Jump to content

Will it Snow at Christmas? (2009-2010)


Recommended Posts

Гледах го основно заради Han Ye Seul. Добре игра и красеше екрана. Разбира се много добра игра в началото на "децата"  Nam Ji Hyun, Kim Soo Hyun. От 11-12 серия нататък сюжета взе да изтъпява.

Off Topic

Разумни хора да си развалят живота заради един луд човек??  И да загубят 3-4 години. Направо счупиха тъпомера. Двамата главни 13 години май караха на целувки и държане на ръце и прегръдки.  Тя горката му се усмихва, радва се на всеки негов жест, а той се цупи като бебе. И това ако е любов. 

Общо взето не съм много впечатлен. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като гледам повечето коментари тук са позитивни и сега се замислих дали съм гледал същия сериал като вас.

 

На позитивния полюс може да се види участието на Ким Су Хьон и хубавия саундтрак на сериала, включващ песента на Jade. Главната актриса Хан Йе Съл също е хубавичка, така че ми беше приятно да я гледам.

 

Отрицателния полюс е претъкнан, но ще се опитам да бъда кратък. Почти всички в сериала бяха малоумни и егоистични. Всяка втора сцена изкуствени сълзи се стичаха от очите на актьорите. Сигурно са им трябвали поне две цистерни, за да задоволят нуждите на сценаристите. Направо прекалиха! Също всяка втора сцена беше двама човека си говорят и точно този, който не трябва да ги види и чуе, се появява. Прекалиха и с това до изтръпване.

 

Потупах се няколко пъти по рамото, за това че успях да го изгледам докрай.

 

Оценка 3/10

 

Благодаря за субтитрите.

Редактирано от d3Mn
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...