Lee Seung Ki в ролята на Choi Kang Chi
Suzy 
(Miss A) в ролята на Dam Yeo Wool
Yoo Yun Suk в ролята на Park Tae Seo
Lee Yoo Bi в ролята на Park Chung Jo
Lee Sung Jae в ролята на Jo Gwan Woong
Han Chae Ah в ролята на Park Chung Jo
Park Sung Woong в ролята на Lee Soon Shin
Lee Yeon Hee в ролята на майката на Kang Chi

Yoon Se Ah в ролята на Ja Hong Myeong / Yoon Seo Hwa

Jin Kyung като Yeo Wool's teacher

 

Сюжет:
Мелодраматичната история описва перипетиите на проблемния Че Ганг Джи (И Сънг Ги), наполовина човек, наполовина митично същество, който се опитва да живее живота си като обикновените хора. Намерен като бебе в една кошница, донесена по реката, той израства в дома на семейство Че и се превръща в изпълнен с любопитство и изключително прям млад мъж. Пътищата му се пресичат с Дам Йо Уол (Сузи), която е майстор в бойните изкуства и стрелбата с лък.

 

 

Личен коментар:

 

За първи път ще видя И Сънг Ги в подобна героична и историческа роля, но отново не са избягали от типичния му образ на устато и жизнерадостно същество, а и като добавим прическата му, ще бъде доста забавно. Интересна компания му правят Сузи, която ще размахва ритници и ще лети във въздуха, И Йон Хи - като майка му (!!!!), а в ролята на неговия съперник са взели актьора, който играеше изключително неприятния богаташ във филма за момчето-вълк Сонг Джун Ги. Сценаристката има доста заглавия зад гърба си, но май най- и единствено изпъкващото между тях е за "Пекарят Ким Так Ку".

 

:essub:

 

С български субтитри: :click: :click:

 

Онлайн С български субтитри: :click:

 

С английски субтитри: :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда днеска и аз го видях, че ще излиза и изглежда, че ще е нещо тип Хонг Гил Донг + митология и по принцип можеше и да му дам шанс обаче

Lee Seung Ki as Choi Kang Chi
ми е сериозна пречка за съжаление...клетвата си е клетва! Иначе тази Сузи изглежда обещаващо ама на... :/ Приятно гледане все пак.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето още няколко попълнения към каста:

 

Sung Joon - Той ще е в ролята на Gon, който не само, че ще бъде влюбен в героинята на Сузи, но ще бъде и неин бодигард.

Choi Jin Hyeok като Koo Wol Ryung (бащата на Choi Kang Chi )

Jung Hye Young като Chun Soo Ryun

Jo Sung Ha като Dam Pyeong Joon(баща на героинята на Сузи)

Yoo Dong Geun като Yi Sun Sin

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този сериал ми привлича вниманието. Харесвам и двамата главни, исторически, фентъзи също е добре. Само дето предпочитам мацката да си е облечена в красивите традиционни рокли, а не като мъж, както и да остави битките на мъжете, а тя да наблегне на женственост и повече романтика, но май няма да е точно така :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за темата smile.gif. Нямам търпение да видя Сузи в тази роля, интересно ми е как ще се справи с героиня, напълно различна от предишните й. :rolleyes:. Историята също звучи обещаващо.

Официални снимки от сериала


gu2.jpg
gu1.jpg
gu3.jpg
gu4.jpg
gu5.jpg
gu6.jpg
201302251026211117_3.jpg
BEKKo8jCIAA9_23.jpg




 

Редактирано от k1227
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес пуснаха трети трейлър, втория няма смисъл да се гледа, защото единстевеното различно е, че са добавили този кадър с Сузи...


tumblr_mjyv28dfyN1rik8hco1_250.gif


 


Излязоха и първите официални снимки на Сузи


 


tumblr_mkat73BtMz1rje0lyo1_500.jpg



 


tumblr_mkat73BtMz1rje0lyo2_500.jpg


tumblr_mk74n4RTyQ1rje0lyo1_1280.jpg


tumblr_mk74n4RTyQ1rje0lyo7_1280.jpg


tumblr_mk74n4RTyQ1rje0lyo2_1280.jpg


tumblr_mk74n4RTyQ1rje0lyo4_1280.jpg



 


 


Първата пресконференция на сериала ще бъде проведена на 02.04.13


Редактирано от k1227
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Официални постери и малко нови снимки.

 

 

Този сериал ми привлича вниманието. Харесвам и двамата главни, исторически, фентъзи също е добре. Само дето предпочитам мацката да си е облечена в красивите традиционни рокли, а не като мъж, както и да остави битките на мъжете, а тя да наблегне на женственост и повече романтика, но май няма да е точно така :rolleyes:

 

Все пак се оказа, че мацката няма да я обличат само, като мъж ;)

 

tumblr_mkqg5gPWdb1rik8hco1_1280.jpg

 

 

23h93rd.jpg

tumblr_mkqfnbfxuZ1rik8hco1_1280.jpgtumblr_mkqfnbfxuZ1rik8hco2_1280.jpg

 

tumblr_mkq09vlWub1ridtg5o1_500.jpgtumblr_mkq04n3uOM1ridtg5o1_500.jpg

 

 

 

Песен от саундтрака на сериала, която беше изпълнена на пресконференцията(предполагам е главната песен). Много магично и красиво звучи, харесва ми :)

 

 

Само 3 дни до старта на сериала :panda-145:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм доволна от първата серия :yes:, общо взето ни атакуваха емоционално още със старта. Увлекателна история, която се очаква да става все по-интересна. Силно представяне на актьорите, особено ме впечатли Jung Hye Young, добре го играе зла. Фентъзито е добре поднесено, някак опияняващо и магично, особено с главната песен за фон, въпреки че някои зрители не възприеха много добре песен на английски. 3D ефектите не мога да коментирам още, защото го гледах с лошо качество. В епизод две, би трябвало да се появят вече И Сънг Ги и Суджи, ще стане още по-интересно :).


 


Борбата за рейтинг е доста оспорвана, нашето е зеленото, на финала май май надвива хехе :)


 


 


 


Ep.1 - 08.04.13


 


Nationwide - 11.5%


Seoul 13.1%


 


tumblr_mkybcrXLWx1rik8hco1_1280.jpg


 


 


 


 


Още нови снимки


 


tumblr_mkxky8T6po1ridtg5o1_1280.jpgtumblr_mkxalnZFmc1s3vvnio3_1280.jpg


tumblr_mkxalnZFmc1s3vvnio5_1280.jpg


tumblr_mkxlnq0iKu1rik8hco5_1280.jpg


tumblr_mkxlnq0iKu1rik8hco3_1280.jpgtumblr_mkxlnq0iKu1rik8hco6_1280.jpg


 


 


Екипа на сериала също се беше събрал да гледа първия епизод


 


tumblr_inline_mkytexyhO21qz4rgp.jpg


tumblr_inline_mkytd2wEd81qz4rgp.jpgtumblr_inline_mkyteeuXaM1qz4rgp.jpgtumblr_inline_mkytg98q0U1qz4rgp.jpgtumblr_inline_mkytjqdPkv1qz4rgp.jpg


 


 


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първите две серии бяха много добре, да не повярва човек, че са писани от автора на тоталната боза за пекаря!Сузито може да се сърди, но И Йон Хи е много по-красива от нея, за актьорска игра да не говорим! Спокойно можеха да й дадат главната роля, а не да пробутват пишман актриси-певици! Поне са докарали известна прилика между баща и син. "Гу" или "Ку"? :dunno: Хубави песни! :up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Суджи няма да се сърди, защото това си е твоето мнение, а не всеизвестен факт :rolleyes:, въпрос на вкус. Факт е, че и двете са хубави :P. Да сравняваш две красиви жени, е като да сравняваш два диаманта, ненужно е, вместо просто да им се радваш ;).
Би било доста нередно, ако И Йон Хи не беше по-добрата актриса, все пак е с 8-годишна кариера и 13 роли зад гърба си, а Суджи играе от две години и има едва 3 роли. Смятам, че ролята на мъжкарана, ще пасне много по-добре на Суджи, отколкото би паснала на Йон Хи. Иначе, предубеждението, че щом е идол, актьор не става от него, е често срещано. В случая е и подчертано такова, та тя още не се е появила в сериала и вече била пишман не знам-каква си :P... нека да и дадем шанс а? :) На мен пък, И Йон Хи ми прави най-слабо впечатление до момента, дори слугинята от първата серия изпъкна повече в моите очи, като игра, да не говорим за Jung Hye Young ;).

Както и да е, добра втора серия :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Олеле, без да искам съм засегнал любимката ти! :slap: Това нейното "пишман" е от появата й в други сериали. Едва ли са я избрали за главната роля заради актьорските и качества-продуцентите й хвърлят много сериозни пари, за да я налагат в телевизията. Резултатът поне засега е спорен и това не е само мое мнение. Така или иначе ще изчакаме до следващата седмица, пък каквото сабя покаже. :28558:

Редактирано от dido100
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Олеле, без да искам съм засегнал любимката ти! :slap: Това нейното "пишман" е от появата й в други сериали. Едва ли са я избрали за главната роля заради актьорските и качества-продуцентите й хвърлят много сериозни пари, за да я налагат в телевизията. Резултатът поне засега е спорен и това не е само мое мнение. Така или иначе ще изчакаме до следващата седмица, пък каквото сабя покаже. :28558:

 

 

Аами, никой не е засегнат, просто си дискутираме :). Виждам, че обичаш да говориш с 'факти', които са си откровени предположения, смисъл освен ако не работиш в бранша там, няма как да знаеш такива неща със сигурност. Според мен й направиха много лоша услуга с ролята й в 'Dream High', твърде неопитна беше за такава роля тогава, изигра я зле и много хора я зачеркнаха, като актриса. Просто JYP избърза да я популяризира, за да може от рано да започне да изкарва пари от нея. 'Dream High' си беше проект на JYP, та в него са я лансирали със сигурност. Възможно е  и в 'Big', уви ролята й там беше смотана, но за мен тя показа подобрение в играта си, въпреки това. Ролята в ''Architecture 101'', й пасна като ръкавица и я изигра много добре, та мисля, че тук си е избор на сценаристите, колкото и да не ти се вярва хаха :P. Пари с цел налагане, да са давани в началото, сега тя е хит в Корея и всички я искат и плащат луди пари за нея. Везната на интересите се е наклонила на другата страна вече, продуцентите имат интерес да придърпат такава актриса в продукцията си ;). Не само това е причината да й предложат ролята, според мен ще й пасне много добре, но както казваш ти, нека все пак видим какви ще ги свърши. Иначе аз също не я намирам за особено добра актриса за момента, има още много какво да се желае от играта й, но виждам подобрение от старта й, та това ме обнадеждава. Аз съм критична, нищо че ми е любимка, ако не се справя с ролята, няма да пестя критиката си ;).

;)

 

 

Днес стана ясно, че драмата е била с най-висок рейтинг за двата дни на излъчването си и по съответното време, браво :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Харесаха ми първите два епизода - увлякоха ме в историята и ще чакам още с нетърпение. И аз се радвам, че въвеждащите епизоди не са направени, за да се изтраят, докато почне истинското действие, както обикновено става в сегука. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може ли някой да ми разясни

Какво точно трябва да направи нашия човек :) за да стане човек и да не се превърне в зъл дух. Първото условие го разбрах ама след това...английския ми закуца

Редактирано от k1227
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...